Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Jüpiter - Satürn Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Jüpiter Açıları (/forumdisplay.php?fid=198)
+---- Konu: Jüpiter - Satürn Açıları (/showthread.php?tid=4270)

1 2 3 4 5 6

Jüpiter - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-24-2010 10:49 PM

* Jüpiter ve Satürn toplumsal konumumuzla bağlantılı olan iki gezegendir.
Jüpiter-Satürn açıları , kişinin yaşadığı toplumun ahlâki değerlerini , inançlarını ve kurallarını ciddiye alan bir kişilik verecektir.

Yorum: Jüpiter - Satürn Açıları - NinMeSarRa_ - 11-24-2010 10:52 PM

İki gezegende başarıyla ilgilidir.Olumlu açıları Güneş ve Ayla da destekleniyorsa hayatta başarılı olmak için gerekli kapıları açar size.

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Derin - 11-24-2010 11:03 PM

bende karesi var :S hatta plutoyla beraber t karesi var

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Félicé - 11-24-2010 11:37 PM

Satürn ve jüpiterin 2o yılda bir gerçekleşen kavuşumları, toplumsal anlamda yeni bir dönemin başlangıcını ifade eder.. Bu sürecin devamında ki kare ve karşıt etkileşimleri yeni başlangıçların toplum üzerinde nasıl etkileri olduğunu anlamamızı sağlıyor.. Bu kavuşumun haritamıza transit yaptığı dönemler, bulunduğu ev konularında bazı temellerin atıldığı bir döneme işaret ediyor..

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - Félicé - 11-24-2010 11:56 PM

Jüpiter Satürn kariyer açısından iki önemli gezegen...
Jüpiter ve Satürn düzenli olarak 10 yılda bir karşıt, 20 yılda bir kavuşum açısı yapıyor. Bu kişisel anlamda kariyerle ilgili başlangıçların, bitişlerin, değişikliklerin olduğunu gösterir.
Jüpiter ve Satürn en son 2000’de boğa burcunda bir araya geldiler. Kariyer anlamında yaptığımız ya da yapamadığımız şeyler bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde başladı. (kavuşum enerjisinden ötürü)
2000 yılındaki bu başlangıç döneminde ne başladıysa, gelişti, çoştu, çözüldü ve 2010daki zıtlaşma ile tamamlanma sürecine geçiyor..
Girişimlerimize göre pozitif ya da negatif sonuçlar aldığımız bi dönem..
Seminer notlarımdan, paylaşmak istedim.

RE: Jüpiter - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-25-2010 12:03 AM

teşekkür ederim felice ,

ilave olarak ; jüpiter-satürn bağlantısı => çabayla gelen şansa işaret ediyor diyebiliriz.

Yorum: Jüpiter - Satürn Açıları - Nâr - 11-25-2010 09:25 AM

benim güneş saturn jüpiter kavuşumum var ama pek başarı verdiğini düşünmüyorum !!

RE: Yorum: Jüpiter - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-25-2010 01:28 PM

(11-25-2010 09:25 AM)Nâr Yazılan:  benim güneş saturn jüpiter kavuşumum var ama pek başarı verdiğini düşünmüyorum !!

Jüpiter hem başak burcunda hemde güneş ve satürne uzak bence onu kavuşuma dahil etmeyelim.

Jüpiterin Başak burcunda olması çalışma hayatında sana türlü fırsatlar , kolaylıklar , sürprizler getirme potansiyeli vardır.

Yorum: Jüpiter - Satürn Açıları - eylülmavi - 11-25-2010 01:37 PM

şimdi fark ettim, astrocom, satürnümle - jüpiter arasını 71 lik açı olarak almış.. bu ne dmekdir?

RE: Yorum: Jüpiter - Satürn Açıları - Félicé - 11-25-2010 01:41 PM

(11-25-2010 01:37 PM)eylülmavi Yazılan:  şimdi fark ettim, astrocom, satürnümle - jüpiter arasını 71 lik açı olarak almış.. bu ne dmekdir?

1 derece farkla, Bu iki gezegenin arasında Quintile açı var.. Açının türünü anlamak için açılar başlığından okuyabilirsin.. Detaylı bi şekilde yazıyor;))