Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Ay - Uranüs Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Ay Açıları (/forumdisplay.php?fid=194)
+---- Konu: Ay - Uranüs Açıları (/showthread.php?tid=4244)

1 2 3 4

Ay - Uranüs Açıları - astrosohbet - 11-23-2010 06:40 PM

* Ay-Uranüs bağlantısı ; kişinin Ay burcuna Uranyen özellikler katar.

* Huzursuzluk hissetmek , sık görülen durumlardan biri olabilir.

* Kişinin bir şeylere bağlanmaktan ürkmesi ihtimali vardır.

RE: Ay - Uranüs Açıları - Yakamoz - 12-24-2010 06:39 PM

çok uslu bir bebekmişim ama annem kollarımı kundağın içine sokamıyormuş yine çok usluyum ama boynuma ip bağlatmam gülücük

RE: Ay - Uranüs Açıları - melis_bk - 12-24-2010 06:56 PM

Hele o ay balıkssa;
"Elini öpmak için yalvarsa da bakışım ,ısır diye tepinir gözlerimin bebeği"he hee

RE: Ay - Uranüs Açıları - eylülmavi - 02-08-2011 06:34 PM

peki ay-uranüs üçgeni; orjinal duygular mı veiri bana?gülücük

RE: Ay - Uranüs Açıları - Félicé - 02-08-2011 08:37 PM

(02-08-2011 06:34 PM)eylülmavi Yazılan:  peki ay-uranüs üçgeni; orjinal duygular mı veiri bana?gülücük

Uçlarda olmayan farklı duygular verebilir evet. Yeniliklere açık, farklı şeylere toleransı olan ve bunlardan hoşlanan biri olabilirsingülücük

RE: Ay - Uranüs Açıları - melis_bk - 02-08-2011 08:46 PM

(02-08-2011 08:37 PM)Félicé Yazılan:  
(02-08-2011 06:34 PM)eylülmavi Yazılan:  peki ay-uranüs üçgeni; orjinal duygular mı veiri bana?gülücük

Uçlarda olmayan farklı duygular verebilir evet. Yeniliklere açık, farklı şeylere toleransı olan ve bunlardan hoşlanan biri olabilirsingülücük
Haritamda iyi ki vardediğim bir açı.gülücük

RE: Ay - Uranüs Açıları - eylülmavi - 02-09-2011 11:13 AM

(02-08-2011 08:46 PM)melis_bk Yazılan:  
(02-08-2011 08:37 PM)Félicé Yazılan:  

Haritamda iyi ki vardediğim bir açı.gülücük

katılıyorum melissçiçek

felice, açı üçgen değilde kare ya da zıt olsaydı, o zaman uçlarda olurdu, demi duygular?

RE: Ay - Uranüs Açıları - Félicé - 02-09-2011 11:55 AM

Aynen öyle.. Uranüsün sert açıları ile alayına ve her an isyan, her şeye muhalefet, özgürleşme dürtüsünün pik yapması, aidiyet duygusunun olmayışı, uzaklaşma, kopma ve soğumalar, dikkafalılığın artmış hali gibi gölgeleri açığa çıkabilir..

RE: Ay - Uranüs Açıları - Mimoza - 02-09-2011 12:01 PM

ay uranüs zıtlığım var dışardan gören belki yumuşak düşünebilir benim için ancak düşüncelerim oldukça farklıdır genele göre.orjinaldir yani.

RE: Ay - Uranüs Açıları - Aisha - 02-09-2011 06:09 PM

bende de ay uranüs zıtlığı var.bana verilen öğütleri dinlemem.kafamın dikine giderim koptum.w tecrübelerime göre aynı şeyi tekrarlamam gülücük ben bu özelliğimi seviyorum ama. gençlik diyorum ilerde düzelirim

liseye başlayacağım zaman herkes meslek lisesine git git diye ısrar ediyordu. ömrümde ilk kez böyle bi yol ayrımıyla karşılaşmıştım.tam olarak ne yapacağımı bilmiyordum.düz liseyi bitirdim ama pişman değilim. uysal gözükmeme rağmen taa o yaşlarda ay-uranüs zıtlığım göstermiş kendini.

çok ilginç düşüncelerim var.mesela: vazelinin esmerleştirdiğini biliyorum. elmacık kemiklerimin üstüne sürücem.böylece hep makyajlıymış gibi gözükücem.aklıma hep böyle garip garip şeyler geliyor işte.azcık matemetiğe,fiziğe ilgim olsaydı ne icatlar yapardım ben.