Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Gulsen - 09-10-2017 01:15 AM

İkizler ve başağın genç gösterdiğini okumuştum. Bende de durum öyle. 2-3 yaş daha küçük gösteriyorum.
Boyum 169. Olduğumdan daha zayıf gözüküyorum. Asc jupiter üçgenim var. Kolay kilo alıp kolay kilo veriyorum.
Benim de tipik ikizler başak özelliği olarak ellerim uzun. Hatta ellerimi çok severim.
Çok beyazım. Vampir diyorlar o yüzden :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - charles - 12-02-2017 11:19 PM

güneş yay yükselen başak biri olarak genişçe bir alına sahibim :D yaylar genelde düz bir saç yapısına sahip oluyor gözlemlediğim kadarı ile... fakat yükselen başak etkisi ile ortaya karışık bir durum çıkıyor :D yükselen başakın fiziksel olarak kısa boy vermesi? sanırım bu bir bana denk gelmişaðla...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Töre - 02-12-2018 07:21 PM

Güneş Koç, yükselen İkizler olarak kilo alamamakla birlikte fiziki olarak güçlü ve hemcinslerime kıyasla kas yapısı olarak gelişmiş bir vücudum var. İkizler uzun kollar ve uzun parmaklar verirken Koç da uzun ve güçlü bacaklar veriyor. Ben seviyorum yani bu birleşimi :D
Birde Venüs de Koç olduğu için Ay gibi yüz veriyor, çevremdeki birkaç Venüs Koç da gözlemledim bunu. Doğrudur belki.

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - idrilhawke - 02-27-2018 12:43 AM

haritamı imzada paylaştım bakalım doğru tahminler yapabilecek misiniz?dil çýkarma yanlız admin (astrosohbet)yorumunu kabul etmiyorum

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - melody - 02-27-2018 06:09 PM

(02-27-2018 12:43 AM)idrilhawke Yazılan:  haritamı imzada paylaştım bakalım doğru tahminler yapabilecek misiniz?dil çýkarma yanlız admin (astrosohbet)yorumunu kabul etmiyorum

Kesin guzelsin bence,çünkü yükselenin terazi ve yoneticisi bogada.Ince uzun bi vucut seklin olabilir,tenin açıktır

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - idrilhawke - 02-27-2018 06:48 PM

(02-27-2018 06:09 PM)melody Yazılan:  
(02-27-2018 12:43 AM)idrilhawke Yazılan:  haritamı imzada paylaştım bakalım doğru tahminler yapabilecek misiniz?dil çýkarma yanlız admin (astrosohbet)yorumunu kabul etmiyorum

Kesin guzelsin bence,çünkü yükselenin terazi ve yoneticisi bogada.Ince uzun bi vucut seklin olabilir,tenin açıktır

göreceli bir kavram güzelikte elim ayağım düzgün diyelim incede değilim çok evet uzunum.. sanırım jupiter asc karesi ay kavuşumu etkisi gülücük yemeği sevme güzel tatlı şeyleri belki venüs boğadan dolayıdır gülücük
teşekkür ederim yorum içinask

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Nilkaplan - 03-01-2018 11:16 PM

Bende kesinlikle güzel olduğunu düşünüyorum ama kilo almaya eğilimin var dikkat etmende fayda var ?

Bende tahminlere açığım gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - justicee - 03-02-2018 09:52 PM

asc boğa,ay asc üçgeni,asc venüs kavuşumu,mars asc üçgeni,satürn asc karesi ve neptün asc üçgenine sahibim.
İdeal kilomun altındayım.Çok hızlı kilo alıp veririm.Yüzümden ve gıdıktan çok kilo alıyorum. Bakışlarıma çok yumusak,saf derler.Masum ve güvenilir bi yüze sahip olduğumu söylerler.Orta boyluyum.Parmaklarım ince uzun,saçlarım kıvırcık.Burnum hafif kemerli,cildim kuru,tenim çok beyaz.Gözlerim iri ve kahverengi

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - melody - 03-02-2018 11:51 PM

(03-02-2018 09:52 PM)justicee Yazılan:  asc boğa,ay asc üçgeni,asc venüs kavuşumu,mars asc üçgeni,satürn asc karesi ve neptün asc üçgenine sahibim.
İdeal kilomun altındayım.Çok hızlı kilo alıp veririm.Yüzümden ve gıdıktan çok kilo alıyorum. Bakışlarıma çok yumusak,saf derler.Masum ve güvenilir bi yüze sahip olduğumu söylerler.Orta boyluyum.Parmaklarım ince uzun,saçlarım kıvırcık.Burnum hafif kemerli,cildim kuru,tenim çok beyaz.Gözlerim iri ve kahverengi

Haritan bir hayli dehşet geldi gözüme.8. ve 12. ev stelyumu beni hep korkutur.1. 5.10. ev stelyumları yasam icin genelde sanslidir.Insanlar arasinda parlar ama 8. ve 12. ev çöküşe geçer.
Yüzünden ve gıdıktan kilo almanın sebebi bariz bicimde boğa.Benimde 1. evimde ay var,benimde yanaklarim vardır ne kadar zayıf olsamda.Yengec ve bogaya ait bi ozellik heralde bu.Akrep yukselen olmama ragmen banada masum bi yüzüm oldugunu söylüyolar,ay ve yengec dekanindaki asc etkilemis heralde.

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - idrilhawke - 03-03-2018 07:15 PM

(03-01-2018 11:16 PM)Nilkaplan Yazılan:  

Bende kesinlikle güzel olduğunu düşünüyorum ama kilo almaya eğilimin var dikkat etmende fayda var ?

Bende tahminlere açığım gülücük
ben çok iyi değilimdir acemiyim ama yinede yapmak isterim yükselen ikizler genelde uzun boy genç görünümlü bir yüz ifadesi verir guneş burcun balık burcuda genelde açık ten diye bılıyorum güneş ve yükselen arasında kare varsa belkı sende bugday tenlı bir karışımda olabılırsın gülücük ay boğada yücelir hzurludur mutludur iştah verir tatlı tuzlu güzel şeyleri tatmak isteyecektir vÜcudun bence biraz toplu olabilir yuvarlak hatlı venüs koçta sevmediğim yerleşim olsada kişiye çekicilik veriyor bence bir karizmatik aurası oluyor kadın erkek farketmeksizin sende öylesin bence haritanı keşke burdan çıkartsaydın

https://www.astro.com/