Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Neptün ve Sanat - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Neptün (/forumdisplay.php?fid=77)
+---- Konu: Neptün ve Sanat (/showthread.php?tid=4154)

1 2 3 4

RE: Neptün ve Sanat - katmer - 11-01-2011 09:06 PM

eklersin ozaman bi ara verygood

RE: Neptün ve Sanat - bu şarkı yarınlara - 11-01-2011 09:36 PM

yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D
neptünyensin ama olaya dayalı hikaye eanlatma konusunda da gayet başarılısın... çok güzel bir girişle tüm erkeklerin ilgisini çektin. kadınlar da zaten birbirlerini izler, takip eder, inceler.. bilirsin suna-bak güzel bir eser ortaya çıkacak gibi verygood

RE: Neptün ve Sanat - ginka - 11-01-2011 09:48 PM

(11-01-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D
neptünyensin ama olaya dayalı hikaye eanlatma konusunda da gayet başarılısın... çok güzel bir girişle tüm erkeklerin ilgisini çektin. kadınlar da zaten birbirlerini izler, takip eder, inceler.. bilirsin suna-bak güzel bir eser ortaya çıkacak gibi verygood

aynen çok etkileyici bi giriş olmuş hehee

RE: Neptün ve Sanat - eylülmavi - 11-01-2011 11:04 PM

evet ilginçdi, hani bir solukda derler ya cidden öyle okudum.. ama hikayenin sonunda, yaa bu nadya değilmiydi niye nadia -başka bir isim gibi algıladım- olmuş demekden de, ayrıntıya takılmakdanda, kendimi alamadımgülücük

RE: Neptün ve Sanat - astrosohbet - 11-01-2011 11:53 PM

(11-01-2011 09:48 PM)ginka Yazılan:  
(11-01-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  yıldırım şu nadya dosyasını niye kiltledin ya tüh!! :D

aynen çok etkileyici bi giriş olmuş hehee

teşekkürler gülücük

1. Akrebin Gözleri => 2. Kızıl Öfke => 3. Kızıl ve Mavi ==>

Yapabilirsem birbiriyle bağlantılı olan bir seri yazmak isterim.
Evet yazacaklarımı foruma aynen aktaramam aslında o nedenle konuyu kilitlemesemde olur ( açıyorum konuları )

RE: Neptün ve Sanat - astrosohbet - 11-02-2011 12:03 AM

(11-01-2011 11:04 PM)eylülmavi Yazılan:  evet ilginçdi, hani bir solukda derler ya cidden öyle okudum.. ama hikayenin sonunda, yaa bu nadya değilmiydi niye nadia -başka bir isim gibi algıladım- olmuş demekden de, ayrıntıya takılmakdanda, kendimi alamadımgülücük

evet dün gece geç saatte geldi ilham perileri ve yazım hatası yapmışım farkedip söylediğin için tşk ederim , düzelttim ( Nadya olacak , rusça da ümit yada umut anlamına geliyormuş )