Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Jüpiter - Satürn Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Jüpiter Açıları (/forumdisplay.php?fid=198)
+---- Konu: Jüpiter - Satürn Açıları (/showthread.php?tid=4270)

1 2 3 4 5 6

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Kıvılcım - 03-25-2011 02:02 PM

Bu açı bende var ama arkadaşlar hep çabamla bişeyler oluyor...Çok bereketliyimdir bu açıyla ilgilimi bilmem ama hep çabalıyorum....Ve nedense hep ticaret yapmam gerekecek gibi bir korkum var

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - aeon - 03-25-2011 06:44 PM

sert açılarında kişinin biraz şanssız olduğunu söyleyebiliriz.

genişleme gezegeni kısıtlama gezegenini gazabına uğruyor.
ne kadar kötü , haritadaki bonus , işlevsiz kalıyor.

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Félicé - 03-25-2011 10:39 PM

Bu ikisi kariyer gezegeni. Haritanın güneyinde oldukları zaman kariyer açısından daha başarılı olunabiliyor..

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - vatansever - 03-25-2011 10:41 PM

jüpiter-satürn'üm dinamik açılı

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Félicé - 03-25-2011 10:44 PM

Senin haritanın geneli dinamikhehee

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - vatansever - 03-25-2011 10:48 PM

orası öyle felice saatli bomba gibi dinamik gülücük bilemedim ben onu çoğu insanda izlenimlerim şu oldu korkuyla bakıyolar haritama ama bana güzel gelio zorluıklara rahat göğüs geriyorum zayıf bi kişilik olmadığım söylenir ,işte arada parlarım kızarım sora tanıyınca kişiler iyi biri olduğun belli deyip geçiştiriolar hayat bu ya herkes dört dörtlük değil

derede akan su misali, güneş, ay ve yıldızlar onun yüzünde yansır. Su akarak durmadan değişir, amma suyun yüzünde ki yansıma devam etmekte. Bu dünyadaki insanlar düşünceler ve hakikatler yansımada. İnsanlar su gibi durmadan değişmekte fakat hakikatler, bilgiler ve düşünceler yeni gelenlere yansımakta hayatın özü bu arkadaşlar bence

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Parlaışık - 03-26-2011 01:55 AM

Bende tam karesi var , mesleğimde çok da başarılıyım çok şükür , ayrıca oldukça da güvenilirim ve öyle tanınıyorum.
Kare açıyı hep olumsuz yorumlayan yayınlara , astrologlara da şaşıp kalıyorum , hiçbbir şey düz değildir.düz mantıkla yorumlayıp yazdıklarında insanları negatife yönlendiriyorlar .Siz onlara aldırmayın , kendinize inanın bizzat kare açılı biri olarak söylüyorum.

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - vatansever - 03-26-2011 01:57 AM

bende tam büyük kare :)heryerde dikkat çekmek gülücüksüpper gülücük

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Parlaışık - 03-26-2011 05:08 AM

Evet dikkat çekme olayı da güzel bende yaşıyorum maşallah .Bir de karizma veriyor .Kare açıyı kötüleyen asrologlar utansın .

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Derin - 03-26-2011 02:50 PM

Bende de bulunan ve jüpiterin haritamıza getireceği şansı bloke eden bir açı.