Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
9.Harmonik - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: HARMONİKLER (/forumdisplay.php?fid=337)
+---- Forum: H 9 (/forumdisplay.php?fid=345)
+---- Konu: 9.Harmonik (/showthread.php?tid=5048)

1 2

9.Harmonik - astrosohbet - 10-26-2011 02:26 AM

9.Harmonik haritayı açmak için

http://www.astro.com

+

Free Horoscopes

+

Extended Chart Selection

sırayla tıklayınız ve doğum haritasıyla alakalı seçeneklerin bulunduğu sayfayı açınız.

METHODS bölümünde Please select the type of chart you want: seçenekleri içerisinde en alt kısımda Harmonic chart ( please enter harmonic number in day field ) seçeneğini işaretleyin.

+

Hemen altındaki OPTİONS bölümünde Start date for charts marked with *: yazan yerde GÜN - AY - YIL tarih seçeneklerine ait kutucuklar göreceksiniz.

GÜN olan en soldaki kutucukta mevcut sayıyı silin ve onun yerine 9 rakamını yazın

+

son olarak enter tıklayın yada CLİCK HERE TO SHOW THE CHART tıklayın.

RE: 9.Harmonik - albunea - 10-26-2011 02:39 PM

mars-satürn-plüto büyük üçgeni ve plüto-neptün karşıt açısında uçurtma var. bi de ay-merkür-plüto yod açısı. en güçlü harmonik 9 çıktı sanırım bende.

Mutluluk Arayışı 9. Harmonik:

Bu harmonik 3X3'ten dolayı uyum, mutluluk, rafine olmuş özellikler gösterir. 9. harmonik sizi mutlu eden kaynakları, hangi konuların çekici geldiğini gösterecektir. Bu harmoniğin psişik güçlerle de ilgili olduğu, bu gücün kendiliğinden (3 ilkesi) oluşu doğal bir sonuç olduğunu göstermektedir. Rudolf Steiner, Uri Geller ve Edgar Cayce örneğin güçlü 9. harmonik haritalar gösterir. Benzer biçimde 9. harmonik güçlü ise kişi başkalarına karşılıksız hizmet, yardımseverlik örneği de gösterebiliyor ve bunu kendi bütünlüğü için yapıyorlar.

şundan yola çıkarsak, en mutsuz anlarımda kendimi düşünmeyi ya da kendime acımayı bırakıp insanların işleri için koşturduğumda bunun beni çok rahatlattığının zaten farkındayım ama ben bunu daha çok "kaçış" olarak tanımlıyordum. böyle yorumlamak daha güzel oldu gülücük

RE: 9.Harmonik - Mahinur - 10-26-2011 03:51 PM

Güneş yönetiği burçta.
Ay,Mars,Uranüs Balık'ta.
Venüs Yengeçte.
Markür Kova-Plüto Yay-Venüs Yengeç yodu blunmakta..
Etkili bir harita olabilir.Ama aynı zamanda huzursuz.

RE: 9.Harmonik - Kıvılcım - 10-26-2011 04:26 PM

ve tabi 9.harmonimde ne işe yarar bilmiyorum ama eksik kalmıyım burda da olayım gülücük
Mars- Balık
Ay - ikizler
Neptün-İkizler
Merkür - Yengeç
Güneş-başak
Venüs - kova
jüpiter - pluto - satürn .......akrep

RE: 9.Harmonik - picachu - 10-26-2011 09:04 PM

venus uranus mars su ucgeni.. mars kavusum mc(balik)...
jupiter saturn kavusumu terazide..
gunes akrep..
asc yay.. asc kavusum neptun ve ay..

sironda basakta..
H9 iyi galibamgülücük

RE: 9.Harmonik - gizem kara - 10-27-2011 02:12 AM

yine bir şans üçgeni.....
2-4-5-7-9 harmonikler hazlasıyla aktif gözüküyor.....

RE: 9.Harmonik - vatansever - 10-27-2011 05:38 PM

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_29saf_01_mustafa_galtekin_hp.49074.12311.gif&res=100&va=&cid=4gwfileoD1VaS-u1296843647

RE: 9.Harmonik - Mavisahram - 12-08-2011 07:01 AM

Tek 9'a kadar midir harmonikler.. astro.com da denedim de hangi sayiyi verirsem onun harmonigini cikariyor.. gereksiz midir acaba.. yoksa bu uzayan bir sonsuz konu mudur...

RE: 9.Harmonik - Mavisahram - 07-21-2012 01:19 PM

9. Harmoni haritasinin diger muhtelif okumus oldugum siteler de ruh esi, hayatin amaci,inanc olarak degerlendirilmis...Ruhsal oz bir nevi insanin icdunyasi olarak algiliyorum bu yazilanlardan....

Bir cok evli eslerin erkek-disi haritalarini karsilastirdim... Evlilik bazinda...

Ornegin erkegin haritasin da yine mars ve gunese kendisi icin, aradigi ruhsal es ile de venus ve ayina baktim....ve acilarina...

Bir bayanin 9. Harmoni haritasinda gunesi boga da marsi aslandaydi... Esinin gunesi boga ayi aslandi... Tek iki acisini soyleyeyim gunes-mars karesi vardi... Esi kendisini bayana karsi savunamayan ama gunes-uranus kavusumuyla... Kendini ondan uzaklasarak tavrini koyan bir yapidaydi... Ayrilik daha sonra gerceklesmisti bayanin erkegi istedigine gondererek...

Esinin haritasi elim de mevcut degil....

Ayrica genel, yalniz cogu erkegin 9 harmoni haritasinda ayinin bulunmus oldugu burc esinin gunes burcu oldugunu gozlemledim...ama baya cogunda...

RE: 9.Harmonik - Liya - 09-14-2012 01:05 PM

Güneş, yükselen ve Venüs balık
Ay ve k.a.d oğlak
Merkür yengeç
İkizlerde Mars - Satürn kavuşumu
Koçta Jüpiter - Plüto kavuşumu
Uranüs terazi
Neptün aslan
Mc akrep
Şiron yay

Ay - Merkür - Uranüs arasında t-kare var gerçi Merkür ve Uranüs arasındaki uzaklık 10 orb kadar o yüzden çok da etkili sayılmaz herhalde.
Güneş Neptün ve Uranüs arasında yod açı kalıbım var ve Güneş - Neptün arasında karşılıklı ağırlamam var sanırım. Bir de dikkatimi çeken şey Ay, Neptün ve Plüto arasında quintile- bi quintile açıları var.
Etkili bir harita gibi görünüyor gülücük