Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Güneş - Mars Orta noktası - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ORTA NOKTALAR ( Midpoints ) (/forumdisplay.php?fid=139)
+--- Konu: Güneş - Mars Orta noktası (/showthread.php?tid=3435)

1 2

RE: Güneş - Mars Orta noktası - albunea - 04-05-2012 02:24 PM

selam,

bir kadının güneş-mars orta noktası ile erkeğin venüs-ay orta noktasının kavuşumu ne tür bir anlama gelebilir? bir de yukarda güneş-mars orta noktasının bir tür enerji noktası olduğuna değinilmiş kadının güneşi buraya değerse nasıl yorumlanır? (fikir yürütme amaçlı..)

RE: Güneş - Mars Orta noktası - deniz kaya - 07-01-2012 05:27 PM

Selam,
Midpoint konusu salt sinastri konusundamı geçerli?

RE: Güneş - Mars Orta noktası - astrosohbet - 01-24-2013 04:11 PM

(01-24-2013 03:49 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(12-10-2009 12:29 AM)Neptunian Yazılan:  Güneş-Mars orta noktasına bakarak özellikle bayan haritalarında , erkek imajıyla ilgili bilgiler edinebilirmiyiz ?

bu noktanızdan geçen Transit ve Progres zamanlarında , hayatınızda hareketlenmeler oldumu , dinamik yada tutkulu yada gerilimli deneyimleriniz oldumu böyle zamanlarda ?

ladys and centilmen ;)

bu açacağım başlıklardan yorum istemek yerine , varsa paylaşımlarınızı-deneyimlerinizi alalım lütfen.

orta noktalar ilgimi çekiyor ve bu gibi çalışmaları hak ediyor gibi ( astrologların kullandığı bir sistem )

Benim güneş mars orta noktasında satürnüm var. Ben satürn- oğlak karakterinde erkekleri daha cazip bulmuşumdur hep. Sanırım bayanlarda cazibe ve çekim alanı oluşturma konusunda bu nokta söz sahibi olabiliyor.

Paylaştığınız için teşekkürler verygood

RE: Güneş - Mars Orta noktası - albunea - 01-24-2013 07:00 PM

benim de kova ve aslan ın 5-6 derecelerine denk geliyor. kova ve aslan sevmem açıkçası (aslan burcu bir ton kadın arkadaşım var ama konu dışı) lakin ki bu dereceler mc me ve ıc me denk geliyor. o kısım önemli. kariyer konularında sözlerini dinlediğim insanlar olmuştur hep hoşlandığım erkekler diyebilirim. hehe

RE: Güneş - Mars Orta noktası - BayanKararsız - 12-04-2018 11:12 PM

Baktım valla ama hep birkaç derece ya da etkileşim yok yani gülücük Diğer orta noktalar da incelenesi gülücük

RE: Güneş - Mars Orta noktası - Feslegen - 12-05-2018 03:20 PM

Başaktaki MC noktama denk geliyor. İmaj, duruş olarak toprak etkileri, işinde başarılı kişiler açısından anlamlı diyebilirim, junom da oğlak. Fakat hiç bir başaktan hoşlanmadım, güneşi veya ayı toprak olan birinden de hoşlanmadım genelde yükselen boğa veya oğlak oldu.

RE: Güneş - Mars Orta noktası - BayanKararsız - 12-05-2018 05:19 PM

Şiron buraya 3 orbla üçgenken ve Plüto tam 60'lıkken ben 6 sene sevip unutamadığım malum şahsı tanımışım,dönüşümüme katkısı sonsuz.

Çektiğim erkek profiline gelirsek,karşıma çıkanların hepsinin ortak paydaları da var büyük farkları da var,belirli bir profil çıkartabilirsem bir ara yazarım.