Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Neptünün Dönüşü - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GÖKYÜZÜ GÜNDEMİ (/forumdisplay.php?fid=316)
+--- Konu: Neptünün Dönüşü (/showthread.php?tid=4462)

1 2 3

RE: Neptünün Dönüşü - astrosohbet - 02-06-2012 06:50 PM

Sizlerin aksine, neptun-balık enerjisinin bu dünyaya ve insanlara gerekli bir gıda olacağını düşünüyorum. Îçimiz-dışımız betonlaşmış ve neptun balık betonları çözecek. Satürn dünyasında kendimi çok yalnız hissediyordum oysa artık hepiniz benim gibi olacaksınız gülücük

RE: Neptünün Dönüşü - michiru - 02-06-2012 07:23 PM

neptün transiti bende çok seveceğim inşallah,hem bir balık olarak özelliklerimi daha da rahat ifade edebileceğim,hem de kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum

RE: Neptünün Dönüşü - Mavisahram - 02-06-2012 07:42 PM

Neptün geliyor ama ben iyice karismislardayim... tas oldum sanirim... :( Ben hayati anlamadim arkadaslar vesselam... Artik ben kimim diyorum... Iyi tarafta miyim kötü mü onu da bilmiyorum... cünki hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum... Ne sacmaliklardayim ya rabbim... Kendimi aska birakmadim böyle oldu... oysa cok istemistim... evet aska asiktim aslinda... ama diyorum ya ben beni kaybetmisim kim bulsun... yasiyorum iste son nefes cikasiya dek...

Ayrica kopyaya ben de karsiydim... yildirimin dedigi gibi ne cekerdim ne de kopya verirdim... sorarlardi ne diyorsun ya falan derdim... calismadin ne isin var falan burada gibilerinden... ama caliskan olan insanlara arada fisildiyordum, cünki o an sadece o konuyu cözememis olmasindan dolayi yoksa bilmediginden degil... yardimlasmayi severdim...

RE: Neptünün Dönüşü - michiru - 02-06-2012 09:39 PM

(02-06-2012 07:42 PM)Mavisahram Yazılan:  Neptün geliyor ama ben iyice karismislardayim... tas oldum sanirim... :( Ben hayati anlamadim arkadaslar vesselam... Artik ben kimim diyorum... Iyi tarafta miyim kötü mü onu da bilmiyorum... cünki hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum... Ne sacmaliklardayim ya rabbim... Kendimi aska birakmadim böyle oldu... oysa cok istemistim... evet aska asiktim aslinda... ama diyorum ya ben beni kaybetmisim kim bulsun... yasiyorum iste son nefes cikasiya dek...

belki bu neptün dönüşüyle kendinizi bulma yolunda önemli adımlar atmanıza yardımcı olabilir =)

RE: Neptünün Dönüşü - Arkadaş - 02-09-2012 10:04 PM

neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:

RE: Neptünün Dönüşü - Mavisahram - 02-09-2012 10:37 PM

(02-09-2012 10:04 PM)By Ceykp Yazılan:  neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:

Evet By Ceykp az önce ben de haberlerde izledim allahim ilk defa bu denli balik görüyorum cok ciddiyim.. yani bu kadar büyük baliklarin varligini hic tasavvur etmemistim... ki Yunus a.s. min bir baligin karninda yasamis fikrini bir türlü anlayamiyordum ama simdi susuyorum... 30 metre büyüklügünde ve 200 ton agirliginda baliklar...

RE: Neptünün Dönüşü - astrosohbet - 02-09-2012 11:59 PM

(02-09-2012 10:37 PM)Mavisahram Yazılan:  
(02-09-2012 10:04 PM)By Ceykp Yazılan:  neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:

Evet By Ceykp az önce ben de haberlerde izledim allahim ilk defa bu denli balik görüyorum cok ciddiyim.. yani bu kadar büyük baliklarin varligini hic tasavvur etmemistim... ki Yunus a.s. min bir baligin karninda yasamis fikrini bir türlü anlayamiyordum ama simdi susuyorum... 30 metre büyüklügünde ve 200 ton agirliginda baliklar...

Evet dün izlemiştim , oha dedirtecek kadar büyüktü