Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Derin - 10-26-2011 07:34 PM

Yukselen saturnluyum sirtim dik dislerim carpik ;) ince kemikliyim bu arada

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 12:19 AM

(10-26-2011 05:32 PM)safak17100 Yazılan:  Katmeeeer satürne olumsuz bakma 1. evde zamanı durduruyor.. gözkýrpma zaman aktıkça gençleştiriyor insanı... verygood

Dişlerim mii pek düzgünde saylmaz aslında ama.. bir acayiplik var gülücük hala 2 tane süt dişim duruyor gülücük en öndeki alt dişler daha kopmadı yerinden.. rahatı buldular tabi ayrılamıyorlar :D.. burnumda küçüktür.. ince

dimi ya zamanı durduruyo :D al sana bi artı.....süt dişinmi yokk artık kazıkmı çakmışlar oraya koptum.w

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 12:21 AM

katmer minyon tipli yükselen kovalar taniyorum.. yükselen oglak da genelde bi dIklaz derler bizim oralarda ama bilemiyecegim, o tür bir dis görünüs oluyor genel olarak 1. ev gezegensiz...
[/quote]

dıklaz ne oluyo anlayamadım :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-27-2011 12:23 AM

:D koptum.w arkadaşlarımda yokk artık demişti.. diğer dişlerin yanında ufacık kalıyorlar :D var bir gariplik.. satürn kemikleri sağlaştırıyor galiba :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 12:24 AM

(10-26-2011 06:44 PM)ginka Yazılan:  yükselenden dış görünüş genellemeri fasa fiso bence :D genetik işler bunlar yükselenden olsa olsa en fazla çekicilik enerji yönünde olur al benisi olur mesela yükselen ikizler öylee pek beğeniyorum onları ask

bencede öyle aslında genetiğin işi :D ama tabi yine isabetli olanlarda çıkıyo

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-27-2011 12:30 AM

(10-27-2011 12:23 AM)safak17100 Yazılan:  :D koptum.w arkadaşlarımda yokk artık demişti.. diğer dişlerin yanında ufacık kalıyorlar :D var bir gariplik.. satürn kemikleri sağlaştırıyor galiba :D

:D Olay ! olay ! olay....18 yaşındaki gencin hala dökülmeyen süt dişleri evet yalnış görmediniz süt dişleri bunun sırrı nedir :D ama galiba ya satürn kemiklerle ilgili zaten kemiklere sağlamlık verebilir ama yine aldığı açılara evlere bakmak lazım...benimde kemiklerim sağlamdır lisedeyken oğlanlarla bilek güreşi yapardım koptum.w

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-27-2011 12:43 AM

Vayyy beeee.. manşetlere konu olmuşumda haberim yok :D

he he bilek güreşi bizde yapardık.. bizdede meraklı bir kız vardı .. hatta sınıftaki bir oğlak erkeğini yendii !!!

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - pinknilden - 10-27-2011 12:53 AM

Bana da yorum yapar mısınız yükselenim yengeç yöneticisi ay başakda 4.evde uranüs jüpiter ve venüsle kare yapıyor güneş ve marsla 120 beni herkes terazi burcu sanıyor ama venüsüm 12.evde

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-27-2011 01:24 AM

Öncelikle yükselen yengeç yuvarlak bir yüz verir.. orta bir boy verir.. yuvarlak hatlara sahipsiniz diyebiliriz.. ve ay 4. evde olumlu konumda.. sizin için ailesine çok bağlı desek doğru olacaktır..
üstelik venüs 12. evde yükselir..sevgi dolu bir iç dünyan olabilir..

güneş ve mars üçgeni çok iyi bir açı enerjinin olumlu yönde kullanıldığını gösterir.. bu kişinin özgüveni yüksektir.. tabi yine evlere göre bulunduğu ev konuları akışkankandır...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-27-2011 01:29 AM

yükselen aslan için ne yorum yaparsınız acaba gülücük