Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Karpuzseverim - 08-29-2014 08:14 PM

İçinde satürn olan bir yükselen balık: kilo alıp vermek arasında gidip gelen bi vücut tombul gibi duran gevşek kaslı bir yüz ama zayıf duran vücut çelişkisi evet böyle

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 08-29-2014 10:22 PM

(08-29-2014 08:14 PM)Karpuzseverim Yazılan:  İçinde satürn olan bir yükselen balık: kilo alıp vermek arasında gidip gelen bi vücut tombul gibi duran gevşek kaslı bir yüz ama zayıf duran vücut çelişkisi evet böyle

çok doğru kilo almayan bi yapım var bu satürn kaynaklı herhalde...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mah-peyker - 04-01-2015 03:51 PM

Benim güneş boğa yükselen akrep pluto akrep mars aslan ay aslan merkur ikizler bunlar nasıl bi etki verir peki ?

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 04-26-2015 11:22 PM

(05-09-2007 10:30 AM)Alya Yazılan:  Selam,
yükselenle plutonun sert açılarının gözde probleme hatta çocuklukta şaşılığa neden olabilineceği söylenmişti. Ben ailem ve arkadaşlarımın haritlarına baktım yaklaşık 25-26 kadar. Gözü bozuk olanların %90 nında bu açıyı göremedim. Özellikle kuzenim ve bir arkadaşımınkinde olması gereken bir açı. Çünkü çocukluktan bu yana şaşılık ve ileri derecede göz bozukluğu yaşıyorlar. Onlarda da yok. Gözlerinde problem olmayanların bazılarında bu açı var.

Bence Yıldırım'ın dediği gibi bu açı kişiye manyetik çekici bir bakış veriyor. Bu görüş daha yakın geldi bana.

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 04-26-2015 11:22 PM

(05-09-2007 10:30 AM)Alya Yazılan:  Selam,
yükselenle plutonun sert açılarının gözde probleme hatta çocuklukta şaşılığa neden olabilineceği söylenmişti. Ben ailem ve arkadaşlarımın haritlarına baktım yaklaşık 25-26 kadar. Gözü bozuk olanların %90 nında bu açıyı göremedim. Özellikle kuzenim ve bir arkadaşımınkinde olması gereken bir açı. Çünkü çocukluktan bu yana şaşılık ve ileri derecede göz bozukluğu yaşıyorlar. Onlarda da yok. Gözlerinde problem olmayanların bazılarında bu açı var.

Bence Yıldırım'ın dediği gibi bu açı kişiye manyetik çekici bir bakış veriyor. Bu görüş daha yakın geldi bana.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - yükselen ikizler - 04-26-2015 11:34 PM

yükselen pluto kare gözlerimle ilgili bir sağlık problemim olmadı sadece öfkelendiğimde çok sert baktığımı söylerler.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 04-27-2015 06:02 PM

peki guzel etkili bakislari hangi aci ve yerlesimler saglar

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eminesen - 04-27-2015 10:32 PM

(12-07-2012 09:36 PM)nisan15 Yazılan:  
(12-07-2012 04:27 PM)Lajâ Yazılan:  aklıma geldi de..
bu kro dediğimiz elinde tesbih, sakallar gür, kaşlar belirgin maço olan tipler var ya
Mars,Koç,Akrep etkili büyyük ihtimal dil çýkarma

Bingooo aynen katılıyorum. 8 yıl önce oyle bir maco öldürdüm icimde..

kesnblikle katılıyorum bir kac harita baktım ... Mars akrep hep... gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Lajâ - 04-29-2015 07:33 PM

Orda demek istediğim ya mars ya koç ya akrep etkisi..
Haritada mars'ın güclü açıları ya da konumu.. Akrep-Pluto etkisi

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - atetri - 05-09-2015 12:26 PM

Arkadaşlar benim de yükselenim 21 derece akrep ama ben kendimi pek akrebe benzetmiyorum, yay da diyenler olmuştu ama onla da alakasi yok .neyle alakasi var tamamen yukselenle mi