Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - mutluluklar - 07-12-2011 11:16 PM

(07-12-2011 01:00 AM)nisan15 Yazılan:  Asc ikizler güneş te burada resimdeki siz iseniz saclar ve ısıltı aslan bayanı zariflik incelik ikizlerden geliyor olmalı gülücük

benım evet teşekkür ederim gülücük bu arada güneş 1.evde saçlar gür olurmuş diye okumuştum şimdi aklıma geldi siz böyle yazınca, aslan burcu misali sanırım ...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Moda - 07-13-2011 12:48 PM

(07-12-2011 12:45 PM)malice071 Yazılan:  
(06-21-2011 10:30 PM)URANJÜP Yazılan:  RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini

Selam,
yükselenle plutonun sert açılarının gözde probleme hatta çocuklukta şaşılığa neden olabilineceği söylenmişti. Ben ailem ve arkadaşlarımın haritlarına baktım yaklaşık 25-26 kadar. Gözü bozuk olanların %90 nında bu açıyı göremedim. Özellikle kuzenim ve bir arkadaşımınkinde olması gereken bir açı. Çünkü çocukluktan bu yana şaşılık ve ileri derecede göz bozukluğu yaşıyorlar. Onlarda da yok. Gözlerinde problem olmayanların bazılarında bu açı var.

Bu bölüme ben de katılamıyorum , çünkü yükselenin üzerinde pluto olmayanlarda var tanıdıklarımda bu özellik.

Ancak yükelenin üzerinde veya 1 evde pluto olanalarda kişiye manyetik çekici bir bakış veriyor. Bu görüş çok doğru .kız kardeşimin yükseleni terazi ve 1. evinde pluto var bakışları etkileyici ve bir çok kişi aynı etkiyi aldığını söylüyor .bu pluto fena yani 1. evde .

bir arkadaşımın yükseleni boğa plutosu akrep 7.5 numara gözlük kullanıyor....

Gozlerle ilgili belki başka sert gorunumleri de vardır.goz sorunu olanlarda kesinlikle pluto sorunu olcak diye birşey yok.

Gozle ilgili koç burcuna da bakılmalı.Koç burcundaki kişisele herhanbi bir sert gorunum varsa yine goz problemi olabilir.Benim pluto akrep,guneş boğa,yukselen aslan.Plutonun yukselenle açısı yok! gozlerim şahin gibi keskindir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mavisahram - 09-27-2011 12:03 AM

Erkekte hafif kivircik bir sacda... yükselen kova diyebilir miyiz? Ya da yükselen Oglaklarda mi oluyro bu hafif kivirciklik ya da kivrimlik... ya da yükselen akrep mi... hangisi olabilir.. genel olarak...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - nisan15 - 09-27-2011 01:20 AM

(09-27-2011 12:03 AM)Mavisahram Yazılan:  Erkekte hafif kivircik bir sacda... yükselen kova diyebilir miyiz? Ya da yükselen Oglaklarda mi oluyro bu hafif kivirciklik ya da kivrimlik... ya da yükselen akrep mi... hangisi olabilir.. genel olarak...

oğlak diyebiliriz ve akjrep gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mavisahram - 09-27-2011 02:15 AM

(09-27-2011 01:20 AM)nisan15 Yazılan:  
(09-27-2011 12:03 AM)Mavisahram Yazılan:  Erkekte hafif kivircik bir sacda... yükselen kova diyebilir miyiz? Ya da yükselen Oglaklarda mi oluyro bu hafif kivirciklik ya da kivrimlik... ya da yükselen akrep mi... hangisi olabilir.. genel olarak...

hmm kova olamaz mi peki.. genelde cogu akrep erkeginde uzun boy rastlamisimdir 3 tane taniyorum desem.. birinin günesi kova, digerinin akrep ve digerinin yay.. ama yükselen akrep olunca 190 a kadar bi boy... Ya da tam olarak acilara baglida olabilir belki degil mi... Bu sac konusunda tam olarak neye bakabiliriz acaba...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Moda - 09-27-2011 03:04 PM

(09-27-2011 02:15 AM)Mavisahram Yazılan:  
(09-27-2011 01:20 AM)nisan15 Yazılan:  

hmm kova olamaz mi peki.. genelde cogu akrep erkeginde uzun boy rastlamisimdir 3 tane taniyorum desem.. birinin günesi kova, digerinin akrep ve digerinin yay.. ama yükselen akrep olunca 190 a kadar bi boy... Ya da tam olarak acilara baglida olabilir belki degil mi... Bu sac konusunda tam olarak neye bakabiliriz acaba...

Şuan cevremde 3 tane yukselen akrep var, boyları maşalah gülücük ama yukselen akrep için kısa boylu yazıyor hep.bence yukselen akrepler bakışlarından tanınabiliyor.Bir tanesi bonus diğer ikisi düz saclı buarada.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mahinur - 09-27-2011 07:34 PM

Kısa boy,kalın boyun,kilo almaya eğilimli bir yapı ,uzun kemerli bir burun..
Yükselen Yengeç ile Yükselen Balık arasında kaldım.acaba

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Moda - 09-27-2011 10:37 PM

(09-27-2011 07:34 PM)Equilibrium Yazılan:  Kısa boy,kalın boyun,kilo almaya eğilimli bir yapı ,uzun kemerli bir burun..

Kısa boy, kalın uzun boyun kilo almaya verimli yapı-> yukselen bogalarda cok gorulur.
yukselen balıkların cogunda burunları gaga diye tabir edilen burun var

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ginka - 09-27-2011 10:56 PM

(09-27-2011 10:37 PM)Moda Yazılan:  
(09-27-2011 07:34 PM)Equilibrium Yazılan:  Kısa boy,kalın boyun,kilo almaya eğilimli bir yapı ,uzun kemerli bir burun..

Kısa boy, kalın uzun boyun kilo almaya verimli yapı-> yukselen bogalarda cok gorulur.
yukselen balıkların cogunda burunları gaga diye tabir edilen burun var

burnumu severim çok şükür gaga maga değil :D ama yükselen balık olmaktan nefret ediyorumm iğğğ ilk izlenim ezik utangaç oluyo hehee

en iyi yükselen burç ikizlerdir arkadaş dil çýkarma ( ama yükselen sadece )

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - nisan15 - 09-28-2011 02:20 AM

Ben de yükselen balığım burnum minicik kemerli felan da değil ama ilk intiba soğuk, hükmedici öyle tanımlıyorlar gülücük