Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eylülmavi - 06-21-2011 10:04 PM

(06-21-2011 10:03 PM)vatansever Yazılan:  sana bi kız resmi göstersem ekrem abi msnde yükseleni tahmin edermisinm ?

gülücük)) gülmeden geçemiyecem kardeşlik gülücük))

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-21-2011 10:05 PM

gül gül gülücük napıyım kızın doğum saatini bilmiom gülücük komik adamım zaten gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eylülmavi - 06-21-2011 10:06 PM

(06-21-2011 10:05 PM)vatansever Yazılan:  gül gül gülücük napıyım kızın doğum saatini bilmiom gülücük komik adamım zaten gülücük

aşk aişk aşk aşk yüzünden...gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-21-2011 10:07 PM

aayyy utandım yaaa baksana haritamıza sevenlere yardım edeni sever allah :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - astrosohbet - 06-21-2011 10:09 PM

(06-21-2011 10:03 PM)vatansever Yazılan:  sana bi kız resmi göstersem ekrem abi msnde yükseleni tahmin edermisinm ?

şimdi görünümü yengeç gibidir ama yükseleni terazi olup ay burcu asc noktasının üzerinde olabilir ve bu yüzden yengeçe benziyor olabilir oysa yükseleni terazi

bu gibi olasılık örneklerini çoğaltabiliriz bu yüzden fotoğrafa bakıp yükselen tahmin etmek gibi konularla pek ilgilenmiyorum ( yapılacak tahminler hiç bir zaman net olmayacaktır , öyleyse bence sende yükselenini boşverip diğer potansiyellerine odaklan derim )

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-21-2011 10:13 PM

haritası sendede vardı ekrem abi gülücük ay terazisi işte gülücük ipince sesi var deli edio beni gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Parlaışık - 06-21-2011 10:30 PM

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini

Selam,
yükselenle plutonun sert açılarının gözde probleme hatta çocuklukta şaşılığa neden olabilineceği söylenmişti. Ben ailem ve arkadaşlarımın haritlarına baktım yaklaşık 25-26 kadar. Gözü bozuk olanların %90 nında bu açıyı göremedim. Özellikle kuzenim ve bir arkadaşımınkinde olması gereken bir açı. Çünkü çocukluktan bu yana şaşılık ve ileri derecede göz bozukluğu yaşıyorlar. Onlarda da yok. Gözlerinde problem olmayanların bazılarında bu açı var.

Bu bölüme ben de katılamıyorum , çünkü yükselenin üzerinde pluto olmayanlarda var tanıdıklarımda bu özellik.

Ancak yükelenin üzerinde veya 1 evde pluto olanalarda kişiye manyetik çekici bir bakış veriyor. Bu görüş çok doğru .kız kardeşimin yükseleni terazi ve 1. evinde pluto var bakışları etkileyici ve bir çok kişi aynı etkiyi aldığını söylüyor .bu pluto fena yani 1. evde .

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Nâr - 06-21-2011 10:45 PM

Benimde asc de pluto var ve kesinlikle bakışlarımda gözlerimde en ufak bir problem yok..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - eylülmavi - 06-21-2011 10:52 PM

benim plutoda asc ye kare, gözlerde bozukluk yok, bakışlar kişiye göre değişsede, normal zamanlrda aybalık gibi gülücük)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Messa - 06-21-2011 10:55 PM

Yükselen yengeç etkisi yüksek diyorum kendimce de tabi dışardan bakan insanlar için nasıl görünüyorum bilmiyorum. Kişinin kendini algılayışı çok farklı, dışardan bakan insanlar için çok farklı.