Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Güneş - Satürn Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Güneş Açıları (/forumdisplay.php?fid=189)
+---- Konu: Güneş - Satürn Açıları (/showthread.php?tid=4227)

1 2 3 4

Güneş - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-22-2010 12:43 PM

* Güneş-Satürn açılarının ifadelerinden biri , dış dünyaya pek belli etmiyor olsa da içten içe toplum içinde itibar , ün ve başarı sağlamaya istek duymaktır.

RE: Güneş - Satürn Açıları - astrosohbet - 11-23-2010 04:25 PM

* Güneş-Satürn bağlantısının , kişiliğe Oğlak burcu özellikleri katacağını söyleyebiliriz.

RE: Güneş - Satürn Açıları - boduc - 12-19-2010 06:10 AM

(11-22-2010 12:43 PM)Yıldırım Yazılan:  * Güneş-Satürn açılarının ifadelerinden biri , dış dünyaya pek belli etmiyor olsa da içten içe toplum içinde itibar , ün ve başarı sağlamaya istek duymaktır.

yada içten içe bir köylü olsaydımda diyebilir kişi. inekleri sağıp yoğurt, peynir filan yapsaydım, sobayı yakıp üstünde ekmek kızartsaydım, ektiğim şeyler yeşeriyor mu diye sabah erkenden uyanınca bi heveslenseydim de diyebilir. kuzuları filan sevebilir.
satürn aslan
güneş oğlak biri olarak en büyük fantezim budur.

RE: Güneş - Satürn Açıları - Yargıç - 12-19-2010 06:29 AM

valla şahsen itibar sağlamaya istekliyim ama pek gizli olduğu söylenemez gülücük heralde koç etkisi

RE: Güneş - Satürn Açıları - Venüs - 12-19-2010 04:32 PM

Aslında güneş-satürn açılarından üçgen bir açıya sahip olsamda çok etkili olmadığı için, çünkü az bir farklada olsa element farklılığı yüzünden bu açının lütfu pek bana uğramamış gibi. Yine de çalıştığım her konuda en iyisi olsun isterim ve onun için uğraşırım, mükemmellik bu anlamda önemlidir kendi adıma, öte yandan ün takıntım yoktur, ama itibar edilen biri olmak önemlidir, satürnün yengeçte olması güvenimi zorlasa da elimi attığım her alanda en iyisini yapmak ve karşı tarafın saygısını kazanmak istediğimin farkındayım. Nedense bazen saygı takıntı haline bile gelebiliyor..

RE: Güneş - Satürn Açıları - merkürijüp - 12-19-2010 04:46 PM

Kardeşimde güneş-satürn kavuşumu akrepte,venüsü oğlakta ve satürnüde 4 kişisel gezegeniyle açı yapıyor.Dış duruşu ciddi, mutsuz gibi,mantıklı,gerçekçi ve içe kapanıktır.Benim gibi onunda gezegenleri 2, 3, ve 4. evlerde yoğunlaşmış.Birbirimize benzeyen bayağı özelliklerimiz var.

RE: Güneş - Satürn Açıları - astrosohbet - 12-19-2010 04:49 PM

(12-19-2010 06:10 AM)boduc Yazılan:  
(11-22-2010 12:43 PM)Yıldırım Yazılan:  * Güneş-Satürn açılarının ifadelerinden biri , dış dünyaya pek belli etmiyor olsa da içten içe toplum içinde itibar , ün ve başarı sağlamaya istek duymaktır.

yada içten içe bir köylü olsaydımda diyebilir kişi. inekleri sağıp yoğurt, peynir filan yapsaydım, sobayı yakıp üstünde ekmek kızartsaydım, ektiğim şeyler yeşeriyor mu diye sabah erkenden uyanınca bi heveslenseydim de diyebilir. kuzuları filan sevebilir.
satürn aslan

bu fanteziyi elde etmek o kadarda zor değil , sizi bağlayan bir iş bir eş yoksa bunu yapabilirsiniz.
tabii gerçekten istediğiniz bu ise ?

RE: Güneş - Satürn Açıları - NinMeSarRa_ - 12-24-2010 04:29 AM

satürn aslan

Satürnün böyle de bir huyu var.Sadeliği,sade bir hayatı sevmenizi sağlıyor.Başkalarına ihtiyaç duymadan tek başınıza yaşayabiliyorsunuz bir de.

----------------------------------------------------------------------

Güneş-Satürn birleşmeleri veya olumlu açıları insana beceriklilik verir.
Güneş-Satürn olumsuz açılarına sahipseniz babanız 1.ihtimal:Soğuk,Otoriter katı disiplin uygulayan biri olabilir.2.ihtimal babanız işleriyle fazla meşgul olduğundan sizi ihmal edebilir.3.ihtimal hasta veya çok yaşlı olup sizinle yeterince ilgilenemeyebilir.

RE: Güneş - Satürn Açıları - ayşe kara - 03-08-2011 05:15 PM

(12-24-2010 04:29 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  

satürn aslan

Satürnün böyle de bir huyu var.Sadeliği,sade bir hayatı sevmenizi sağlıyor.Başkalarına ihtiyaç duymadan tek başınıza yaşayabiliyorsunuz bir de.

Güneş-Satürn olumsuz açılarına sahipseniz babanız 1.ihtimal:Soğuk,Otoriter katı disiplin uygulayan biri olabilir.2.ihtimal babanız işleriyle fazla meşgul olduğundan sizi ihmal edebilir.3.ihtimal hasta veya çok yaşlı olup sizinle yeterince ilgilenemeyebilir.

babanın erken kaybı olabilirmi.

RE: Güneş - Satürn Açıları - ayşe kara - 03-08-2011 05:55 PM

(12-24-2010 04:29 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  

satürn aslan

bu bana en huzur verecek andır diye düşünüyorum severim ama bi ömür dense olmazgülücük burdada ay boğasımı devreye giriyor asc jupitermi uranüsmü,oğlakmı. toplumda bi yerin olacak,herkes seni sayacak,evim son derece rahat döşenmiş ve rahatsızlık veren beni engelleyen hiçbişey olmicak hatta mümkünse evde hizmetçim olabilir( en büyük isteiğim bu belkide) tembellikten değil kitap okumaya araştırmaya vakit bulabileyim buda ay ikizler gibi:D kuzu sevmek ve toprağa basmak çok güzel ama soğuk olmicak hava elime pislik bulaşmicak( sık sık el yıkama hastalığı) gülücük bu arada başak takıntıları nasıl kendini ele veriyogülücük güvendiğim dostlarım olacak güzel ve iyi olan herşeye sahip olup gösterişsiz sade bi hayat sürmeliyim.zor durumda olduğunu bildiğim herkese anında yardım edip tüm sorunları ortadan da kaldırabilme gücüm olacak biri üzülüyosa hayat bana haram.ne zor bişeyim ben ya.