Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs Aslan Burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Venüs (/forumdisplay.php?fid=72)
+---- Konu: Venüs Aslan Burcunda (/showthread.php?tid=4316)

1 2 3

RE: Venüs Aslan Burcunda - Libra - 09-19-2017 01:48 PM

Bencilliği kad terazi veriyor
Kad terazi venüs aslan ikisi birlikte olursa bencil olması muhtemel

Cvp: Venüs Aslan Burcunda - Ahmeedd - 09-19-2017 01:53 PM

(09-19-2017 01:48 PM)Libra Yazılan:  Bencilliği kad terazi veriyor
Kad terazi venüs aslan ikisi birlikte olursa bencil olması muhtemel

kad'ın 7.evde yerleşmiş olması lazım ki bencillik verebilsin. tek başına kad terazi bencillik göstergesi değil

Cvp: Venüs Aslan Burcunda - cancimini - 09-19-2017 03:50 PM

Venüs Aslan bencillik vermez. Ay Aslan olsa neyse derim de... Benim için o tez Ay Aslan için daha geçerli koptum.w Benim 3. evde Venüs Aslan'ım, bencil değilim ama katı bir gururum vardır. Nuh der peygamber demem... Yere burnum düşse eğilip almam, yalakalık kitabımda yoktur. Yalaka insanlardan nefret ederim. Böyle ses tonu değişen ama arkasından saydıran sinsi tiplerle işim olmaz. İş hayatında eksi bir özellik bence... :D

RE: Venüs Aslan Burcunda - say24 - 09-19-2017 08:23 PM

Venüs Aslanlar pohpohlanmayı ve sevildiğini hissetmek ister. 12 burcun temel ihtiyacı sevildiğini hissetmektir belki ama bu Venüs Aslan'larda daha fazla ön planda. O sevgiyi hissettikleri an kalplerini açarlar. Hele size karşı boş değilseler epey cesaretli ve özgüvenli davranışlar sergileyebilirler (Satürn faktörü yoksa)

RE: Venüs Aslan Burcunda - Libra - 09-19-2017 09:09 PM

Ahmet senin görüşüne göre ben aşırı bencil olmam lazım
Ay aslan venüs aslan kad 7. evde
hatta bir psikolog biraz bencil olursan kişisel gelişimin için iyi olacak dedi

Koç Ben - Terazi Biz demek Terazide ortaklık birliktelik uyum özellikleri var Koçta ben yaparım ben ederim ben bilirim tek başıma iyiyim özellikleri var Bu nedenle şartlar da değiştirmiyorsa KAD Terazi bencil olması muhtemel

RE: Venüs Aslan Burcunda - BayanKararsız - 09-19-2017 11:40 PM

KAD Terazi-Yükselen Aslan-Venüs Akrep'im,konu Venüs değil ama dalayım yine de KAD Terazi'yi görmüşken.

Burçtaşım benzer durumlar bende de var bir tık bencil olabilsem hayatım çok daha güzel olabilirdi.Bencillikten öte artık adamına göre muamele yapmaya başladım,o kadarcık olsun kendimi düşünmek zorundayım,ama konu aşka gelince ben kendimi unutuyorum.

Cvp: Venüs Aslan Burcunda - Libra - 09-20-2017 12:05 AM

(09-19-2017 11:40 PM)BayanKararsız Yazılan:  KAD Terazi-Yükselen Aslan-Venüs Akrep'im,konu Venüs değil ama dalayım yine de KAD Terazi'yi görmüşken.

Burçtaşım benzer durumlar bende de var bir tık bencil olabilsem hayatım çok daha güzel olabilirdi.Bencillikten öte artık adamına göre muamele yapmaya başladım,o kadarcık olsun kendimi düşünmek zorundayım,ama konu aşka gelince ben kendimi unutuyorum.

Jüpiter yayda 5. evde olması Güneşin Kad ile kavuşmuş olması ve ay-güneş üçgeni Senin Kad yolunda daha kolay ilerlemeni sağlıyor
Venüs Akrep ve Jüpiter 5. ev aşık olduğunda sevgini anormal hissetmeni sağlıyor olabilir Bunu sadece aşk olarak da yorumlamıyorum Huzur bulduğun kendini ait hissettiğin yerleri de fazla sahipleniyor olabilirsin Arkadaşlarına aşık değilsin ama onları da fazla sahipleniyor olabilirsin Yükselen aslan cömertliği ile sahiplenme seni bencil değil tam tersine sencil yapmış olabilir Çünkü insan fazla sahiplenmiş ve cömertse kendinden ödün verir

RE: Venüs Aslan Burcunda - Alejandro - 09-20-2017 01:44 AM

Venüs aslanlar tahammül sınırımı zorluyor özellikle 7 derece ile 11 derece arasında doğanlar. Çünkü 7 derecedeki kova Uranüs ve Venüse karşıt yapıyorlar. Hani ne yapsa gözüne batar derler. Ama çoğu venüs aslanın saçları sağlıklı , boyatmaya dayanıklı , altın tenli eğer güneş aslansa başlarda söylediğim çoğu şey geçersiz çünkü güneşten trine alması venüsün karşıtlığını silip atıyor bence.

Ay aslanlarda durum daha farklı ...(sözüm meclis dışı hahaha )

RE: Venüs Aslan Burcunda - gemini - 09-20-2017 09:26 AM

Venüs aslanların kadınlarını, özellikle güneş yengeç ve başaksa ve ekstra aslanda başka bir yerleşimde varsa beğenemiyorum ben :S kedi gibi bir surat ifadeleri oluyor. Bu bi tek bana mı öyle görünüyor bilemiyorum ama beğenemediğim kişilerin doğum haritalarına baktığımda venüs aslanı illa ki görüyorum :S

Cvp: Venüs Aslan Burcunda - Ahmeedd - 09-21-2017 01:11 AM

(09-19-2017 09:09 PM)Libra Yazılan:  Ahmet senin görüşüne göre ben aşırı bencil olmam lazım
Ay aslan venüs aslan kad 7. evde
hatta bir psikolog biraz bencil olursan kişisel gelişimin için iyi olacak dedi

Koç Ben - Terazi Biz demek Terazide ortaklık birliktelik uyum özellikleri var Koçta ben yaparım ben ederim ben bilirim tek başıma iyiyim özellikleri var Bu nedenle şartlar da değiştirmiyorsa KAD Terazi bencil olması muhtemel

Libra şironun 1.evde unutmuşsun galiba :D