Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ekinoks - 09-19-2012 12:45 AM

Satürnün yükselen veya yükselen yoneticisine olumlu açısı kaliteli bir cilde işaret eder.
Venüse olumlu açısı buğday renkli ve kadifemsi cilt verebilir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Lajâ - 12-07-2012 04:27 PM

aklıma geldi de..
bu kro dediğimiz elinde tesbih, sakallar gür, kaşlar belirgin maço olan tipler var ya
Mars,Koç,Akrep etkili büyyük ihtimal dil çýkarma

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - nisan15 - 12-07-2012 09:36 PM

(12-07-2012 04:27 PM)Lajâ Yazılan:  aklıma geldi de..
bu kro dediğimiz elinde tesbih, sakallar gür, kaşlar belirgin maço olan tipler var ya

Bingooo aynen katılıyorum. 8 yıl önce oyle bir maco öldürdüm icimde..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - nisan15 - 12-07-2012 11:10 PM

sadece venüsle değil yükselen ile de kavuşuyor jüpiterim..güneş uranüs zıtlaşması da kova burcu özelliklerini vurguluyor ay da kova haliyle karman corman bişi ..

Şunu belirteyim feminist değilim hatta kadın erkek diye nitelemem insan olabilenler ve olamayanlar diye bakarım dünya ü
zerinde yaşayanlara cinsiyet ayrımı yapmam değerlendirikengülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mavisahram - 12-16-2012 05:06 AM

Placidusa gore 1. evde venus ve merkur basakda asc aslan nasil bir fiziksel goruntu verir... Whole signa gorede 1. evde aslan saturn ve marsdan kare almis uranusden de ucgen almis...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - nisan15 - 12-29-2012 12:09 AM

(12-07-2012 09:36 PM)nisan15 Yazılan:  
(12-07-2012 04:27 PM)Lajâ Yazılan:  aklıma geldi de..

Bingooo aynen katılıyorum. 8 yıl önce oyle bir maco öldürdüm icimde..
Mars akrep evet ..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kumsal - 06-02-2014 09:54 PM

Fark ettim ki marsı koç olan erkekler uzun boylu oluyor, 185'ten aşağısını görmedim gülücük

Ve fark ettim ki venüsü koçta olan insanlara sempatim var, daha doğrusu sebepsiz kanım kaynıyor onlara. Çünkü güneş-jüpim koçta. Ve venüsü koçta olan erkeklere ayrı bir alıcı gözüyle bakıyorum hahah gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 06-03-2014 12:14 AM

peki venüs ve güneş 1.evdeyse koç burcu etkinliğinden söz edebilir miyiz?

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 07-09-2014 04:59 AM

cevap lütfen

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - elifcik - 08-23-2014 03:07 AM