Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Simurg - 11-21-2009 03:06 PM

İkizlerin sonu yengecin başı olduğu için her ikisinden de etki almışsındır ben de yükselen boğayım son derecelerine doğru ve kendimde boğa etkilerini görmüyorum gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - NinMeSarRa_ - 11-22-2009 09:01 AM

Diğer başlıkta Naomi Campbell'ın haritasını görünce yüz hatlarının Yükselen burcu olan Oğlağa yani bir manada keçiye benzediğini farkettim.Onun gibi yüzünde Oğlak ifadesi olan bir başka isim de yine bir top model Christy Turlington. Christy'nin burcu Oğlak yükseleni belli değil.Türklerden de buna örnek olarak Oğlak burcu olan Hande Yeneri gösterebilirim.İlk çıkış yaptığı dönmelerde tv'de klibini gördüğümde bu kadın acaba oğlak burcu mu diye düşünmeme sebep olurdu.

Naomi:
http://www.wallpaperez.net/wallpaper/models/Naomi-Campbell-348.jpg

Christy:
http://9.media.tumblr.com/jDTtrMSnYqqn8e549htn9LZUo2_400.jpg

Hande:
http://www.guzelresim.info/unlu-resimleri/hande-yener-resimleri/hande-yener.jpg

Bunlar da Oğlaklar:
http://www.xresimleri.com/keci-beyaz-keci.html
http://www.kaliteliresimler.com/img9183.htm

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - NinMeSarRa_ - 11-22-2009 09:18 AM

Serena Yazılan:Yükselenimin Yengeç mi, yoksa İkizler mi olduğu konusunda ciddi ikilemlerim var. Bir kaç dakika arayla İkizlerin son derecesi ile Yengeç burcunun başlangıcı arasında gibi..
Bazen sürekli kafama takılıyor. Yengeç mi İkizler mi ?
Yengeç-Balık ikilisi olabilecek kadar hayata duygu penceresinden baktığımı düşünmüyorum ama çok yoğun ağlama krizleri ve depresyon yaşadığım oluyor. Bir İkizler-Balık kadar havai değilim. Yüzüm uzun, ellerim uzun, kitap okumaya ve araştırmaya çok meraklıyım. Düşünsel detaylara çok fazla önem veririm. İletişimi ve kitapları severim. Yengeç'in öngördüğü aile ve yuva hayatına da meraklıyım. Anaç yapılıyım. Bir türlü kesin emin olamıyorum. Bu aralar İkizler olduğumu düşünüyorum yine hehee

Sevgili Serena ,

Genelde Güneş burcun Balık ve ay burcun Koçun karışımı insanlar kısa ve küt elli oluyorlar.Ellerin uzunsa muhtemelen yükselenin İkizlerdir. İkizlerdeki Yükselen çizgin Yengeçin yöneticisi Aydan açı aldığı için fiziksel özelliklerin biraz Yengece benzeyebilir zaten

Ayrıca hem Ay burcun olduğu için hem de kendi gezegeni olan Marsı ağırladığı için, hem kişiliğinde hem fiziksel özelliklerin konusunda Koç burcu epey etkin gibi.

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Serena - 11-22-2009 12:43 PM

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Serena Yazılan:Yükselenimin Yengeç mi, yoksa İkizler mi olduğu konusunda ciddi ikilemlerim var. Bir kaç dakika arayla İkizlerin son derecesi ile Yengeç burcunun başlangıcı arasında gibi..
Bazen sürekli kafama takılıyor. Yengeç mi İkizler mi ?
Yengeç-Balık ikilisi olabilecek kadar hayata duygu penceresinden baktığımı düşünmüyorum ama çok yoğun ağlama krizleri ve depresyon yaşadığım oluyor. Bir İkizler-Balık kadar havai değilim. Yüzüm uzun, ellerim uzun, kitap okumaya ve araştırmaya çok meraklıyım. Düşünsel detaylara çok fazla önem veririm. İletişimi ve kitapları severim. Yengeç'in öngördüğü aile ve yuva hayatına da meraklıyım. Anaç yapılıyım. Bir türlü kesin emin olamıyorum. Bu aralar İkizler olduğumu düşünüyorum yine hehee

Sevgili Serena ,

Genelde Güneş burcun Balık ve ay burcun Koçun karışımı insanlar kısa ve küt elli oluyorlar.Ellerin uzunsa muhtemelen yükselenin İkizlerdir. İkizlerdeki Yükselen çizgin Yengeçin yöneticisi Aydan açı aldığı için fiziksel özelliklerin biraz Yengece benzeyebilir zaten

Ayrıca hem Ay burcun olduğu için hem de kendi gezegeni olan Marsı ağırladığı için, hem kişiliğinde hem fiziksel özelliklerin konusunda Koç burcu epey etkin gibi.

çok teşekkür ederim yorum adına nin.me.sar.ra. çok yerinde bir yorum..
zaten yükselen yengeç kısa ve ya daha orta bir boy veriyor. ama ben 1.80 boyundayım.. yükselen yengeç fikrinden oldukça uzaklaştım..

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 11-22-2009 01:30 PM

Serena Yazılan:çok teşekkür ederim yorum adına nin.me.sar.ra. çok yerinde bir yorum..
zaten yükselen yengeç kısa ve ya daha orta bir boy veriyor. ama ben 1.80 boyundayım.. yükselen yengeç fikrinden oldukça uzaklaştım..

1.80 se boyun yengeçle pek bir ilgisi yokdtur. yengeçler biraz güdük oluyor.;)
ama 1 evin kalan kısmı insanın etkiliyor.nasıl desem yengece has bazı özellikler taşıyor olabilirsin.davranışlarında falan.

benimde 26 derece boğa ama ikizlere ait bazı özellikler hissediyorum.ama tipim merküri bir tip değil.davranışlarda var.
, asc çizgisinin kestiği burç görnüşe ve davranışa etkiliyor.ama 1.evin kalan kısmındaki burcun biraz özelliklerini davranışlarımınzda taşıyoruz.

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Serena - 11-22-2009 01:47 PM

aeon Yazılan:
Serena Yazılan:çok teşekkür ederim yorum adına nin.me.sar.ra. çok yerinde bir yorum..

1.80 se boyun yengeçle pek bir ilgisi yokdtur. yengeçler biraz güdük oluyor.;)
ama 1 evin kalan kısmı insanın etkiliyor.nasıl desem yengece has bazı özellikler taşıyor olabilirsin.davranışlarında falan.

benimde 26 derece boğa ama ikizlere ait bazı özellikler hissediyorum.ama tipim merküri bir tip değil.davranışlarda var.
, asc çizgisinin kestiği burç görnüşe ve davranışa etkiliyor.ama 1.evin kalan kısmındaki burcun biraz özelliklerini davranışlarımınzda taşıyoruz.

evet aeon, Yengeç'i de çok hissediyorum. Zaten progresle ilerlemiştir ASC lerimiz. O yüzden de bu hisler daha kuvvetlenmiş olabilir.

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aeon - 12-13-2009 11:27 PM

Whitecrow Yazılan:Sanırım yüz hatlarındaki yumuşaklık venüsdende kaynaklanıyor olabilir mi? Ama bacaklar akrep kalın ve güçlü azda çarpık:D kollar başak ince ve uzun ellerde öle uzun ince parmaklar sanırım akrep başak mix nasıl olur diye bir sorulursa benim resmimi göstermek gerekecek:D

;)
evet venüs aydınlık yüz verir.

mesela akrebni dış görünüşte etkili olan insanlar (bilhassa yükselen akrepler )
daha karanlık suratlı oluyor.senin çok karanlık duran bir yüzün yok.

ama evet alın ve göz bölgesi akrepsi.genellikle akreplerde olan bir özelliktir.sanki boş boş bakarlarken bile dikkatli duruyorlar.

balıklarda da tam tersi ne kadar dikkatli olsalarda dışarıya saftirik bir imaj veriyor gülücük)

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Mercan - 01-17-2010 01:31 AM

haritam imzamda var
ben minyonum gülücük
boyum 1.58 kilomda 48 bu neptün ile ilgili olabiliyormuş galiba ya çok iri bir yapı yada ufak tefek oluyormuşlar.ellerim ayaklarımda küçüktür narin bir yapım var.saçlarım kıvırcıktır ve sık zaptedilmesi zor olanlarından gülücük ama aslam burcuyla alakam yok buna ne neden olmuş olabilir bilmiyorum.gözlerim ela çoğu zaman yeşil sanılıyor bundan pek hoşlanmıyorum gülücük herkes renki gözleri sever mavi yeşil bense hiç hoşlanmam.vücut hatlarım orantılıdır kilo almaya meyilli olduğumu düşünürüm ama pek iştahlı biri değilim o yüzdende hiçbir zaman kilo problemim olmadı.yüzümüde güzel buluyorum.tek sorun dış görünüşümle pek fazla ilgilenmemem olabilir gülücük nasıl göründüğüm gün içinde düşüneceklerim arasında son sıralardadır. :D

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - sinek valesi - 01-17-2010 01:53 AM

yükselen akreplerde gözlemlediğim şey şudur ki bir kasvet oluyor genel havasında. istediği kadar eğlensin, gülsün .. bir ağırlık, karanlık var her daim. ben kendimde görmüyorum bunu ama bana da deniyor yakınlarımca. ayrıca, beyaz tenli olmama rağmen kaşlarım kapkara ve sıktır gözlerimin neredeyse kapaklarından başlıyor, burnumun dibinden uzunca böyle. bizde böle bir kimse yok, doğulu falan da değiliz =) ilginç. kimden geldi derdik gökyüzünden miş.

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - NinMeSarRa_ - 01-21-2010 05:29 AM

(01-19-2010 06:51 PM)lgb Yazılan:  ya benim doğum saatim tam net değil,jüpiterim asc yle kavuşumda bu haritama göre ama hiç öyle iri bi halim yok. 1.63 boy,45 kilo civarındayım. 45 i hiç aşamadım zaten hayatım boyunca. bi de yaşımdan baya küçük duruyorum,20 desem inanıyo herkes. dalgalı,kabarık saçlarım var yükselen aslandan geliyo heralde bu da. yükselen yöneticimin merkür ve marsla kavuşumda olması ve diğer açılarım nası etkilemeli beni ?

Burcunuz Kova Ay burcunuz İkizler.Bunlar her daim zihinsel ve fiziksel olarak hareket halinde olan burçlar,kolay kilo almamanızın nedeni bu olabilir.Ayrıca İkizlerdeki Ayınızın Satürnle karesi belki iştahsızlık da vermiştir size.