Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Sevdeed - 12-28-2016 03:51 PM

Yükselen burcum başak ama saçlarım sağlıksız ya da kötü degildir :D ama esmerlik ve fizik konusu dogru. Giydiğimi de genelde etraftakiler yakıştığını soyler

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Libra - 01-08-2017 09:33 PM

(12-28-2016 03:51 PM)Sevdeed Yazılan:  Yükselen burcum başak ama saçlarım sağlıksız ya da kötü degildir :D ama esmerlik ve fizik konusu dogru. Giydiğimi de genelde etraftakiler yakıştığını soyler

Yükselen başak ama yöneticisi merkür güzellikle ilişkilendirilen terazide Güneşle de kavuşmuş Venüs yayda çekici görüntüye sahipsindir

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - capri - 01-09-2017 02:05 AM

Yükselen oğlaklar benim de çevremde bolca mevcut. Kemik yapıları iri oluyor ama genel olarak zayıflar. Esmer, buğday tenlilik de yaygın oluyor. Nerdeyse bütün söylediklerini genel olarak ben de gözlemledim. O bir takım insanları da çok kafana takma.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bird - 01-09-2017 11:24 PM

Benim yükselen balık. 1.evde Saturn var. Fazla kilolarim var. Insanlar yüzümü tatlı bulur. Baliktan demek ki. Saturn deki gibi kemikli bir yapım yok. ASC Venüs sekstil var. Bu da güzellik veriyormus.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - say24 - 01-10-2017 01:08 AM

Yükselenim Yay genellikle zayıf ve uzun bir fizik verir. Haritamda yükselen yöneticim, Venüs ve yükselen burcum arasında t-kare açı kalıbı var kilo almaya meyillilik gösteren açılar. Geçen seneki Transit Jüpiter Başak T-Kareme olumsuz açılar yaptı ve büyük kare açı kalıbı oluştu. 50 kiloluk halimden eser kalmadı çok kilo aldım :D Şimdi istesem de o kadar kilo veremiyorum 5 kilo anca verebildim gülücük Ama insanlar şu an ideal kiloda olduğumu söylüyorlar, ben de o düşüncedeyim gülücük

Gözlerime, bakışlarıma çok iltifat alıyorum. Lisedeki hocalarım çok iltifat ederlerdi. Karşı cins de iltifat eder. Ailem "Eşek gözlü" der :D Balık burcu etkisinden kaynaklı olduğunun düşüncesindeyim yükselen yöneticim Balık burcunda.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - gökyüzü - 01-10-2017 01:18 AM

Yükselenim Boğa ama fiziksel olarak bu özellikleri taşımıyorum birinci evimde Mars var kollarım uzundur boynum uzundur çok fazla kilo alabilen bi yapım yoktur yüzümde fazlaca ben var

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - capri - 01-10-2017 01:47 AM

(01-10-2017 01:18 AM)gökyüzü Yazılan:  Yükselenim Boğa ama fiziksel olarak bu özellikleri taşımıyorum birinci evimde Mars var kollarım uzundur boynum uzundur çok fazla kilo alabilen bi yapım yoktur yüzümde fazlaca ben var

İyi fizik alameti diyorum ben buna. Dişil burçlar daha yuvarlak hatlı vücut yapıları oluşturuyor. Genelde kilo problemi tabi ama tombul olmazlarsa iyi bi fiziğe sahip oluyorlar. Halle berry mesela. O da yükselen boğa. Zayıflık boğaya yakışıyor bi deri bir kemik ince olmuyorlar zaten.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kumsal - 01-10-2017 09:08 PM

Çekilin önümden mızmızlanacağım gülücük Kaç gündür yazacağım, üşenmekten bir türlü elim gitmedi.

Jüpiter kavuşumları büyütmeye meyillidir hepimiz biliyoruz. Varan 1: Güneş-Jüpiter kavuşumu

Yükselen yöneticisi önemlidir. Varan 2: Yükselen yöneticim güneş

Yükselen yapılan açılar önemlidir: Bu kavuşum asc yi de görüyor.

Ay da altmışlık yapıyor bu da etkilidir herhalde.

Her şey yalan tek gerçek : Ay-mars boğada. Ne pis boğaz bir burçtur yarabbi, yengeç falan hikaye.Bir yatıp da yemek isteği veriyor evlerden ırak. Hele tr ay da boğada ise...geçen gün mantıdan dolmaya yüz çeşit yemek istedi canım. Bazen gece demem kar demem uzak demem bir şey yemeye nerelere giderim. Yemek bloglarına bakar bakar iç çekerim. Ama yemek yapmayı sevmiyorum.

Tüm bu etkenlere bakarak daimi boğazımı tutmam ve çok spor yapmam gerek. Hayırlısı. İşte boğa çok hareket etmeyi de sevmiyor, mars boğa enerjiyi içe döndürür zaten, üstelik koçtaki gezegenlerimin yöneticisi.

Nerede bir satürn bağlantısı, arkadaşım yüks koç asc yöneticisi mars akrep satürnle kavuşum bir deri bir kemik kamyon kamyon yemek yiyor. Bir başkası da var etrafımda yerleşimlerini bilmiyorum ama ne zaman görsem donutlar börekler çörekler, çöp gibi. Benzer yerleşimler var diye tahmin ediyorum.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kumsal - 01-10-2017 09:52 PM

Bird tahmin edemem şöyle ki attım tuttu gibi bir şey olur. Sen haritanı koy yorum yapmaya çalışırım ancak tutar veya tutmaz bir şey diyemem. Ben kendimi ve arkadaşımı ve haritalarımızı bildiğim için yorumda bulunabiliyorum. Herkes kendi haritası ve karşısındakinin haritası doğrultusunda bir şeyler hissediyor bence. Yani benim ayım boğa ve senin gezegenlerin boğada ise daha çok hissedebilirim gibi, benim için böyle.

Dediğim gibi haritanı koy, fikrimi söylerim. Ancak doğru olmayabilir. Çünkü mesele benim seni nasıl hissettiğim. İsteyen arkadaşlar da fikrini belirtir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Libra - 01-10-2017 11:33 PM

Bird ben de depresifim Bunun nedeni retro satürnmüş

Depresyonu sağlayan transitler ve natal yerleşimler nedir bilmiyorum Önce haritada depresyon etkilerini bulmalıyız
tahmin edebiliriz
12. evin sert açı alması ay ın sert açı alması depresyon sağlayabilir diye tahmin ediyorum