Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Başak (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- Konu: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... (/showthread.php?tid=4853)

1 2 3 4 5 6

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Garavu - 07-21-2011 08:16 PM

(07-21-2011 08:01 PM)aeon Yazılan:  
(07-21-2011 07:24 PM)Garavu Yazılan:  ben romantizm sevmem faydalı bişey olduğunada inanmıyorum,

sevecen olmak romantik olmaktan çok daha iyi ve faydalıdır..

harfiyen katılıyorum .
romantizm bana çok sahte gelir .
sanki birileri beni izliyor da güzel laflar edersem alkışlayacak gibi geliyor.

evet, hatta biraz daha derin gidelim, ağzında olanın yüreğinde olmazmış derler ya çok doğru, ağzından durup durup sms mesajı dörtlüğü fışkıran tiplerin yüreğinin bomboş olduğunu düşünüyorum..

bikere gerçek sevgini avucunun içi terlerken, boynundan yukarı ateş basmışken kelimelere dökemezsin, bu sık sık dökenleri iyi takip edin yakında yeni dala konacaktır..

yalanmı, hep konmadılarmı?

eee?

yerim öyle romantiği :D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - aeon - 07-21-2011 08:18 PM

:D :D

doğru valla .

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - malice071 - 07-21-2011 09:19 PM

yakın olmak için uzak dur bendengülücükgülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - eylülmavi - 07-21-2011 10:09 PM

(07-21-2011 02:59 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 02:43 PM)eylülmavi Yazılan:  
(07-21-2011 01:52 PM)Venüs Yazılan:  Aeona katılıyorum, başak ve romantizm ııhıh olabilemez..dil çýkarma Su etkilerine, venüslerine, aylarına bakın, aslan var mı veya balık, yoksa tek başak durumu kurtarmaz..:D

ımm dmek ben çok dengedeyim, hatta bir başağa göre fazla romantiğimgülücük

peki sence niçin böylesin ?

(07-21-2011 03:09 PM)vrtx Yazılan:  o bir neptünyen dansy

(07-21-2011 05:51 PM)malice071 Yazılan:  
(07-21-2011 02:59 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 02:43 PM)eylülmavi Yazılan:  
(07-21-2011 01:52 PM)Venüs Yazılan:  Aeona katılıyorum, başak ve romantizm ııhıh olabilemez..dil çýkarma Su etkilerine, venüslerine, aylarına bakın, aslan var mı veya balık, yoksa tek başak durumu kurtarmaz..:D

ımm dmek ben çok dengedeyim, hatta bir başağa göre fazla romantiğimgülücük

peki sence niçin böylesin ?

çünkü onun ayı balıkgülücük

arkadaşların da dediği gibi; ay balık-neptün-venüsterazi.. diye düşünüyorum..

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Mavisahram - 07-22-2011 01:54 AM

(07-21-2011 08:16 PM)Garavu Yazılan:  
(07-21-2011 07:24 PM)Garavu Yazılan:  ben romantizm sevmem faydalı bişey olduğunada inanmıyorum,

harfiyen katılıyorum .

evet, hatta biraz daha derin gidelim, ağzında olanın yüreğinde olmazmış derler ya çok doğru, ağzından durup durup sms mesajı dörtlüğü fışkıran tiplerin yüreğinin bomboş olduğunu düşünüyorum..

bikere gerçek sevgini avucunun içi terlerken, boynundan yukarı ateş basmışken kelimelere dökemezsin, bu sık sık dökenleri iyi takip edin yakında yeni dala konacaktır..

eee?

Acikcasi biz sevdik mi yürekten severiz diyenlerde de kendilerine o kadar güven duyuyorlar ki.. sanki tek onlar sevince olay bitiyor.. karsi tarafta bunu duymak ister belki... bi atmosfer yasatmasi gerek sonucta sözlerle...tamam yürekten sevecekler ve karsidakine de bunu inandirmasi lazimki sevgi karsilikli olsun... karsi tarafta istifade etsin o sevgiden...vesselam... sözüm meclisten disari..gülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Moda - 07-22-2011 09:49 AM

(07-22-2011 01:54 AM)Mavisahram Yazılan:  
(07-21-2011 08:16 PM)Garavu Yazılan:  

harfiyen katılıyorum .

eee?

Acikcasi biz sevdik mi yürekten severiz diyenlerde de kendilerine o kadar güven duyuyorlar ki.. sanki tek onlar sevince olay bitiyor.. karsi tarafta bunu duymak ister belki... bi atmosfer yasatmasi gerek sonucta sözlerle...tamam yürekten sevecekler ve karsidakine de bunu inandirmasi lazimki sevgi karsilikli olsun... karsi tarafta istifade etsin o sevgiden...vesselam... sözüm meclisten disari..gülücük

Naptınız yahuu gülücük Romantizm demek güzel soz soylemek demek mi =) Çiftler arasındaki bir snlik bakış bile romantizme yeter;)

O an herşeyi unutun ve sevgilinin gozlerinde kaybolun :P

Kimi insan sevgisini sozlerle,kimi dokunuşlarla,kimi hediye alarak gosterir.

Birde romantizmi yakalamak için karşınızdaki ile ay ya da venus uyumu olmalı diye düşünüyorum.partnerlerden birinin romantik olduğu anda diğeri değilse pek romantizm oluşmuyor diye düşünüyorum.

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Garavu - 07-22-2011 10:40 AM

o ciftler arasindaki bir saniyelik bakis icin sevmek yeter adini romantizm koymanin anlami neki sevecenlik bunuda kapsamiyormu sonucta..

bak romantizm dokunuslarlada gosterilir diyorsun romantizm yalanci bir saman alevidir..

ornekle seksten sonra gozlerdeki parilti gider romantizmin mumu oraya kadar yanar iste :D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Moda - 07-22-2011 11:06 AM

(07-22-2011 10:40 AM)Garavu Yazılan:  o ciftler arasindaki bir saniyelik bakis icin sevmek yeter adini romantizm koymanin anlami neki sevecenlik bunuda kapsamiyormu sonucta..

bak romantizm dokunuslarlada gosterilir diyorsun romantizm yalanci bir saman alevidir..

ornekle seksten sonra gozlerdeki parilti gider romantizmin mumu oraya kadar yanar iste :D

Ya benim demek istediğim romantizmi çok abartıyorsunuzdu =) sevecenlik romantizm iç içe geçmiş zaten.Guzel sozlerle suslemeye gerek yok idi. ;)

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - astrosohbet - 07-22-2011 04:55 PM

(07-22-2011 10:40 AM)Garavu Yazılan:  o ciftler arasindaki bir saniyelik bakis icin sevmek yeter adini romantizm koymanin anlami neki sevecenlik bunuda kapsamiyormu sonucta..

Başağa göre romantizm = kadını ve erkeği yatağa götüren bürokratik prosedürler gülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Garavu - 07-22-2011 06:03 PM

(07-22-2011 04:55 PM)Yıldırım Yazılan:  

Başağa göre romantizm = kadını ve erkeği yatağa götüren bürokratik prosedürler gülücük

basaga gore degil erkege gore yaz delikanli diyeyim :D ayak yapmayalim lutfen puhaha3