Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Garavu - 06-20-2011 09:03 PM

(06-20-2011 09:00 PM)picachu Yazılan:  ahanda ozellikelr tutiygülücük sadece sarisin degilim..asirida zayif deilim yaf normal kg gülücük) peki bu ozellikler nerden cikiyo yukselenimdenmigülücük

yooo, muhabbetinden öyle olduğunu hissettim ben astrolojiden anlamamki gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - picachu - 06-20-2011 09:06 PM

(06-20-2011 09:03 PM)Chuquleta Yazılan:  
(06-20-2011 09:00 PM)picachu Yazılan:  ahanda ozellikelr tutiygülücük sadece sarisin degilim..asirida zayif deilim yaf normal kg gülücük) peki bu ozellikler nerden cikiyo yukselenimdenmigülücük

gülücük)) Alalal gülücük)hislerin iyi calisiygülücük) sadece renk korlukun var dimek:D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Garavu - 06-20-2011 09:20 PM

(06-20-2011 09:06 PM)picachu Yazılan:  
(06-20-2011 09:03 PM)Chuquleta Yazılan:  

gülücük)) Alalal gülücük)hislerin iyi calisiygülücük) sadece renk korlukun var dimek:D

tek satır yazıda

alalal calisiy korlukun dimek ve uzatılmış 4 adet smiley kullanarak türkçenin anasını ağlatma rekorunu eline geçirmiş bulunuyorsun tebrik ederim :D

chat odalarında yazar gibi yazmayalım lütfen, sonradan bu yanlış yazım hatalarını düzeltmeye çalışanlar, uğraşanlar var..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-20-2011 09:24 PM

koptum.w

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - picachu - 06-20-2011 09:26 PM

heaa kader beni tibbiyeye atti oylecede birakti:P o gun bugun bu hale geldim:P:P hem sne bana kontrol edicem diykene iyi bisemi didingülücük))))))))))

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-20-2011 09:29 PM

gasdımonulumusun ya la gülücük didin midin dion :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Garavu - 06-20-2011 09:33 PM

(06-20-2011 09:26 PM)picachu Yazılan:  heaa kader beni tibbiyeye atti oylecede birakti:P o gun bugun bu hale geldim:P:P hem sne bana kontrol edicem diykene iyi bisemi didingülücük))))))))))

yazım şekline, avatarına, kullanıcı adına filan bakınca = doktor çıkartamıyorumda ben..

o yüzden dedim doktor olduğundan şüphem var çalıştığın hastaneyi yazda kontrol edicem diye gülücük

şaka bi yana şu yazıyı düzelt ya..

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - picachu - 06-20-2011 09:34 PM

chat odalarında yazar gibi yazmayalım lütfen, sonradan bu yanlış yazım hatalarını düzeltmeye çalışanlar, uğraşanlar var..
[/quote]

pardon:D hata duzeltenlerin oldugunu bilmiyordum..benim mesajlar komple cope demekki.. bundan sonra daha ciddi yazacagima ve konu disina cikmayacagima pokemon sozu veriyorum..saygilar...çiçek

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - vatansever - 06-20-2011 09:34 PM

pokemon sözü koptum.w

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Garavu - 06-20-2011 09:36 PM

(06-20-2011 09:34 PM)picachu Yazılan:  chat odalarında yazar gibi yazmayalım lütfen, sonradan bu yanlış yazım hatalarını düzeltmeye çalışanlar, uğraşanlar var..

pardon:D hata duzeltenlerin oldugunu bilmiyordum..benim mesajlar komple cope demekki.. bundan sonra daha ciddi yazacagima ve konu disina cikmayacagima pokemon sozu veriyorum..saygilar...çiçek
[/quote]

pokemonun verdiği sözden ne olur ya puhaha3

hipokrat yeminli söz filan diyeydin :D