Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aries86 - 06-20-2011 10:21 PM

(08-28-2008 01:25 PM)galaxia Yazılan:  yükselenim başak lakabım dal gibi incecik ama boru gibi bir beden değil akrebin kavisleri var ve son derece orantılı hatlar mevcut

beyaz tenliyim(anne tarafım çerkes fizik olarak çerkeslere benziyorum)

açık kumralım

parmaklarım uzundur ama öyle çok narin görünmez güçlü ama estetik bir duruşu var

ayrıca sağ yanağımda çok belirgin kocaman sol yanağımda hafif belirgin 2 tane GAMZE var

asc kare neptün ve asc kare venüsüm var oldukça da güzel biriyim

gözlerim derindir(patlak göz değil yani beyhanınkiler gibi ama onunkiler kadar çekik değil) ve bakışlarım çok serttir

plüton nasıl etkilemiş bilmiyorum ama gözlerim kendimi bildim bileli bozuktur optik bir yapım var miyopum

yüz yapım tam bir başak tipi

dişlerim aşırı düzgün

dudaklarım abartılı olmamakla beraber kalın ama ağız küçüktür

burnum küçüğe yakın ama son derece düzgün

yüzümde en çok dikkat çeken bakışlarımdır (her an birini dövecekmiş gibi bakarım)
:D cennetten düşmüş bir huri! kusursuuz merak ettim doğrusu:Dinsanın kendisini beğenmesi tabi güzel bişeyy
aşırı..
çok sert...
son derece...
oldukça...
estetik...hımmmm

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yargıç - 06-21-2011 12:08 AM

bende biraz sayıyım bazı özelliklerimin nerden geldiğini biliyorum ama bazılarını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
başaksı bi özelliğim; her zaman çok zayıftım ve hep yaşıtlarımdan uzunum, ellerim ve ayaklarım düzgün ve normal boyutta ne kısa ne de çok uzun, ten göz ve saç rengim birbiriyle uyumlu
oğlaksı özelliğim; kemiklerim sıkıdır
koç; nasıl tarif etsem bilmiyorum ama marslıların kendine has bi siması var serttir biraz bendede o simadan var
terazi; biraz bebek yüzlüyüm ve marstan ötürü yüzüm serttir ama hafif gülünce bile sevimli oluyorum yüzümde biraz yuvarlakda ondan ötürü birazda.asc başağın masumluğunuda ekleyince beni öyle görenler son derece uyumlu masum mütevazi biri olarak görüyo ve marslı yanımı hayal bile edemiyolar bu şekilde istemeden hayal kırıklığına uğrattığım insanlar oldu
satürnden veya ay-plütodan olsa gerek sanırım sert baktığımdada fazla sert bakıyorum

burnum hafif büyük ve yuvarlak , kaşlarım çok gür değil ve düzgün, vücudumda dikkatli bakınca belli olan ufak benzersizlikler var bir elim diğerinden çok gelişmiş, tek kaşım öbüründen çok, tek gözüm öbüründen daha yuvarlak "bu sonradanda olmuş olabilir" alt dudağım üst dudağımdan kalın ama bu farklılıklar çok dikkatli incelemeyince belli olmuyo
ayıma dair bi özellik taşıyomuyum onu merak ediyorum asc ay zıtlığımda var ama ne balığa ne yengece nede akrebe benzer bi yönüm var sanırım

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - albunea - 06-21-2011 07:44 PM

1. evdeki şiron başak işlevi görür mü?

RE: Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ayşe kara - 06-21-2011 08:01 PM

(10-01-2007 03:09 AM)vivienleigh Yazılan:  bu kadar sevimli ve mütevazi bir yükselen kova şu işi bir geliştirelim senin de yükselenini buluruz bilemezgil bence kova değil ..eğer yükselen kova ise ve 1. evinde gezegenin yoksa bir ihtimal köşeli bir yüz verir uzun bir boyun oğlak yükselene daha uygun ben senin yazılarında sıcaklık ve mütevazilik hissediyorum gülücük

kova yükselen uzun boyunmu verir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - astrosohbet - 06-21-2011 08:05 PM

(06-21-2011 07:44 PM)albunea Yazılan:  1. evdeki şiron başak işlevi görür mü?

asc noktasıyla şiron aynı burçtaysa ve de bu noktaya 10 orb kadar yakın ise evet başak etkileri görülebilir.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - ayşe kara - 06-21-2011 08:11 PM

(06-21-2011 08:05 PM)Yıldırım Yazılan:  

asc noktasıyla şiron aynı burçtaysa ve de bu noktaya 10 orb kadar yakın ise evet başak etkileri görülebilir.

ciddi ciddi şiron başağın yöneticisi oldu merkür de hala başak ın yöneticisimi

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - astrosohbet - 06-21-2011 08:14 PM

(06-21-2011 08:11 PM)ayşe kara Yazılan:  

ciddi ciddi şiron başağın yöneticisi oldu merkür de hala başak ın yöneticisimi

başağın yöneticisinin şiron olması öyle herkesin kabul ettiği birşey değil yanlış anlaşılmasın pek çok astrolog hala merkürü kullanacaktır.

ben şiron olduğunu düşünüyorum.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - albunea - 06-21-2011 09:19 PM

şu halde, boğadaki asc ay kavuşumunun verdiği kıvrımlı hatla beraber asc şiron kavuşumundaki başak etkisi uzun, ince, kemikli yapıyı açıklar diyebiliriz tabi ikizlerdeki kad ın bir etkisi yok ise?

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - astrosohbet - 06-21-2011 10:00 PM

(06-21-2011 09:19 PM)albunea Yazılan:  

şu halde, boğadaki asc ay kavuşumunun verdiği kıvrımlı hatla beraber asc şiron kavuşumundaki başak etkisi uzun, ince, kemikli yapıyı açıklar diyebiliriz tabi ikizlerdeki kad ın bir etkisi yok ise?

kad ve etkilerine vakıf değilim birşey diyemem o konuda.

başak burcunun kişilik özelliklerine de odaklanabilirsin + berrak bakan büyükçe gözler verebiliyor.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-21-2011 10:03 PM

sana bi kız resmi göstersem ekrem abi msnde yükseleni tahmin edermisinm ?