Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Mars Kova burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Mars (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Konu: Mars Kova burcunda (/showthread.php?tid=4334)

1 2

Mars Kova burcunda - astrosohbet - 12-02-2010 08:08 PM

* Bağımsızlık mücadelesi eğilimindedir , otoriteye başkaldırma potansiyelinden söz edebiliriz.

* Farklı biri olma hevesi taşıyacaktır.

RE: Mars Kova burcunda - Félicé - 12-02-2010 08:10 PM

Mars kovası erkekleri çirkin bile olsa, gerçekten cool ve etkileyici bir çekiciliğe sahip oluyorlar..

RE: Mars Kova burcunda - aeon - 12-02-2010 08:12 PM

(12-02-2010 08:10 PM)Félicé Yazılan:  Mars kovası erkekleri çirkin bile olsa, gerçekten cool ve etkileyici bir çekiciliğe sahip oluyorlar..

senin güneşin kova olduğu için olabilir :D

RE: Mars Kova burcunda - Félicé - 12-02-2010 09:35 PM

(12-02-2010 08:12 PM)aeon Yazılan:  
(12-02-2010 08:10 PM)Félicé Yazılan:  Mars kovası erkekleri çirkin bile olsa, gerçekten cool ve etkileyici bir çekiciliğe sahip oluyorlar..

senin güneşin kova olduğu için olabilir :D

hehee

RE: Mars Kova burcunda - Tuğçe - 12-02-2010 10:13 PM

mars kovası erkekleri tmm çekici oluyolarda çok ukala oluyolar arkdas herşeyi ben bilirim havası,güneşime üçgenleri oluyo anlaşıyorum o ayrı :D

RE: Mars Kova burcunda - Mavisahram - 08-20-2011 09:25 PM

Mars Kovasi annem var, ayima dokaniyor... ne anlami olur bilemiyecegim...

RE: Mars Kova burcunda - aeon - 08-20-2011 10:14 PM

(08-20-2011 09:25 PM)Mavisahram Yazılan:  Mars Kovasi annem var, ayima dokaniyor... ne anlami olur bilemiyecegim...

mars insanı ay insanını üzebilir veya sinirlendirebilir ; aralarında gerginlik yaşanabilir.

RE: Mars Kova burcunda - Mahinur - 08-21-2011 10:33 PM

Mars-Kovalardan biri benim.Ama pek bir olayı yok.Mars benim haritamda pek aktif değil.Topu topu iç açısı var.Haritamda ayrıca toprak elementi yoğunluğu fazla.

Biri de Mars-Kova'nın hakkını verenlerden Axl Rose.

Axl Rose

Hayat hikayesinden bazı alıntılar:

Alıntı:-Rock dünyasının aykırı ve sansasyonel ismidir.
-Oldukça katı ve dindar bir ortamda büyüdü.
-Geçirdiği katı disiplin ve baskı altındaki çocukluğunun ardından ilk gençlik yıllarında oldukça asi bir yapıya büründü. Annesin yaşadığı tacizlere rağmen Bailey'den ayrılmaması ve bu ortamda geçen çocukluğu, ilerki dönemlerde hayatına giren kadınlarla problem yaşamasına neden oldu.
-Axl Rose, gençlik yılları boyunca polisle sayısız defa problem yaşadı; Saldırı ve toplum huzurunu bozmaktan yirmi'den fazla kez tutuklandı.
-Yoğun uyuşturucu kullanımı ve iptal edilen konserlerin yanısıra, şarkılarındaki sözler yüzünden de ırkçı ve homofobik sıfatlarıyla anıldı.

RE: Mars Kova burcunda - salmakis - 08-21-2011 11:14 PM

Marsım kova Jüpiter'im Akrep. Annemin marsı ve jüpiteriyle 1-2 dereceyle hemen hemen aynı derecede olmaları hep ilginç gelmiştir... Mars kova... Ani ve ışıltılı kavrayışlar denilebilir. kendimden bildiğimden değil annemden gözlemlediğimi söylüyorum. Benim marsım geri ve anneminki kadar çok açısı yok diyecektim ama varmış. Ama anneminkiler üçgen benimkiler kare....Neyse pırıltılı bir zekası vardır. Tespitleriyle beni şaşırtır. Çünkü felsefe sosyoloji çok okurum ve "düşünme"nin ne demek olduğu üzerine düşünürüm. Annem bazen öyle tespitler yapar ki kalakalırım. Bu denli az okuyup az düşünmeye gerçekliği bu denli kolaycacık kavrayabilitesinin nereden olduğunu sorarım kendime. Galiba 1. evindeki merkürün verdiği dil yeteneğinin verdiği kolaylığı kovadaki marsının algılama gücüyle birleştiriyor.

RE: Mars Kova burcunda - Lajâ - 08-21-2011 11:54 PM

Axl Rose, yürüyen Kova imiş.. Kova burcu ünlüleri başlığı daha uygun onun için gözkýrpma