Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 05-10-2015 09:08 AM

(05-09-2015 12:26 PM)atetri Yazılan:  Arkadaşlar benim de yükselenim 21 derece akrep ama ben kendimi pek akrebe benzetmiyorum, yay da diyenler olmuştu ama onla da alakasi yok .neyle alakasi var tamamen yukselenle mi

yükseleniniz 21 derece akrepmiş III. Dekan (20-30 Derece)Yengeç / Ay etkisi.olabilir mi sizde..

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - atetri - 05-10-2015 11:32 AM

(05-10-2015 09:05 AM)Lionhearted Yazılan:  
(05-09-2015 12:26 PM)atetri Yazılan:  Arkadaşlar benim de yükselenim 21 derece akrep ama ben kendimi pek akrebe benzetmiyorum, yay da diyenler olmuştu ama onla da alakasi yok .neyle alakasi var tamamen yukselenle mi

güneş ve venüse de bak, açılarına ve burcuna
26 başak güneş, venüs ise aslan 21. Başak, aslan , akrep karışık mi etkiliyor dış görünüşü?

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - atetri - 05-10-2015 11:34 AM

(05-10-2015 09:08 AM)yükselen ikizler Yazılan:  

yükseleniniz 21 derece akrepmiş III. Dekan (20-30 Derece)Yengeç / Ay etkisi.olabilir mi sizde..

Valla ben fazla amatorum onu bile bilmiyorum ama ay burcum kovada 15 derece.

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 05-10-2015 09:06 PM

(05-10-2015 11:34 AM)atetri Yazılan:  

sitede III. Dekan (20-30 Derece)Yengeç / Ay etkisi. anlatılıyor bir bakın ..

http://www.astrosohbet.com/forum/showthread.php?tid=2574

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - atetri - 05-10-2015 10:24 PM

(05-10-2015 09:06 PM)yükselen ikizler Yazılan:  

Teşekkür ederim bilmiyordum böyle bir başlığımakara

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 05-10-2015 11:21 PM

(05-10-2015 10:24 PM)atetri Yazılan:  
(05-10-2015 09:06 PM)yükselen ikizler Yazılan:  

Teşekkür ederim bilmiyordum böyle bir başlığımakara

yardımcı olabildiysem :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - monaroza - 05-11-2015 02:59 PM

Merhaba gülücük Ben de icinde Saturn olan bir yukselen Balik burcu mensubuyum.Bu konumlanmadaki yukselene sahip kisilerin ozguveninin Saturn etkisiyle oldukca zayif oldugu ve kendilerini guzel bulmadiklari soyleniyor.Kendimi asla guzel hissetmedim.Ancak dogum haritamda guzellik verdigi soylenen ay- venus sekstili var.Yine de bu acinin ucgen aci kadar etkili ve spesifik bir guzellik vermedigini dusunuyorum.Bununla birlikte Boga burcunda ve 2. evde bulunan Venus, Uranus ve Neptunle ucgen aci yapiyor. Bu acilarin da kisiye carpici bir cekicilik ve cazibe verdigi soyleniyor. Ancak haritanin bir butun olarak yorumlanmasi gerektigi icin diger yerlesimlerin incelenmesinde fayda var. Sizin bu konuda ekleyebileceginiz bilgiler var mi? Dusunceniz nedir arkadaslar ?????

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - monaroza - 05-11-2015 03:02 PM

(05-09-2015 06:12 PM)monaroza Yazılan:  Hesapladığım kadarıyla onun marsı benim venüsüme kare.Bu açı oldukça güçlü manyetik çekim oluşturur.Partnerin üzerine titremenin ve ona cinsel -romantik ilginin olduğunu gösterir.İlk görüşte aşka düşmeye de işarettir aynı zamanda.GÜneşi de venüsüme kare.Bu açı da ilişki de cinsel çekimin yoğunluğuna vurgu yapar ancak romantizm açısından derinliğin pek mevcut olmadığına ve birtakım beklentilerin karşılanamadığına işarettir.Neptünlerimiz kavuşum açısı yapıyor.Bu açı da tahminimce ilişkinin ruhani boyutunun ve uyumunun yüksek olduğunu ve ilişkiye bir parça yaratıcılık ve ilham kattığını gösteriyor.Venüsüm onun uranüs ve neptünüyle üçgen açı yapıyor. Bu konumlanma ilişkide romantizmin ve cinsel çekimin yoğunluğunu ve duygusal fiziksel paylaşımlarda özgürlüğü, rahatlığı vurguluyor.Ayrıca sanatsal konulara olan ilgimiz de yakınlaşmamızda etken ,birbirimize ilham kaynağı oluyoruz farkında olmadan.

(05-11-2015 02:02 PM)monaroza Yazılan:  Merhaba...Horoskop ve sinastri analizi konusunda yardim istemistim hatta bu
konuda yaptigim arastirmalar isiginda edindigim bilgileri kendi yorumumu da katarak sizlerle paylastim ancak ne yazik ki ilgilenen ,yardimci olan olmadi.Oyleyse ben de astrolojide kara ay olarak tabir edilen Lilith hakkinda bildigim kadarini paylasarak dogum haritamda dikkatimi ceken bir gunes -lilith baglantisi hakkindaki sorumu yoneltmek isterim son bir umutla...
Lilithi insanin horoskopunda kara kutu olarak dusunebiliriz.Burada kendimizin tanimlayamadigi, baskalarinin da kolayca cozemedigi cok bilinmeyenli denklemimiz yer alir. Dunyanin uydusu olan Ay, Gunes isinlarini emip yansitma ozelligine sahipken,Kara Ay Gunes isinlarini emip icine hapseder.Disariya yansitmaz.Bu nedenle bu zifiri karanlik ve golge bizi korkutur.
Lilith Boga burcunda: Duygusal faaliyet icin guzellik ve sevgi verir.
Iliskilerde guvenlige ve maddi guvenceye onem verir.Hediyelerle yanasilsa da bir zaman sonra duygusal durum degerlendirmeye gider.
1. Evde:Liberalizm ve adillik vardir.Ortakliklarda iliskilere enerji potansiyeli vardir.Cinsel maceralarda kolay ayartilabilen bir yapiya sahiptir.
Dogum haritama donecek olursak benim dogum haritamda lilith boga burcunda ,1. evde ve yine 1. evde Koc burcunda bulunan Gunesimle kavusum acisi yapiyor.
Ay burcum Yengec, 5. evde ve Lilithle kare acisi var.Bu nacizane bilgiler isiginda bu iki aciyi nasil yorumlayabilirsiniz? Lilith gezegeninin Ay burcumuzun temsil ettigi kadinsi doganin kotucul sekli oldugunu dusunecek olursak bu iki acinin benim kisiligim uzerinde ne tur bir etkisi var ?
Yorumlarsaniz cok ama cok sevinirim lutfen yorumlayin ve bilgilerinizi paylasin umarim beni yine kirmazsiniz

evde ve yine 1. evde Koc burcunda bulunan Gunesimle kavusum acisi yapiyor.Ay burcum Yengec, 5. evde bulunuyor ve o da Lilith ile kare aciya sahip bu nacizane bilgiler

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - monaroza - 05-11-2015 03:07 PM

Allah rizasi icin su yeni uyeyle biri ilgilenebilir mi?????

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Bogaburcuerkegi - 01-13-2016 04:31 PM

Güneş kavusum mars boğa burcunda 12.evde
Venüs kavusum jupiter ikiside balık burcunda 11.evde
Venus 120 siron
Venus 60 sans noktasi
Venus 150 lilith
Neptün 120 asc
Uranus 120 asc
Pluto 180 asc
Asc 120 mc nasil bir dis görünüş verir yorumlarsaniz cok tesekkur ederim