Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eylülmavi - 06-01-2012 05:44 PM

t-jüpiter 1. evinizden geçtiği içinidr, asc boğaların kiloları..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Presence - 06-01-2012 08:46 PM

yükselen akrebim, deyim yerindeyse tığ gibiyim; çok fazla yemek yiyemiyorum. asc-satürn kavuşumu zayıf bir beden yapısı verebiliyormuş.

doğumum zorluymuş, ölüm tehlikesi atlatmışım ve doğumumdan sonra mide ameliyatı geçirmişim; midem küçükmüş, büyültmüşler.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - gemini - 06-02-2012 02:18 AM

Yükselende satrün ve dişlerin bozukluğu ile ilgili bişeyler geçmiş sanırım
kardeşimin asc de satrün var gayet düzenli bembeyaz ve sağlam dişlere sahiptir (maşallah)
sadece erken doğumu olmuş ve bir ay kadar küvezde kalmış ve zayıftır

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - sankigibibiraz - 06-02-2012 07:18 PM

(06-01-2012 05:44 PM)eylülmavi Yazılan:  t-jüpiter 1. evinizden geçtiği içinidr, asc boğaların kiloları..

Asc Boğayım transit Jüpiterin armağanı nur topu gibi bir göbek oldu

mutsuz myum? hem de nasıııııl aðla...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - liverliv - 06-02-2012 11:23 PM

Cevremden gördüğüm kadarıyla ikizler yükselen yada yengeç yükselen inanılmaz güzel ve cok farklı oluyo neden ikizler yada yengec bayanları bu kadar güzel ve cok farklı en bariz örneği Angelina Jolie ikziler olup yükselen yengec bana göre fizik ikizler, yüz güzelliği yengeç yoksa benim terazi olup yükselen ikizler olmam dan mı çok cekici geliyo

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aslankral - 06-03-2012 02:21 AM

benimde yükselenimde satürn var ve öndişlerim biraz çıkık gibi gözlerim küçük koyu kahve beyaz bir ten rengi ve acayip bi minyon tipim var.1 evimde aynı zamanda marsda var oda biraz cazibeli görünmeme sebep oluyor.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - newmoon - 06-03-2012 03:14 PM

yükselenim boğa,oğlak satürn dekanı yöneticisi venüs balıkta 1.ev ikizler yönetici merkür oğlak..normaldan uzun bir boy kumral esmer yuvarlak bebek bir yüze sahibim.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 06-03-2012 03:33 PM

ben yükselen burcumu bulamıyorum net saatini bilmiyorum(15 dk fark ettiriyor) burcum boğa fiziksel olarak yengeç yükselen özellikleri taşıyorum ama kişilik olarak ikizler yükselen burçta fiziksel özelliklerde kesinlikle önemli midir?1.evimde gezegen yok

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 06-03-2012 03:49 PM

(06-03-2012 03:38 PM)karmen2 Yazılan:  
(06-03-2012 03:33 PM)pinknilden Yazılan:  ben yükselen burcumu bulamıyorum net saatini bilmiyorum(15 dk fark ettiriyor) burcum boğa fiziksel olarak yengeç yükselen özellikleri taşıyorum ama kişilik olarak ikizler yükselen burçta fiziksel özelliklerde kesinlikle önemli midir?1.evimde gezegen yok

bana kalırsa yükselenin verdiği kişilik daha önemlidir,çünki fiziksel özelliklerde,işin içine sadece yükselen burç girmiyor,ay burcunun ve güneş burcununda katkısı olduğu düşünülüyor ve birde en önemlisi genetik faktörleri unutmamak gerekir.
bu yüzden hangi yükselen burç kişiliğinize daha yakınsa onu baz alın.

Teşekkürler karmen2 ama bide şöyle bir şey var yükselenimi ikizler alınca merkürüm 12.evde oluyor bana o da uymuyor ay burcum başak açılarının hepsi olumsuz

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ekinoks - 09-18-2012 11:15 PM

Yükselen ve yükselen yöneticisine açı yapan bir güneş bulunduğu ev ve burca göre babanın fiziksel ozelliklerini taşıdığımıza,
Ay annemizin fiziksel ozelliklerini taşıdığımıza işaret eder diyebilirmiyiz?
Yani genetik faktörleri haritada çok rahat görebiliriz aslında..

7.evden ascye zıt güneş bel bölgesine işaret eder ve bu bölge babanın bel bölgesine göre sekillenebilir