Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-26-2011 03:26 PM

yükselen oğlak pek minyon bir hava vermez... bu kişiler çocukluk ve özellikle ergenlik çağlarında yaşının epey üstünde görünür. kemikli yapıları olduğundan dolayı da çıtı pıtı görünmez. yuvarlak ve kemikli yüzlü yükselen oğlakların sayısı çok...

ama yükselen kova da o kadar kısa boy vermez... yükselen oğlağa göre daha narin ve ince yapı verir...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 03:35 PM

bende tam onu soracaktım haritanda boğada gezegenin açıların varmı diye....yanakta yüzde gamzenin olması venüs asc kavuşumunda da olabilir...ama çenendeki gamzen yükselen aslandandır.....benimde venüs asc kavuşumum var yanağımda gamzelerim var ama çenemde olsun isterdim bayılıyorum ya çenedeki gamzelere....:D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 03:41 PM

(10-26-2011 03:26 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yükselen oğlak pek minyon bir hava vermez... bu kişiler çocukluk ve özellikle ergenlik çağlarında yaşının epey üstünde görünür. kemikli yapıları olduğundan dolayı da çıtı pıtı görünmez. yuvarlak ve kemikli yüzlü yükselen oğlakların sayısı çok...

ama yükselen kova da o kadar kısa boy vermez... yükselen oğlağa göre daha narin ve ince yapı verir...

yükselen oğlağım büyük ihtial ama kovada olabilir diye irdeliyorum.....pek kemikli bi yapım yok hatta yaşımdan küçük gösteririm....yüz hatlarım yuvarlak ve elmacık kemiklerim belirgin buda oğlağa has bişey....boyum hem kovaya hem oğlağa uyuyo zaten orta yani...ama ince bi yapımda yok balık etliyim diyebilirim....ama oğlağa uyuyo yükselenim çünkü ellerim ve ayaklarımda küçüktür mini mini:D kovayı attım kenara

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 10-26-2011 04:04 PM

(10-26-2011 03:41 PM)katmer Yazılan:  
(10-26-2011 03:26 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yükselen oğlak pek minyon bir hava vermez... bu kişiler çocukluk ve özellikle ergenlik çağlarında yaşının epey üstünde görünür. kemikli yapıları olduğundan dolayı da çıtı pıtı görünmez. yuvarlak ve kemikli yüzlü yükselen oğlakların sayısı çok...

yükselen oğlağım büyük ihtial ama kovada olabilir diye irdeliyorum.....pek kemikli bi yapım yok hatta yaşımdan küçük gösteririm....yüz hatlarım yuvarlak ve elmacık kemiklerim belirgin buda oğlağa has bişey....boyum hem kovaya hem oğlağa uyuyo zaten orta yani...ama ince bi yapımda yok balık etliyim diyebilirim....ama oğlağa uyuyo yükselenim çünkü ellerim ve ayaklarımda küçüktür mini mini:D kovayı attım kenara

daha da netliğe kavuşturmak için ev'lerden yararlanabilirsin... evlerin anlamını biliyorsun. hem kovaya hem oğlağa göreki durumlarına bak. ama tabi bunu eşit ev sistemi whole'ye göre yap. atıyorum ikinci evin kova mı yoksa balık mı, üçüncü evin balık mı koç mu sana daha çok uyuyor bunu düşünebilirsin..

ikinci olarak da transitler de bu soruna cevap verir. hayatındaki önemli olayları düşün... atıyorum unutamayacağın bir aşk yaşadığın içinde ağır gezegenler (özellikle neptün)5. evinde 7. evinde miydi gibi...

kendini çevrende ifade yoksunluğu içinde buldun mu, bu sırada satürn üçüncü evde miydi gibi...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 04:12 PM

Satürn 1. evde ya çok kısa yada çok uzun bir boymu veriyor yani....

Bir arkadaş çok güzel tespit yapmış yükselen kova narin ince bir yapıda olabilir demiş.. tam bana uyuyor.. uzun ince bir yapım var.. eller ve ayaklar epey büyük gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 04:21 PM

(10-26-2011 04:04 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(10-26-2011 03:41 PM)katmer Yazılan:  

daha da netliğe kavuşturmak için ev'lerden yararlanabilirsin... evlerin anlamını biliyorsun. hem kovaya hem oğlağa göreki durumlarına bak. ama tabi bunu eşit ev sistemi whole'ye göre yap. atıyorum ikinci evin kova mı yoksa balık mı, üçüncü evin balık mı koç mu sana daha çok uyuyor bunu düşünebilirsin..

ikinci olarak da transitler de bu soruna cevap verir. hayatındaki önemli olayları düşün... atıyorum unutamayacağın bir aşk yaşadığın içinde ağır gezegenler (özellikle neptün)5. evinde 7. evinde miydi gibi...

kendini çevrende ifade yoksunluğu içinde buldun mu, bu sırada satürn üçüncü evde miydi gibi...

sağol canm benim yazdıkların işime yarıycak verygood aslında tek tek irdelersem dediğin gibi netlleştirebilirim....netleştirriken illaki sorularım olur seni bulurum yine olurmu :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 04:21 PM

(10-26-2011 02:47 PM)katmer Yazılan:  
(10-26-2011 02:07 PM)safak17100 Yazılan:  benim yükselen kova... satürn 1. evde ama uzun boyluyum çok 1.88 gülücük satürn kısa bir boy verdiği yalan verygood

hay maşallah boyunda boymuş haa:D ne yedin ne içtinde uzattın bukadar boyunugülücük yok ya ben kesin yükselen oğlağım kova olamam ozaman....benimde satürnüm 1. evde ama uzun değilim :D

çevremdeki herkez basket oynasana diyorr.. halbuki hiç oynamadan böle oldu gülücük
güneş 1. evde oda uzatırmı boyu bilmem gülücük.. yükselen oğlak kısa ve orta boylu olur diye biliyorum..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 04:23 PM

(10-26-2011 04:12 PM)safak17100 Yazılan:  Satürn 1. evde ya çok kısa yada çok uzun bir boymu veriyor yani....

Bir arkadaş çok güzel tespit yapmış yükselen kova narin ince bir yapıda olabilir demiş.. tam bana uyuyor.. uzun ince bir yapım var.. eller ve ayaklar epey büyük gülücük

sen satürnün 1. evdeki etkisinin uzun kısmını almışsın şafak :D o büyük ellerinle iyi bi şamar indirirsin valla :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 10-26-2011 04:30 PM

(10-26-2011 04:21 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-26-2011 02:47 PM)katmer Yazılan:  
(10-26-2011 02:07 PM)safak17100 Yazılan:  benim yükselen kova... satürn 1. evde ama uzun boyluyum çok 1.88 gülücük satürn kısa bir boy verdiği yalan verygood

hay maşallah boyunda boymuş haa:D ne yedin ne içtinde uzattın bukadar boyunugülücük yok ya ben kesin yükselen oğlağım kova olamam ozaman....benimde satürnüm 1. evde ama uzun değilim :D

çevremdeki herkez basket oynasana diyorr.. halbuki hiç oynamadan böle oldu gülücük
güneş 1. evde oda uzatırmı boyu bilmem gülücük.. yükselen oğlak kısa ve orta boylu olur diye biliyorum..

amaan napacan basketi iyice don lastiği gibi uzatacanmı boyunu :D güneş 1. evde güçlü beden yapısı ve bünye verir.....bende orta boyluyum oğlaktan gelme etki :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Arkadaş - 10-26-2011 04:32 PM

koptum.w şamarmı diyonnn... barış yanlısıyımdır ama.. çok kızarsam o zamn işe yarayabilir gülücük