Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mimoza - 11-04-2011 10:14 AM

(10-30-2011 12:10 AM)Kıvılcım Yazılan:  
(10-29-2011 11:22 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-29-2011 11:19 AM)aeon Yazılan:  
(10-29-2011 10:42 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-28-2011 07:14 PM)Mimoza Yazılan:  aeon bana yorum yapabilirsin:D güneş-yükselen aslan, ay boğa :D

eheh bende istemiştim aeon utangaç

tamam yapıcam ama hartianı ekleyebilir misin

bir de aslan bayanlarının iltifat beklediği bir başlık oldu :D makara

tamam eklerim.ama inan iltifat için değil hatta şu yükselen yengeç konusunada yazdım şimdi yükselenim kafamı karıştırıyo o yüzden soruyorumgülücük

Mimoza en başından beri senle ben yükselenimizi arıyoruz
Rektifikasyon yapılınca çıkıyormuş ama kim yapacak ne kadar doğru çıkar bilemiyorum
Seninde benim gibi güneş burcun Aslan ve 1.evinde güneş var gelde çık işin içinden durumu gülücük Whole singe göre baktın mı?

haklısın.bi ara dino rektifikasyon yapıyodu hatta ona yazmıştım ama epey zamandır tv programından fırsat bulup siteye girmiyo sanırım:)wholeye görede 1. evimde güneş-merkür kavuşumu aslanda.ama galiba benim yükselenim aslan.çünkü gösterişli ve parlak ışıldayan herşeye bayılırım:D çok sade olduğum söylenemezdil çýkarma tipimde aslana benziyo.ayrıca yengeçlerde olan o eskilere bağımlılık,koleksiyonculuk filan hiç sevmem.hele eski şeyleri görmeye filan dayanamam:D klasik mobilya bile sevmiyorum :-pbenim yükselen konusundaki kararsızlığım sadece fazla duygusal olmam.normal bi aslana göre fazla duygusalım ve aslanlarda olduğu söylenen despotluk veya kibir şükür bende yok.kafamı karıştıran noktalar bunlar..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mimoza - 11-04-2011 10:17 AM

(10-30-2011 12:15 AM)Kıvılcım Yazılan:  mimoza en azından senin venüsün başak benim o da yengeç iyice karışıyor ...ay burçlarımızda aynı gülücük

evet:)resimlerine bakınca yüzün baya masum duruyo yengeçten sanırım.maşallah ALLAH sana tam venüsyen tarzda güzellik vermişgülücük benim gözlerim renkli deil aslanlarda genelde renkli göz oluyogülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 11-04-2011 12:54 PM

(10-29-2011 10:42 PM)eylülmavi Yazılan:  neyse bekleriz efem, zaten asc oğlakların kaderi bu beklemek gülücük

unutmuşum , şimdi başak ve oğlak etkisinin sende esmer etkiler vermesi gerekir . toprak rengi tonlarını seviyor olabilirsin.

üstelik asc oğlak olman sebebiyle , yıllar geçtiklçe kendine güvenin artmış olabilir ve koyu renkleri severken , daha açık renklere yönelebilirsin.
yükselen keçi yaşını pek göstermez .

yine başaktan dolayı gözlerin büyükçe olabilir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eylülmavi - 11-04-2011 01:50 PM

(11-04-2011 12:54 PM)aeon Yazılan:  
(10-29-2011 10:42 PM)eylülmavi Yazılan:  neyse bekleriz efem, zaten asc oğlakların kaderi bu beklemek gülücük

unutmuşum , şimdi başak ve oğlak etkisinin sende esmer etkiler vermesi gerekir . toprak rengi tonlarını seviyor olabilirsin.

üstelik asc oğlak olman sebebiyle , yıllar geçtiklçe kendine güvenin artmış olabilir ve koyu renkleri severken , daha açık renklere yönelebilirsin.

Teşekkürlergülücük)

evet esmerim, renk konusunda anım anım tutmuyor halen, bi koyu-pastel renkeler, bi cıvıl cıvıl renkelr gülücük

yaş göstermeme olayı yaşlandıkça daha da etkili evet, gittikçe gençleştiğimi söyleyenler çoğunlukda..

gözlerimde iri..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kıvılcım - 11-04-2011 01:56 PM

(11-04-2011 10:17 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-30-2011 12:15 AM)Kıvılcım Yazılan:  mimoza en azından senin venüsün başak benim o da yengeç iyice karışıyor ...ay burçlarımızda aynı gülücük

evet:)resimlerine bakınca yüzün baya masum duruyo yengeçten sanırım.maşallah ALLAH sana tam venüsyen tarzda güzellik vermişgülücük benim gözlerim renkli deil aslanlarda genelde renkli göz oluyogülücük

Senin resmini görmedim ama eminim seninde öyledir. ..Aslında Aslanların yürekleri güzeldir...Her ne kadar kötü özellik söylese de insanlar ben Aslan,Başak ve Akrep burçlarını çok severim...3 burcun ortak özelliği melek gibi temiz kalpli olmaları...Eminim sende güzelsin...Benim bir düşüncem var ...Kim ki katı sert duruyor aksilik yapıyorsa bu onun kötülüğünden değil genelde kendisi çok hasssas bir kalbe sahip olduğundan incinmemek için savunmaya geçiyordur.Ayrıca gözlerine sen de lens tak seninde renkli olsun..Ama güzellik göz de değil cidden kalpte...Zaten kalp temizliği yansır yüze derler ya...Aynen öyle .

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 11-04-2011 05:04 PM

aeon bende isterim yahu bende :D asc oğlak ve kova arasında gidip geliyorum...büyük ihtimal asc oğlağımda kovadanda alıyorum sanki...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 11-04-2011 06:37 PM

(11-04-2011 01:50 PM)eylülmavi Yazılan:  
(11-04-2011 12:54 PM)aeon Yazılan:  

Teşekkürlergülücük)

evet esmerim, renk konusunda anım anım tutmuyor halen, bi koyu-pastel renkeler, bi cıvıl cıvıl renkelr gülücük

yaş göstermeme olayı yaşlandıkça daha da etkili evet, gittikçe gençleştiğimi söyleyenler çoğunlukda..

gözlerimde iri..

evet keçlerin böyle bir durumu oluyor , yaşlı doğup sonrasında hiç yaşlanmıyorlar . gülücük
verygood

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 11-04-2011 06:42 PM

Alıntı:aeon bende isterim yahu bende asc oğlak ve kova arasında gidip geliyorum...büyük ihtimal asc oğlağımda kovadanda alıyorum sanki...

ben onu keçiye göre yorumlayım .
güneş akrep genellikle bildiğimiz büyücü tarzlı bir imaj verir. derin bakan gözler ( rengi önemli değil , gmavi renkli olanı bile koyu renk gibi algılanır ) , sivri sayılabilecek bir yüz , saçlar koyu , göler biraz geriden bakar ve duygu ve tutku yklüdür .
yükselen oğlakla birlikte bu hatlar iyice sertlerşir.

ancak , senin yükselen üzerindeki uranüs neptün ve venüs var. bunlar akrep ve oğlak etkili hatlarını yumuşatır , daha yuvarlak hale getirebilir. akrep ve oğlağın ciddiyetini alır .

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mimoza - 11-04-2011 07:04 PM

(11-04-2011 01:56 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(11-04-2011 10:17 AM)Mimoza Yazılan:  

Senin resmini görmedim ama eminim seninde öyledir. ..Aslında Aslanların yürekleri güzeldir...Her ne kadar kötü özellik söylese de insanlar ben Aslan,Başak ve Akrep burçlarını çok severim...3 burcun ortak özelliği melek gibi temiz kalpli olmaları...Eminim sende güzelsin...Benim bir düşüncem var ...Kim ki katı sert duruyor aksilik yapıyorsa bu onun kötülüğünden değil genelde kendisi çok hasssas bir kalbe sahip olduğundan incinmemek için savunmaya geçiyordur.Ayrıca gözlerine sen de lens tak seninde renkli olsun..Ama güzellik göz de değil cidden kalpte...Zaten kalp temizliği yansır yüze derler ya...Aynen öyle .

evet bencede aslanların yürekleri güzelgülücük annem yeşilk gözlü ve sülalesi hep renkli gözlü ama biz maalesef anneme deil babama çekmişizdil çýkarma kahverengi gözlüyüm ama hiç bi zaman lens takmayı düşünmedim.güzelliliğin geçici olduğunu önemli olanın kalp güzelliği olduğunun farkındayım elhamdülillahverygooddüşüncelerin tam yengeçleri hatırlattı bana.dışı sert kabuk ama içi yumuşakgülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mimoza - 11-04-2011 07:12 PM

(11-04-2011 10:14 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-30-2011 12:10 AM)Kıvılcım Yazılan:  
(10-29-2011 11:22 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-29-2011 11:19 AM)aeon Yazılan:  
(10-29-2011 10:42 AM)Mimoza Yazılan:  eheh bende istemiştim aeon utangaç

tamam yapıcam ama hartianı ekleyebilir misin

bir de aslan bayanlarının iltifat beklediği bir başlık oldu :D makara

tamam eklerim.ama inan iltifat için değil hatta şu yükselen yengeç konusunada yazdım şimdi yükselenim kafamı karıştırıyo o yüzden soruyorumgülücük

Mimoza en başından beri senle ben yükselenimizi arıyoruz
Rektifikasyon yapılınca çıkıyormuş ama kim yapacak ne kadar doğru çıkar bilemiyorum
Seninde benim gibi güneş burcun Aslan ve 1.evinde güneş var gelde çık işin içinden durumu gülücük Whole singe göre baktın mı?

haklısın.bi ara dino rektifikasyon yapıyodu hatta ona yazmıştım ama epey zamandır tv programından fırsat bulup siteye girmiyo sanırım:)wholeye görede 1. evimde güneş-merkür kavuşumu aslanda.ama galiba benim yükselenim aslan.çünkü gösterişli ve parlak ışıldayan herşeye bayılırım:D çok sade olduğum söylenemezdil çýkarma tipimde aslana benziyo.ayrıca yengeçlerde olan o eskilere bağımlılık,koleksiyonculuk filan hiç sevmem.hele eski şeyleri görmeye filan dayanamam:D klasik mobilya bile sevmiyorum :-pbenim yükselen konusundaki kararsızlığım sadece fazla duygusal olmam.normal bi aslana göre fazla duygusalım ve aslanlarda olduğu söylenen despotluk veya kibir şükür bende yok.kafamı karıştıran noktalar bunlar..

gülücük