Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ginka - 10-27-2011 01:38 AM

çok havalı ve bişey beğenmez oluyolar genelde, sanki yeleleri var gibi makara

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-27-2011 01:43 AM

(10-27-2011 01:38 AM)ginka Yazılan:  çok havalı ve bişey beğenmez oluyolar genelde, sanki yeleleri var gibi makara

evet... ama benim kardeş, zaten başak stelyumu taşıdığı için bunu fazlasıyla yapıyor... puhaha2
ben yüsk. yengeç ve aslan arasında gidip geliyorum da fiziksel özelliklerden yola çıkarsam daha net bir sonuca ulaşırım gibi geliyor gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 01:47 AM

(10-27-2011 12:53 AM)pinknilden Yazılan:  Bana da yorum yapar mısınız yükselenim yengeç yöneticisi ay başakda 4.evde uranüs jüpiter ve venüsle kare yapıyor güneş ve marsla 120 beni herkes terazi burcu sanıyor ama venüsüm 12.evde

şafağın yazdıklarına ek olarak venüs 12. eve yerleştiğinde herzaman güzel bi yüz verir...yükselen yengeçse burun kemiğinde çıkıntı olabilir ve gözlerin renklide olabilir...göbekte yağlanma olur özellikle yaş ilerledikçe

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 01:53 AM

(10-27-2011 01:29 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yükselen aslan için ne yorum yaparsınız acaba gülücük

en belirgin olarak yükselen aslanlarda çenede çukur gamze olur genelde....uzun denecek bi boy verebiliyo....

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 10-27-2011 01:55 AM

(10-27-2011 01:24 AM)safak17100 Yazılan:  Öncelikle yükselen yengeç yuvarlak bir yüz verir.. orta bir boy verir.. yuvarlak hatlara sahipsiniz diyebiliriz.. ve ay 4. evde olumlu konumda.. sizin için ailesine çok bağlı desek doğru olacaktır..
üstelik venüs 12. evde yükselir..sevgi dolu bir iç dünyan olabilir..

güneş ve mars üçgeni çok iyi bir açı enerjinin olumlu yönde kullanıldığını gösterir.. bu kişinin özgüveni yüksektir.. tabi yine evlere göre bulunduğu ev konuları akışkankandır...

Güneş ve marsın ay ile üçgeni çok iyi ama jüpiterin venüsün uranüsün olumsuz açıları fazlasıyla özgüven veriyor diğer yandan da satürn ve pluto güneşe zıt bakıyor o da bütün özgüveni yıkıyor zaten yengeç yükselen full dengesiz bir kişilik gülücük çok kötü bir haritam var

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ginka - 10-27-2011 01:57 AM

(10-27-2011 01:43 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(10-27-2011 01:38 AM)ginka Yazılan:  çok havalı ve bişey beğenmez oluyolar genelde, sanki yeleleri var gibi makara

evet... ama benim kardeş, zaten başak stelyumu taşıdığı için bunu fazlasıyla yapıyor... puhaha2
ben yüsk. yengeç ve aslan arasında gidip geliyorum da fiziksel özelliklerden yola çıkarsam daha net bir sonuca ulaşırım gibi geliyor gülücük

hımmm büyük iri belirgin gözler, duru bi yüz oluyor genelde yükselen başaklarda gülücük eller küçük olabiliyor...
yükselen aslanlar daha keskin bakışlı ve havalı oluyolar, karizmatikler, dikkat çekmeyi beceriyolar girdikleri ortamlarda bence ve giyimden anlıyolar genelde birde kafa yapıları saçları biraz aslanı andırıyor :D
ama başak için aynı şeyi diyemem biraz pasif olabiliyolar dikkat çekmeyi sevmiyorlar sade giyimleri, mütevazi tavırları oluyo verygood

kardeşin ultra mega başak burcu olduğu için başak görüntüsüde olucaktır gerçi :D neyse daha iyi bilenler el atsın bu meseleye en iyisi dil çýkarma

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 10-27-2011 01:57 AM

(10-27-2011 01:47 AM)katmer Yazılan:  
(10-27-2011 12:53 AM)pinknilden Yazılan:  Bana da yorum yapar mısınız yükselenim yengeç yöneticisi ay başakda 4.evde uranüs jüpiter ve venüsle kare yapıyor güneş ve marsla 120 beni herkes terazi burcu sanıyor ama venüsüm 12.evde

şafağın yazdıklarına ek olarak venüs 12. eve yerleştiğinde herzaman güzel bi yüz verir...yükselen yengeçse burun kemiğinde çıkıntı olabilir ve gözlerin renklide olabilir...göbekte yağlanma olur özellikle yaş ilerledikçe

Herkes yüzümü çok beğenir burnum çok küçük belirgin gamzelerim var yaşımdan küçük gösteriyorum gözler ne yazık ki renkli değil

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 02:06 AM

(10-27-2011 01:57 AM)pinknilden Yazılan:  
(10-27-2011 01:47 AM)katmer Yazılan:  

Herkes yüzümü çok beğenir burnum çok küçük belirgin gamzelerim var yaşımdan küçük gösteriyorum gözler ne yazık ki renkli değil

bak senin venüs ve pluto 120 lık açın var ve bu açıda yüz güzelliği için çok iyidir direk göze çarpan bi yüz güzelliği verebiliyo....

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-27-2011 02:10 AM

teşekkür ederim katmer... kardeşimin boyu iyi ama çok uzun değil..

ginka senin dediklerine gelince avatarındaki bayan var ya... ve de onun takma kirpikleri... gözleri ve kendi kirpikleri öyle... ela gözleri var... dudakları ince.. venüs-merkür-mars-güneş, birbirine karıştığı için yakışıklı valla.. gülücük hayranları çok, kimilerine ben şahit oldum suna-bak

evet, güzel giyinmeyi ve marka giyinmeyi seviyor... ve de fikir alır sürekli olmuş mu diye! çok da sakin, sessiz durur. ama niyeyse ben onun yüks. aslandan ziyade yengeç olduğunu düşünüyorum ama bilemiyorum yine de ??

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 10-27-2011 02:14 AM

venüs pluto 135 lik açım var