Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Ahmeedd - 03-11-2018 08:08 PM

(03-11-2018 10:51 AM)melody Yazılan:  
(03-11-2018 02:01 AM)Ahmeedd Yazılan:  Etki eder. Hatta yükselen yöneticisinin yaptığı açılar da görünümü etkiler.

Etkilemiyor diye okudum bikac yerde.Buna emin olamıyorum

Bu benim yorumum. Kişiden kişiye değişir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - say24 - 03-11-2018 09:38 PM

Ahmet’e katılıyorum yükselen yöneticisinin aldığı açılar da dikkate alınmalı

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - melody - 03-13-2018 01:09 AM

Ama benim yukselenim akrep.Marsi mi pluto yu mu dikkate alıcam bilemiyorum. Ikiside olmaz bnce.Ya mars ya pluto

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Minais - 12-29-2018 01:51 AM

(08-28-2008 12:53 PM)Simurg Yazılan:  Yükselen kovalar'ın yüzleri uzun olur,kilo almaya müsaittirler hatta hafif kilolu da olabilirler,ciltleri renkli,saçları sarı veya açık kahverengidir.Gözler koyu gri,yeşil veya mavidir ayrıca kadınlara güzellik de verir.Burun küçük,gözler bazen ela hatta koyu bal rengi olabilir.Dişler düzgün ve beyazdır,saçlar bazen kızıl olabilir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Minais - 12-29-2018 01:53 AM

Yükselen burcum kova.Liseden beei 50 kiloyum.Boyumda 168.Tanidigim iki kisininde yukseleni kova ve onlarda çok zayif.Bende yukseleni kova olanlar çok ince ve narin yapili ldiye dusunmustum

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Feslegen - 12-31-2018 07:23 PM

Kristin Demirci'nin vücut tipleri ile alakalı paylaşımları;

https://twitter.com/krstndmrc/status/1066981577123667968

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - say24 - 01-01-2019 06:42 PM

Yükselenim Yay ve fizik olarak uyuyor (uzun kol-bacaklar, biçimli vücut, geniş omuz, -uzun yüz de Yay etkisi)

Ama yüz kısmıma gelince haritamla bir çelişki içindeyim, belki de değilim bilmiyorum. Çabuk kilo alıp veren biriyim özellikle yüzümden ama yüzüm asla çökmez yanaklıyımdır, burnum sivri-küçük ve ucu hafif kalkıktır. Dudaklarım da kalın. Gözlerim iri ve çok masum bir yüzümün olduğunu söylerler. Güzellikten ziyade tatlı ve sempatik bir ifadem varmış. Ay ve Yengeç burcu olmamın tek başına bir etki olduğunu zannetmiyorum burda biraz da Venüs etkisinin olduğunu düşünüyorum. Pek çıkamadım işin içinden :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Ahmeedd - 01-01-2019 07:24 PM

say24 haklısın, diğer gezegenler de vücudun ve yüzün şeklini belirliyor. boyun venüsle ilişkilendirilir mesela. venüs yayda boyun kısmı daha bir belirgindir daha bir uzundur vs..

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - astrosohbet - 01-02-2019 11:32 PM

(01-01-2019 06:42 PM)say24 Yazılan:  Yükselenim Yay ve fizik olarak uyuyor (uzun kol-bacaklar, biçimli vücut, geniş omuz, -uzun yüz de Yay etkisi)

Ama yüz kısmıma gelince haritamla bir çelişki içindeyim, belki de değilim bilmiyorum. Çabuk kilo alıp veren biriyim özellikle yüzümden ama yüzüm asla çökmez yanaklıyımdır, burnum sivri-küçük ve ucu hafif kalkıktır. Dudaklarım da kalın. Gözlerim iri ve çok masum bir yüzümün olduğunu söylerler. Güzellikten ziyade tatlı ve sempatik bir ifadem varmış. Ay ve Yengeç burcu olmamın tek başına bir etki olduğunu zannetmiyorum burda biraz da Venüs etkisinin olduğunu düşünüyorum. Pek çıkamadım işin içinden :D

Evet bence de Venüs ile ilgili olabilir çünkü
Venüs - Asc ile açıları çirkinlik göstergesi olabiliyor :P gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - say24 - 01-03-2019 06:30 PM

Ben de çirkin olduğumu düşünüyordum gülücük Çok teşekkürler ^_^