Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-13-2016 04:39 PM

(01-13-2016 04:31 PM)Bogaburcuerkegi Yazılan:  Güneş kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Güneş 45 venüs
Venüs kavusum jupiter ikiside balık burcunda 11.evde
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc
Asc 120 mc nasil bir dis görünüş verir yorumlarsaniz cok tesekkur ederim

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-13-2016 05:36 PM

Güneş kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Güneş 45 venüs
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 01-13-2016 11:05 PM

Güneş mars kavuşum koç burcu gibi bir dış görünüş verir.
Esmer misiniz bilmem ama bildiğim kadarıyla mars kaslı tüylü koyu ten verir..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - beyzakubra - 01-14-2016 01:08 AM

04.04.1995 doğumluyum
güneş koç, ay boğa, yükselen balık
bunlarda bnm main açılar gülücük

Major aspects
Sun Trine Mars 0°03
Sun Trine Jupiter 1°32
Moon Sextile Mercury 4°41
Moon Trine Uranus 1°28
Moon Trine Neptune 3°13
Moon Opposition Pluto 1°44
Mercury Sextile Uranus 3°13
Mercury Trine Pluto 2°57
Venus Conjunction Ascendant 1°23
Mars Trine Jupiter 1°35
Jupiter Square Saturn 3°08
Jupiter Square Ascendant 5°46
Uranus Conjunction Neptune 4°40
Uranus Sextile Pluto 0°16
Neptune Sextile Pluto 4°57

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-14-2016 05:01 PM

Gunes kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Gunes 45 venüs
Ay kavusum merkur
Ay 60 uranus
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Güneş 90 uranus
Gunes 90 neptün
Gunes 120 kuzey ay dugumu
Gunes 150 pluto
Mars 90 neptün
Mars 120 kuzey ay dugumu
Mars 150 pluto
Mars 30 semi sextile asc
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc
Lilith 120 asc
Asc 120 mc
Ay septile asc nasıl bir dis görünüş verir yorumlarsaniz cok tesekkur ederim

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-15-2016 12:32 AM

Gunes kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Gunes 45 venüs
Ay kavusum merkur
Ay 60 uranus
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Güneş 90 uranus
Gunes 90 neptün
Gunes 120 kuzey ay dugumu
Gunes 150 pluto
Mars 90 neptün
Mars 120 kuzey ay dugumu
Mars 150 pluto
Mars 30 semi sextile asc
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc
Lilith 120 asc
Asc 120 mc
Ay septile asc nasıl bir dis görünüş verir yorumlarsaniz cok tesekkur ederim

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Nin.Me.Sar.Ra - 01-16-2016 02:06 AM

(05-11-2015 02:59 PM)monaroza Yazılan:  Merhaba gülücük Ben de icinde Saturn olan bir yukselen Balik burcu mensubuyum.Bu konumlanmadaki yukselene sahip kisilerin ozguveninin Saturn etkisiyle oldukca zayif oldugu ve kendilerini guzel bulmadiklari soyleniyor.Kendimi asla guzel hissetmedim.Ancak dogum haritamda guzellik verdigi soylenen ay- venus sekstili var.Yine de bu acinin ucgen aci kadar etkili ve spesifik bir guzellik vermedigini dusunuyorum.Bununla birlikte Boga burcunda ve 2. evde bulunan Venus, Uranus ve Neptunle ucgen aci yapiyor. Bu acilarin da kisiye carpici bir cekicilik ve cazibe verdigi soyleniyor. Ancak haritanin bir butun olarak yorumlanmasi gerektigi icin diger yerlesimlerin incelenmesinde fayda var. Sizin bu konuda ekleyebileceginiz bilgiler var mi? Dusunceniz nedir arkadaslar ?????

Ay-Venüs açısı Yükselenle bağlantılı değilse tipini etkilemez.Venüsün Boğada olması Boğa burcu tipi verir ama öncelik Güneş, Ay, Yükselen burç ve açıları, 1. evdeki gezegenler'e verilmeli.Bunları da genetik yapına göre değerlendirmen lazım

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-18-2016 10:35 PM

Güneş kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Güneş 45 venüs
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Alejandro - 02-03-2016 01:08 AM

Cevremden gördüğümce yardımcı olmaya çalışacağım;

yükselen koç : kesinlikle erkeklerde kaslı ve erkeksi bir yüz kara kaş kara göz ve dikkat ceken bir alın , bayanlarda ise düz siyah saç ve ön plana çıkan keskin gözler çatallı ses tonu .

Yükselen boğa : cidden venüsün enerjisini çok iyi taşıyorlar. Kadınları esmer saf güzellikte ve derin bakışlı hafif toplu bir fizik , erkeklerde ise sakin dümdüz saçlı bebeksi bir yüz veriyor.

yükselen ikizler (Ben) : ben yaramaz çocuk tipliyimdir. İncecik el ve ayak bileklerim ve ince belim var , diğer asc ikizler icin konusursak erkekleri bana yakısıklı geliyor bilmiyorum ama neşeli sürekli gülen tipler incecik bacak ve kollar kıvırcık veya dalgalı saçlar , hafif sıcak bir ses tonu . Kızlarında ise kesinlikle kıvırcık saça rastladım ve kısa boy var incecik fizik ve ıslak parlak gözler. Sevimli ses tonu (eski sevgilim yay yükselen ikizlerdi o yüzden fazla toleranslı oldum yükselen ikizlere haha)

Yükselen yengeç : hafif toplu kilo almaya meilli vücut ve gür saç , erkeklerde babacan bir surat. Kıvırcık saçlar . Kısa boy. Yükselen yengeçler salına salına yürür ordan tanırım zaten

yükselen aslan : yükselen aslan kesinlikle mükemmel sağlıklı saçlar ve bakımlı vücut. Orta boy uzun bacaklar . Orantılı fizik

Yükselen başak : esmerlik. Karışık bakımsız sağlıksız saç. Venüsyen olmayan fizik

Yükselen terazi : kesinlikle ve kesinlikle diğer insanları çekebilen aşırı güzel ve yakışıklı insanlar. Aslanda veya kovada birleşince gür saç veriyor hemde aşırı. Erkekleri çok yakışılı olur özellikle oğlak ve kovada , bayanlarda ise aslan ve yengeç birleşimlerinde su gibi billur güzellik verir. Dikkatleri üstüne ceken bacak yapıları ve saçlarından tanıyabilirsiniz.

Yükselen akrep : kesinlikle derin bakışlar veya kısık gözler (kısık göz bazen boğa da olabilir) fizikleri çok kilolu yada çok çeviktir. Saçları ince telli dalgalıdır. İddalı saç modellerinden tanırsınız zaten.

Yükselen yay : kesinlikle asalet veriyor. Saçlar düz gür ve bakımlı ne kadad işlem görürse görsün hep mükemmel olabiliyor. Yuvarlak kalca yapısı ve sarımsı tenden tanınıyorlar bence yüzleri de ovalimsidir. Zengin aurası olan insanlardır. Aslan burcuyla birleşirse bence mükemmel olur.

Yükselen oğlak : cilt problemi en cok dikkatimi çeken şey oldu , ve her ne olursa olsun kapalı kutular her şeyi saklarlar hic oğlaklık değil ama anlamadım gitti

Yükselen kova : direk pınar altuğ aklıma geliyor o başak yükselen kova , kesinlikle toplumda farklı görülen , ilginç bakışlı ve yüzünde veya fiziğinde bir farklılık gözünüze çarpar.

Yükselen balık : dümdüz ve hassas saçlar , balık gibi bir cilt. Hayırseverler ordan biliyorum hemen , ve genelde turuncu saçlı felan olurlar kilo almaya cok meilliler

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - simone de - 02-21-2016 10:47 PM

Alejandro merhaba, benim burcum koç, yükselenim için doğum saatim net değil.Ya koç ya da ikizler.Fakat ben ikizlerin özelliklerini taşıdığımı ve doğum haritamın yükselen ikizler olduğunda beni yansıttığını düşünüyorum.Ancak fiziksel özelliklerim pek uymuyor.Yükselen ikizler için ince uzun olduğu söylenir oysa ben çok uzun değilim ve belimin ince olamasına rağmen basenlerim var. koptum.w Doğum haritamı incelediğimde jupiter akrep burcunda ve 6.evde.İkizler olmama rağmen acaba bu yüzden mi bu özelliklere uymuyorum.Yoksa ikizler yükselenli değil miyim?