Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - keture - 03-24-2012 03:18 PM

Benim yukselenim hakkinda tahminde bulunabilcek varmi utangaç

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - gemini - 03-24-2012 03:35 PM

çok derin bakan gözler muhtemelen koyu renk ya da ela
hatta sert bir görüntü plutodan dolayı
zayıfsındır
sezgilerin kuvvetlidir (fiziksel değil ama yazmak istedim kardeşim de pluto akrep ve eğer O ya şu şöyle olmasın yapmayalım diyorsa yapılmaması gerek! )
sivri çene! yükselen akreplerin %90nında gördüğüm özellik
değişik bir çekim gücünde olabilir (yükselen akrep 1. ev pluto)

eğer yanlış yorumlar yapıyorsam lütfen biri bana dur desin
ben sadece etrafımda gördüğüm özellikleri derliyorum [Resim: gusel.gif]

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - zeynepece - 03-24-2012 03:45 PM

Yukselen aslan pluto terazi ?????pek anlamadimacaba

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Derin - 06-01-2012 01:54 AM

şu dişlerimin çarpıklığını yükselenimdeki gelişmemiş satürne borçuluym galiba :( ama Allahtan 1.70 boy ve ince kemikli bir yapı vermiş makara

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 06-01-2012 02:03 AM

(06-01-2012 01:54 AM)Derin Yazılan:  şu dişlerimin çarpıklığını yükselenimdeki gelişmemiş satürne borçuluym galiba :( ama Allahtan 1.70 boy ve ince kemikli bir yapı vermiş makara

makara
Aynen bendede çarpık dişleşme var gülücük yükselende satürn var : (

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Derin - 06-01-2012 02:04 AM

:( aðla...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mahinur - 06-01-2012 02:24 PM

Benim de bir dişim nasıl diyeyim ortodonti-umarım yanlış yazmıyorumdur-tedavisi gerektiriyor.Gelgelelim ona özel tel gerekirmiş onun da görüntüsü tuhaf.Yaptırmadım.Yöneticiyi Merkür alırsam Satürn'le bağlantısı var.verygood

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - unique - 06-01-2012 02:36 PM

benim yükselenim terazi.. uranis tam yükselen derecemle birleşiyor.. venüs ikizlerde geri, saturnle birleşiyor9. evde..
yorum yapabilecek olanlar varmı?

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - albunea - 06-01-2012 03:16 PM

benim boyum da 1.75 yükselen boğa, ay boğa, yönetici balıkta falan. genetik önemli diyeceğim de abimle hemen hemen aynı boydayız o ne olacak bilmiyorum gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Derin - 06-01-2012 05:11 PM

yükselen boğalar birazcık iriler benim kardeşim de yükselen boğa 1.87 ye 105 kilo falan makara ama son birkaç senede aldı o kiloyu önceden zayıftı gülücük