Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-26-2011 04:33 PM

narinlik derken balık etli olup olmamasından ziyade iskelet sistemini kastetmiştim.. sanırım örnek vermek gerekecek..

mesela ben ne kadar zayıflarsam zayıflayayım narin görünmem, ince görünmem. çünkü oğlak olmaktan ve asc çizgimdeki satürnden kaynaklı bir durum bu... 56 kiloluk bedende 18.7 kilo kemik çıktı gülücük ellerim, ayaklarım, yüzüm epey kemiklidir..

ay yengeçten ötürü kendimi ne kadar parçalasam da yuvarlak hatlardan kurtulamayacağım!! 40 kilo bile olsam yine yuvarlak ve kemikli bir şey görüneceğim..

ama eğer hava etkim daha fazla olsaydı, balık etli bile olsam ince uzun parmaklarım, narin bir iskelet sistemim olacaktı ve kilo verdiğimde norveç, rus, isveç insanları gibi olacaktım... yuvarlak hatlardan ziyade daha uzun ve düz olacaktım. satürnün boya olan ya uzun ya kısa olur etkisi bana uymuyor. orta boyluyum..

yaşlı-genç görünme konusuna gelince on dört yaşındayken beni on yedi on sekiz sanırlardı.. şimdi şimdi yaşımı gösteriyorum.. umuyorum ki sonraki yıllarda daha genç görüneceğim(satürn etkisi böyle bir şey)

katmer, ikisi arasında kalmış.. çünkü ikisinin de özelliklerini taşıyormuş.. yükselenin ne olduğunu bence transitler yoluyla anlamaya çalışsa daha isbetli olur.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 04:33 PM

(10-26-2011 04:21 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-26-2011 02:47 PM)katmer Yazılan:  
(10-26-2011 02:07 PM)safak17100 Yazılan:  benim yükselen kova... satürn 1. evde ama uzun boyluyum çok 1.88 gülücük satürn kısa bir boy verdiği yalan verygood

hay maşallah boyunda boymuş haa:D ne yedin ne içtinde uzattın bukadar boyunugülücük yok ya ben kesin yükselen oğlağım kova olamam ozaman....benimde satürnüm 1. evde ama uzun değilim :D

çevremdeki herkez basket oynasana diyorr.. halbuki hiç oynamadan böle oldu gülücük
güneş 1. evde oda uzatırmı boyu bilmem gülücük.. yükselen oğlak kısa ve orta boylu olur diye biliyorum..

amaan napacan basketi iyice don lastiği gibi uzatacanmı boyunu :D güneş 1. evde güçlü beden yapısı ve bünye verir.....bende orta boyluyum oğlaktan gelme etki :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 04:50 PM

(10-26-2011 04:30 PM)katmer Yazılan:  
(10-26-2011 04:21 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-26-2011 02:07 PM)safak17100 Yazılan:  benim yükselen kova... satürn 1. evde ama uzun boyluyum çok 1.88 gülücük satürn kısa bir boy verdiği yalan

hay maşallah boyunda boymuş haa:D ne yedin ne içtinde uzattın bukadar boyunugülücük yok ya ben kesin yükselen oğlağım kova olamam ozaman....benimde satürnüm 1. evde ama uzun değilim :D

çevremdeki herkez basket oynasana diyorr.. halbuki hiç oynamadan böle oldu gülücük
güneş 1. evde oda uzatırmı boyu bilmem .. yükselen oğlak kısa ve orta boylu olur diye biliyorum..

amaan napacan basketi iyice don lastiği gibi uzatacanmı boyunu :D güneş 1. evde güçlü beden yapısı ve bünye verir.....bende orta boyluyum oğlaktan gelme etki :D

bende istemiyorum zaten daha fazla uzamak.. anormalleşiyor artık uzadıkça gülücük don lastiği gibi boyu napayım :D güneş 1. evde evet genelde fazla hasta olmuyorum.. allaha şükür senede bir grip olurum o kadar..beden yapımın güçlü olduğuna inanıyorum ama zayıfım kilo almam gerek gülücük .. sırtındada birazcıkta olsa eğiklik varsa kesin oğlaksın

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 05:00 PM

eğiklik mi saskin.w aman yarabbi dur aynaya bakıp gelecem hiç dikkat etmedim:D....olmasın ya eğiklik içime kurt düşürdün ya ilerde olursa...pek dik durduğum söylenemez tabi....ozaman ben bugündn itibaren dik durmaya çalışayımda yamultmayayım kendimi:D bende yılda 3 4 kere olurum grip hafif ama

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 05:01 PM

(10-26-2011 04:33 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  narinlik derken balık etli olup olmamasından ziyade iskelet sistemini kastetmiştim.. sanırım örnek vermek gerekecek..

mesela ben ne kadar zayıflarsam zayıflayayım narin görünmem, ince görünmem. çünkü oğlak olmaktan ve asc çizgimdeki satürnden kaynaklı bir durum bu... 56 kiloluk bedende 18.7 kilo kemik çıktı gülücük ellerim, ayaklarım, yüzüm epey kemiklidir..

ay yengeçten ötürü kendimi ne kadar parçalasam da yuvarlak hatlardan kurtulamayacağım!! 40 kilo bile olsam yine yuvarlak ve kemikli bir şey görüneceğim..

ama eğer hava etkim daha fazla olsaydı, balık etli bile olsam ince uzun parmaklarım, narin bir iskelet sistemim olacaktı ve kilo verdiğimde norveç, rus, isveç insanları gibi olacaktım... yuvarlak hatlardan ziyade daha uzun ve düz olacaktım. satürnün boya olan ya uzun ya kısa olur etkisi bana uymuyor. orta boyluyum..

yaşlı-genç görünme konusuna gelince on dört yaşındayken beni on yedi on sekiz sanırlardı.. şimdi şimdi yaşımı gösteriyorum.. umuyorum ki sonraki yıllarda daha genç görüneceğim(satürn etkisi böyle bir şey)

katmer, ikisi arasında kalmış.. çünkü ikisinin de özelliklerini taşıyormuş.. yükselenin ne olduğunu bence transitler yoluyla anlamaya çalışsa daha isbetli olur.

çok güzel açıklamışsınız verygood... bende o dediğin hava etkisi var.. eller ince ve uzun.. uzun parmaklar küçük bir avuç içi var.. satürn 1. evde ama çok kemikli bir yapımda yok.. normal sadece sırtta biraz eğrilik verdiği doğrru verygood

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 05:05 PM

(10-26-2011 05:00 PM)katmer Yazılan:  eğiklik mi saskin.w aman yarabbi dur aynaya bakıp gelecem hiç dikkat etmedim:D....olmasın ya eğiklik içime kurt düşürdün ya ilerde olursa...pek dik durduğum söylenemez tabi....ozaman ben bugündn itibaren dik durmaya çalışayımda yamultmayayım kendimi:D bende yılda 3 4 kere olurum grip hafif ama

:D bende bunu okuduğumdan beri dik durmaya çalışıyom :D sırtta kürek kemiklerinin orda dışa doğru bir çıkıklık satürn işidir kesin gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 05:09 PM

evet ya aynen öyle duruyo sırtım.....bi satürn kalmıştı vurmayan oda vursun valla vursun....safak dişlerin nasıl senin yükselen kova gayet düzgün bi diş yapısı verir...bide güzel bir burun:D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 05:32 PM

Katmeeeer satürne olumsuz bakma 1. evde zamanı durduruyor.. gözkýrpma zaman aktıkça gençleştiriyor insanı... verygood

Dişlerim mii pek düzgünde saylmaz aslında ama.. bir acayiplik var gülücük hala 2 tane süt dişim duruyor gülücük en öndeki alt dişler daha kopmadı yerinden.. rahatı buldular tabi ayrılamıyorlar :D.. burnumda küçüktür.. ince

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mavisahram - 10-26-2011 06:39 PM

(10-26-2011 02:07 PM)safak17100 Yazılan:  benim yükselen kova... satürn 1. evde ama uzun boyluyum çok 1.88 gülücük satürn kısa bir boy verdiği yalan verygood

katmer minyon tipli yükselen kovalar taniyorum.. yükselen oglak da genelde bi dIklaz derler bizim oralarda ama bilemiyecegim, o tür bir dis görünüs oluyor genel olarak 1. ev gezegensiz...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ginka - 10-26-2011 06:44 PM

yükselenden dış görünüş genellemeri fasa fiso bence :D genetik işler bunlar yükselenden olsa olsa en fazla çekicilik enerji yönünde olur al benisi olur mesela yükselen ikizler öylee pek beğeniyorum onları ask