Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Terazi (/forumdisplay.php?fid=51)
+---- Konu: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri (/showthread.php?tid=4216)

1 2

Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - astrosohbet - 11-18-2010 07:05 PM

Rita Hayworth Doğum Haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=wgeJw1jkELwjAMhX-NtwhNKUwtOXjS0wRFZMfM1XWMbdJ1hP17s4MEXh4fj7xI13dkfTsQox8buvIqU8oR7l1m-AAWgAbwiAeVk7UQnUC7CBgog-ysqabU6yoreD7OUDgxBpwZnYVFMzqem3rkIdB2UZP_ho03nANhofT2zlMdkrqty9d5_epbQ47EWXycV9qjTzPh6_ID4ak2dw

------------

Hoş bir Venüs bayanı. Yaşadığı dönemin starlarından biri olarak kabul ediliyor.

Güneş , Merkür ve Venüs Terazi burcunda.

1946 yılından itibaren star olduğu dönemde Transit Neptün , Rita'nın Venüsüne dokunuyor.

[Resim: rita202bg.jpg]

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Derin - 11-18-2010 10:30 PM

annesi ve babası dansçıymış ve ilk dans eğitimini de ailesinden almış belki haritasındaki yodun çıkış noktası balıktaki ay buna işaret ediyordur çünkü hem mc nin yöneticisi satürnle hemde 5.evin yöneticisi güneşle 150 yapıyor.

gerçi bunun konuyla pek alakası yok..

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Serena - 11-20-2010 02:18 PM

rita, çok güzel kadın.. gülücük

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Derin - 02-22-2011 01:47 AM

(11-21-2010 08:53 PM)virgotaurus Yazılan:  
(11-18-2010 10:30 PM)Derin Yazılan:  annesi ve babası dansçıymış ve ilk dans eğitimini de ailesinden almış belki haritasındaki yodun çıkış noktası balıktaki ay buna işaret ediyordur çünkü hem mc nin yöneticisi satürnle hemde 5.evin yöneticisi güneşle 150 yapıyor.

gerçi bunun konuyla pek alakası yok..

Derin konuyla ilgili değil ama haritalarımız benzediği için aklıma gelen bişeyi söyleyeyim. Sen bundan 1 ay kadar ya da daha önce avatarına rita hayworth'ın resmini koymuştun. Avatarı gördüm ama o anki algılarım bana rita hayworth'ı çağrıştırmadı. Aynı zamanlarda ben de faceteki resmimi rita haywort yapmıştım. Sonra baktım senin avatarında da o var. Transitler bizi nasıl etkilemişse artık:D

bu yazını yeni gördüm daha ohaa kaç ay olmuş nasıl atlamışım gülücük bütün mesajları didikliyorum oysa ki

beğenilerimiz de aynı gibi belki transitler de etkilemiş olabilir
çok beğeniyorum kendisini gerçi hayatıyla ilgili falan öyle pek bi bilgim yok ama boğalıktan herhalde güzellikleri seviyoz çok güzel bir kadın bence gülücük

senin solarla benim solar aynı nerdeyse bi tek evler değişmiş :D

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Félicé - 02-22-2011 04:02 PM

Terazi burcunda tren gibi stelyumu olan Ebru Gündeş var.. Ama şu an çok üşendim eklemeye..

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Derin - 07-26-2011 06:40 PM

Terazi burcunda gezegenleri olan kişiler yaratıcılıklarını sanatta ve sosyal alanda gösterirler

Terazi burcu birkaç gün içinde başlıyor. Bu burç sanatı, uyumu ve rafine zevkleri yakından açıklar. Bu burçta aktörler, aktrisler, güzel sanatlar alanında çalışanlar, mimar ve tasarımcılar, modacılar ve Terazi'nin adaleti ve dengeyi açıklayan yönüyle hukukçular kuşkusuz dikkat çekiyor. Haritalarında Güneş ya da Ay burçları Terazi olan bazı aktör ve aktristler şöyle: Brigitte Bardot (Güneş), Catherine Deneuve (Güneş), Jean-Paul Belmondo (Ay), Nicolas Cage (Ay), Montgomery Clift (Güneş), Humphrey Bogart (Ay). Modacılar arasında ise Hubert de Givenchy (Ay), Tommy Hilfiger (Ay) ve Pierre Cardin (Ay) var.
Ay alıcı, duyarlı ve etki altında kalan, güdüsel olarak yöneldiğimiz, duygusal mutluluk aradığımız alanları açıklar. Bu gözle bakarsak, Bardot ve Deneuve gibi beyazperdede kendini göstermiş, starlık ışığını kullanmış Terazi burcundan kişiler yanında, modacılar arasında Terazi burcundaki Ay'ın daha belirgin olduğunu görüyoruz. Zira Ay aynı zamanda hayal edebilme gücünü de açıklar.
Hukukçular arasında O.J. Simpson davasını yürüten savcı Daniel Petrocelli'nin Satürn'ü Terazi, Monica Lewinsky davasında Bill Clinton'a karşı savcı Kenneth Starr'ın ise Jüpiter'i Terazi burcunda yer alıyor. Amerika'da ünlülerin boşanma davalarına bakan Marian Walker'ın Mars'ı ise yine Terazi burcunda. Astrolojik açıdan Satürn, Terazi burcunda güçlü bir konumdadır. Zira Satürn dengeli Terazi burcunda haklarımızı daha iyi savunur. Terazi burcundaki Jüpiter hukuk alanında olduğu gibi sanatla ilgili alanlarda da yeteneklidir. Jüpiter'imizin bulunduğu burç yeteneklerimizi en iyi biçimde sergileyebileceğimiz alanları simgeler. Terazi için bu güzel sanatlar, hukuk ve uyumun olduğu alanlardır. Örneğin W.A. Mozart, Johann Sebastian Bach, George Gerschwin, Jean-Pierre Rampal, Arnold Schoenberg'in Jüpiter'leri Terazi burcundaydı.

Barış için savaşanların burcu
Eğer Mars'ınız Terazi burcundaysa, bu oldukça hareketli bir konumdur, zira savaş gezegeni Mars, barış ve uyumun burcu Terazi kendini huzurlu hissetmeyecektir. Ancak Terazi diplomatlar, sosyal eylemciler, protestocular, barış için savaş veren kişiler ve politikacıların da burcudur. Özellikle Mars'ı Terazi burcunda olanlar arasında inandırıcılıkları ile kitleleri etkilemiş kişiler yer alır. Örneğin Turgut Özal, Margaret Thatcher, Winston Churchill, Yaser Arafat, Bill Clinton, Abraham Lincoln, John Lennon, Nehru, Papa 2. Jean Paul, Gore Vidal'in Mars'ları Terazi burcunda yer almıştır. Bu burçtaki Mars patlamaya hazır bir dinamit gibi olabilir. Çok güçlü sosyal güdüler söz konusudur ve haksızlıklar karşısında mutlaka tepki gösterirler.
Son olarak mimarlar ve tasarımcılara bakalım: Ünlü tasarımcı, mimar Le Corbusier Terazi burcundandır ve haritasında Güneş'i orijinalliği, yeniliği ve reformları açıklayan Uranüs'le birleşmektedir. İspanyol Antoni Gaudi'nin ise Ay'ı Terazi burcunda yer alıyor.

R.Hakan Kırkoğlu

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - aeon - 03-19-2012 03:04 PM

http://www.astrotheme.com/celebrites/dominantes/libra/1.htm

terazi burcu vurgusu
http://www.astrotheme.com/celebrites/dominantes/h7/1.htm

7.ev vurgusu

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - Kıvılcım - 04-11-2012 04:59 PM

(02-22-2011 04:02 PM)Félicé Yazılan:  Terazi burcunda tren gibi stelyumu olan Ebru Gündeş var.. Ama şu an çok üşendim eklemeye..

Ebru gündeşin Yükseleni ni biliyor musun?

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - vilma - 03-16-2017 09:07 PM

Kate Winslet

http://www.astrotheme.com/astrology/Kate_Winslet

astrotheme sitesinde ki doğum saatine göre güneş yükselen ay pluton terazide kavuşmuş bi terazi havası taşıyor gibi zaten. güzel alımlı kadın surat şekli de yuvarlak ay etkisi olsa gerek ve masumane bi ifadesi var o da ay terazi etkisinden olabilir

[Resim: ZZk3qA.jpg]
[Resim: JaADGB.jpg]

bu da şimdiki hali.. 75 li ama daha yaşlı duruyor sanki soru

[Resim: R0kDZ6.jpg]

RE: Terazi Burcu Vurgusu ve Ünlüleri - vilma - 03-16-2017 09:17 PM

Mamatha Gandhi

http://www.astrotheme.com/astrology/Mahatma_Gandhi

güneş terazi, astrotheme sitesindeki doğum saatine göre yükseleni de terazi. Görsel olarak teraziden pek bi fayda sağlayamamış ama iç dünya ve adalet duygusu olarak terazi vurgusunu oldukça taşıdığı söylenebilir

[Resim: 7qgD9l.jpg]