Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs - Satürn Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Venüs Açıları (/forumdisplay.php?fid=196)
+---- Konu: Venüs - Satürn Açıları (/showthread.php?tid=4257)

1 2 3 4

Venüs - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-23-2010 11:20 PM

* İlişkilerde sevilmeme , beğenilmeme , red edilme gibi endişeler baskın olabilir.

* Güzelliğini yada Venüse özgü bir yeteneğini tescil etmek ihtiyacı hissedebilir.

* Uzun vadeli ilişkiler kurmak üzerine doğal bir hüneri vardır.

* İlişkilerinde sıcakkanlı olmakta zorlanacaktır.

Yorum: Venüs - Satürn Açıları - ela - 11-24-2010 02:19 AM

Saturn venus karem var ve sanat alaninda daha iyi yerlere gelmek ve doktora yapmak istiyorum. gülücük Cok dogru tesbitler. Tesekkurler Yildirim.

RE: Venüs - Satürn Açıları - ayşe kara - 11-29-2010 12:17 AM

vanüs satürn karesi evet doğru. ilginç tarafı satürn 5. evde yengeçte ve güney a.d. ile kavuşumda.bi yerde şunu okumuştum "sevdiğin insana mesafeli ama içten içe üzülür tam sana dönecekken ve en çok ihtiyacın olduğu bi anda ondan uzaklaşırsın".sanırım bunuda yapıyorum.

RE: Venüs - Satürn Açıları - NinMeSarRa_ - 12-01-2010 05:36 AM

Aşk sevgi konularını kalıba dökme,kurallara bağlama ,onları iş gibi ele alma özellikleri verebilir Venüs-Satürn açıları.

Simetri hastalığına da eğilim verebilir bu açı.

RE: Venüs - Satürn Açıları - Félicé - 12-01-2010 02:10 PM

Sevdiklerini sahip oldu değerleri kaybetme, aç ve yoksul kalma korkusu..

RE: Venüs - Satürn Açıları - Venüs - 12-01-2010 07:09 PM

Bu açı sinastride satürn sahibinin venüs sahibini ulaşılmaz görmesine sebep olmakla birlikte, venüs sahibine de bu uzak duruş sebebi ile beğenilmediği, sevilmediği düşüncelerine sebep olabilmekte. Sinastride mutlu bir açı olarak görülmez, ancak bağlayıcıdır.

RE: Venüs - Satürn Açıları - Messa - 12-01-2010 10:03 PM

venüs-satürn sekstili var. Satürne özgü kuralcı sağlam olma vs niteliklerin sevgi anlayışım üzerinde etkili olduğunu fark ediyorum.

RE: Venüs - Satürn Açıları - Yargıç - 12-19-2010 05:07 AM

depresyona elverişli bi açıymış galiba siz ne dersiniz? beğeniler"venüs" bardağın boş tarafı, ciddiyet, sorumluluk, karamsarlıklar..satürn

RE: Venüs - Satürn Açıları - wigo - 12-19-2010 07:28 PM

Venüs Satürn karşıtlığım haritamda en zor baş ettiğim bölgeydi.30unu geçtikten sonra daha pozitif oldu inşallah böyle devam eder.Evliliğe hep sıcak baktım ama 20'li yaşlarda evlilik yapılması, sanırım karşıtlık sebebiyle nadir gerçekleşiyordur.20'li yaşlarda bırakın evliliği, doğru düzgün flörtüm olmadı benim.Aşk ile ilgili üzücü bir olay yaşadıktan sonra astrolojiye merak saldım zaten.

RE: Venüs - Satürn Açıları - astrosohbet - 12-19-2010 07:32 PM

(12-19-2010 07:28 PM)wigo Yazılan:  Venüs Satürn karşıtlığım haritamda en zor baş ettiğim bölgeydi.30unu geçtikten sonra daha pozitif oldu inşallah böyle devam eder.Evliliğe hep sıcak baktım ama 20'li yaşlarda evlilik yapılması, sanırım karşıtlık sebebiyle nadir gerçekleşiyordur.20'li yaşlarda bırakın evliliği, doğru düzgün flörtüm olmadı benim.Aşk ile ilgili üzücü bir olay yaşadıktan sonra astrolojiye merak saldım zaten.

evet wigo Satürn-Venüs bağlantıları ilişkiler konusunda birşeyleri geciktirebiliyor.
sanki önce olgunlaşmak gerektiğini , tatlıyı sonra yiyebileceğini söylüyor gibi gülücük