Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AY BURCUMUZ (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Forum: Ay Aslanı (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- Konu: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli (/showthread.php?tid=4235)

1 2 3

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - gemini - 04-19-2012 02:00 AM

sırf muhalefet olucam buraya dansy
ya çocuk cinsiyeti 5. ev (ya da 7 ya da 9 işte) ve doğurgan gezegenlerin bulundukları burçlardan filan belli olmuyormuydu

çocuğum olsun bakcaz bizde bakalım
yazcam buraya Neptunian
çiçek

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - astrosohbet - 04-19-2012 02:09 AM

(04-19-2012 02:00 AM)gemini Yazılan:  sırf muhalefet olucam buraya dansy
ya çocuk cinsiyeti 5. ev (ya da 7 ya da 9 işte) ve doğurgan gezegenlerin bulundukları burçlardan filan belli olmuyormuydu

çocuğum olsun bakcaz bizde bakalım
yazcam buraya Neptunian
çiçek

İstatistik tutma amaçlı açılmış bir konudur, herhangi bir iddia durumu yok, yinede muhalafet olmak istersen senin tercihin gülücük

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - gemini - 04-23-2012 01:58 PM

(04-19-2012 02:09 AM)Neptunian Yazılan:  İstatistik tutma amaçlı açılmış bir konudur, herhangi bir iddia durumu yok, yinede muhalafet olmak istersen senin tercihin gülücük

çiçek şaka şaka
ama çocuğum olursa bakıcaz artık

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - Nâr - 04-23-2012 02:10 PM

ay koçu gözlemleriniz yok mu gülücük

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - gemini - 04-23-2012 02:58 PM

(04-23-2012 02:10 PM)Nâr Yazılan:  ay koçu gözlemleriniz yok mu gülücük

yengem ay koçu ilk çocuğu erkek
kuzenim ay koçu onunda ilk çocuğu erkek

RE: Yorum: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - zeynep_muteal06 - 07-03-2012 02:00 PM

(11-22-2010 02:06 PM)Daily Yazılan:  iki kızkardeşim var ikisinin de ayı aslan. birinin 2 oğlu, diğerinin 2 kızı var.

Aynı cinsiyette olma ihtimali daha çok denebilir sanki. Benim gözlemim de bu yönde.

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - Kıvılcım - 07-05-2012 11:22 PM

evet arkadasım ay aslan kızı var

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - Mertkr - 01-08-2013 01:40 AM

Ay burcum aslan ve cocuklugumdan beri 2 cocugum olacak ilk cocugum kız olacak diyorum hissediyorum yani öyle bir his vardı içimde şimdi bunu okudum şaşırdım gercekten gülücük

Cvp: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - gökyüzü - 02-12-2015 11:22 PM

Arkadaşımın güneşi aslan ayı aslan bi kızı oldu gülücük

RE: Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli - Nin.Me.Sar.Ra - 10-05-2015 03:38 AM

Ay'ın Aslan'da olmasının kız çocuğuna sahip olma potansiyeli verdiğini sanmıyorum.Astroloji bilgilerimize göre düşününce erkek çocuğu deseler ''belki'' derdim.

Benim dikkatimi çeken Aslan burcundan insanların, özellikle de erkeklerin kız çocuk sahibi olmak istemesi.Yani insan ille de kızı olsun isterse Allah ta kız çocuğu veriyordur belki.Beni aşan konular, bilemiyorum pek.

Benim gördüğüm Koç kadınları da erkek çocuklarını seviyor özellikle.