Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Derin - 10-27-2011 11:31 AM

(10-27-2011 01:47 AM)katmer Yazılan:  
(10-27-2011 12:53 AM)pinknilden Yazılan:  Bana da yorum yapar mısınız yükselenim yengeç yöneticisi ay başakda 4.evde uranüs jüpiter ve venüsle kare yapıyor güneş ve marsla 120 beni herkes terazi burcu sanıyor ama venüsüm 12.evde

şafağın yazdıklarına ek olarak venüs 12. eve yerleştiğinde herzaman güzel bi yüz verir...yükselen yengeçse burun kemiğinde çıkıntı olabilir ve gözlerin renklide olabilir...göbekte yağlanma olur özellikle yaş ilerledikçe
yukselen yengecim burun kemigimde cikinti gozler renkli ve en yaglanmaya musait yer gobegim aðla... nokta atisi yaptin

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kıvılcım - 10-27-2011 01:07 PM

bana da yorum yaparmısınız arkadaşlar gülücük çok keyifli tatlı tatlı yazılmış gülücük

yükselen 28 derece yengeç
1.evde güneş ve merkür var ve asc mde venüs 12/1.evde
yükselen yöneticim ay boğa burcunda 10/11.evde
Sanırım açıların da etkisi varmış ...Açılarım da

Venüs- ASC kavuşum
Venüs-Uranüs kare
Uranüs -ASC kare
Güneş-Merkür kavuşum
Neptün-ASC üçgen
Pluto - ASC Üçgen
Ay-Mars üçgen
Ay -Jüpiter + satürn sekstil

Bir yorum da ben rica etsem

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 10-28-2011 03:52 PM

(10-27-2011 01:07 PM)Kıvılcım Yazılan:  bana da yorum yaparmısınız arkadaşlar gülücük çok keyifli tatlı tatlı yazılmış gülücük

Venüs- ASC kavuşum
Venüs-Uranüs kare
Uranüs -ASC kare
Güneş-Merkür kavuşum
Neptün-ASC üçgen
Pluto - ASC Üçgen
Ay-Mars üçgen

ama avatara resmi koyunca bir esprisi kalmamış gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ELF - 10-28-2011 03:54 PM

(10-28-2011 03:52 PM)aeon Yazılan:  
(10-27-2011 01:07 PM)Kıvılcım Yazılan:  bana da yorum yaparmısınız arkadaşlar gülücük çok keyifli tatlı tatlı yazılmış gülücük

Venüs- ASC kavuşum
Venüs-Uranüs kare
Uranüs -ASC kare
Güneş-Merkür kavuşum
Neptün-ASC üçgen
Pluto - ASC Üçgen
Ay-Mars üçgen

ama avatara resmi koyunca bir esprisi kalmamış gülücük
avatarda resmi olmayanlardan başlayın sayın yorumcugülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 10-28-2011 04:09 PM

sizin resmizi de gördüm efem :D

bu yüzden pek tahmin olmayacak ama yükselen yayın etkisi fiziksel oalrak anlaşılıyor .

mesela boyunu bilmiyorum ama uzun boylu bir izlenim var
ikincisi , alın yapısı da yay burcuna anlatıyor . yüksek ve kare alın . hani ben yüksek fikilrlere açığım , olaylara geniş bakarım diyor gülücük

yay etkisi insanın dudak yapısına biraz renkli ve alaycı bir ifade katıyor . her an gülecekmiş gibi

ama yine de bir akrep etkisi var , akrepsi bir yoğunluk , özellikle göz şeklinde yay etkisi yine hakim ancak , akrepsi şekilde bakıyor daha ciddi .

pek tahmin olmadı ama gözlem oldu gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mavisahram - 10-28-2011 06:12 PM

aeon kimi anlattin bilemioyrum ama evet benim esim böyle .. o yüzden karar veremiyordum yükselen yay mi yoksa akrep mi diye.. bakislar ciddi ama dudaklar hep güles duruyor hani... konusurken hic ciddiye alamioyrum onu ayrica kendisinin zaten cok sinirli oldugunu söyler.. yüksek ve kare alin ayrica gözlerin üzerinden hafif ileride gözler altta kaliyor cok hafif ...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mahinur - 10-28-2011 06:30 PM

Yükselenim Başak.
1.evde bulunan Ay;Merkür ile üçgen Venüs ile karşıt açı yapıyor.

Venüs ve Merkür bağlantılarının fiziksel görünüme etkileri nasıl olur ?

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ELF - 10-28-2011 07:01 PM

(10-28-2011 04:09 PM)aeon Yazılan:  sizin resmizi de gördüm efem :D

bu yüzden pek tahmin olmayacak ama yükselen yayın etkisi fiziksel oalrak anlaşılıyor .

mesela boyunu bilmiyorum ama uzun boylu bir izlenim var
ikincisi , alın yapısı da yay burcuna anlatıyor . yüksek ve kare alın . hani ben yüksek fikilrlere açığım , olaylara geniş bakarım diyor gülücük

yay etkisi insanın dudak yapısına biraz renkli ve alaycı bir ifade katıyor . her an gülecekmiş gibi

ama yine de bir akrep etkisi var , akrepsi bir yoğunluk , özellikle göz şeklinde yay etkisi yine hakim ancak , akrepsi şekilde bakıyor daha ciddi .

pek tahmin olmadı ama gözlem oldu gülücük
Gözleminize sağlık efemçiçek
resmi unuttum tabi hafıza dolaylarında neptün etkisi:D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mimoza - 10-28-2011 07:14 PM

aeon bana yorum yapabilirsin:D güneş-yükselen aslan, ay boğa :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kıvılcım - 10-28-2011 09:41 PM

gülücük evt aeon avatarımda var ama en azından hangi yıldız yada açı etkisini gözlemledin onu söylersen sevinirim
Bu arada her zaman sen yardımcı oluyorsun valla süpersin
sağol