Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Başak (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- Konu: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... (/showthread.php?tid=4853)

1 2 3 4 5 6

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - astrosohbet - 07-21-2011 03:05 AM

(07-21-2011 02:49 AM)proyuris Yazılan:  Tanımış olduğum bütün boğa, oğlak kadınlarını etkileme sanatını ifade etmişsin bir anlamda. Zenginsen mesele yok. Aşık olmaları için engel kalmıyor :-) Hatta sana aşık olduğunu çevresindekilere yayıyor ki kulaktan kulağa yayılsın. Gel bak ben buradayım :-) Sanırım toprak burçlarının tamamında maddiyat acayip önemli yer tutuyor. Maddiyat sağlamsa gerisi fasa fiso :-) Güzellik çirkinlik yok oluyor :-) İşin şakası bir yana yaşanılan herşeyin gazete ilanı gibi ortada olmasını istemem. Bir başağın ne kadar romantik olacağını ancak bir başakla yaşayarak anlayabilirsin.

proyuris sen venüsü güçlü olan ve yengeçte olan ( yengeç en duygusal burçtur ) bir başaksın yani romantik ve duyarlı olduğunu düşünüyorsan bunun kaynağı başak değil ( boş yere başaklar ve romantizm üzerine ilişki kurma diye söylemek istedim )

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - astrosohbet - 07-21-2011 03:08 AM

(07-21-2011 02:26 AM)proyuris Yazılan:  
(07-20-2011 11:48 PM)Amarth Yazılan:  Yazı yerinde olmuş, özellikler fazla abartıldığında başak karakteri çok kuruntulu ve endişeli oluyor. Bu özellikler bende artmaya başladı adeta robot gibiyim dışarıdan duygusuzum duygusal zekam ve insan ilişkilerim 0 a yaklaştı...

Yaşadığın şehirdeki felsefe kulübü gibi kuruluşlara üye olup her hafta konuşma yap, ortalığı birbirine kat. Dışarı çıkıp nefes al, gez. Sonra gelip tekrar buraya yorum yaz. Fakat bu dediklerimi yapmadan hazır cevap buraya yorum yazma.

bu cevap hoşuma gitmedi.

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - aeon - 07-21-2011 01:01 PM

arkadaşlar başak bir burcu romantiklik konusunda oğlak burcundan bile geridedir.
oğlak yine hüzünlü çocuk imajı taşıdığı için romantizm taşıyabilir.

ama başak çıks gülücük

muhtemelen başka etkiler almışlardır .

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Venüs - 07-21-2011 01:52 PM

Aeona katılıyorum, başak ve romantizm ııhıh olabilemez..dil çýkarma Su etkilerine, venüslerine, aylarına bakın, aslan var mı veya balık, yoksa tek başak durumu kurtarmaz..:D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - eylülmavi - 07-21-2011 02:43 PM

(07-21-2011 01:52 PM)Venüs Yazılan:  Aeona katılıyorum, başak ve romantizm ııhıh olabilemez..dil çýkarma Su etkilerine, venüslerine, aylarına bakın, aslan var mı veya balık, yoksa tek başak durumu kurtarmaz..:D

ımm dmek ben çok dengedeyim, hatta bir başağa göre fazla romantiğimgülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - astrosohbet - 07-21-2011 02:59 PM

(07-21-2011 02:43 PM)eylülmavi Yazılan:  
(07-21-2011 01:52 PM)Venüs Yazılan:  Aeona katılıyorum, başak ve romantizm ııhıh olabilemez..dil çýkarma Su etkilerine, venüslerine, aylarına bakın, aslan var mı veya balık, yoksa tek başak durumu kurtarmaz..:D

peki sence niçin böylesin ?

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Messa - 07-21-2011 04:20 PM

Yükselenim yengeç sanırım o biraz kurtarıyor duygusuz başak olmaktan dil çýkarma Ama başaklar tamamen duygusuz değil hizmet etme istekleri çok fazla. Benim tanıdığım üç başak erkeği vardı okulumuzda tüm evrak işleri, ıvır zıvır işleri çok kolaylıkla yaparlardı. Ayrıca karşılıksız yaptıkları için nerde bilmediğimiz yapamadığımız iş olsun onlara sorardık yaparlardı. Yani yardımsever oldukları için sevilen insanlardı.

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - malice071 - 07-21-2011 05:51 PM

(07-21-2011 02:59 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-21-2011 02:43 PM)eylülmavi Yazılan:  

peki sence niçin böylesin ?

çünkü onun ayı balıkgülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Garavu - 07-21-2011 07:24 PM

ben romantizm sevmem faydalı bişey olduğunada inanmıyorum,

sevecen olmak romantik olmaktan çok daha iyi ve faydalıdır..

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - aeon - 07-21-2011 08:01 PM

(07-21-2011 07:24 PM)Garavu Yazılan:  ben romantizm sevmem faydalı bişey olduğunada inanmıyorum,

sevecen olmak romantik olmaktan çok daha iyi ve faydalıdır..

harfiyen katılıyorum .
romantizm bana çok sahte gelir .
sanki birileri beni izliyor da güzel laflar edersem alkışlayacak gibi geliyor.