Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum (/showthread.php?tid=3300)

1 2 3

haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - vishne21 - 11-07-2009 04:35 PM

siteye yeni üye oldum öncelikle herkezin emeğine yüreğine sağlık...
harika bilgiler edindim amatorce ilgilenmeye başladım ilk kendi haritamla adım atmak istiyorum gerçekten dipsiz kuyu gibi astroloji çektikçe çekiyor beni...
neyse fazla uzatmadan ben 3 ekim 1987 kayseri doğumluyum doğum saatim 04.30 05.00 arası yorumlarınız bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum

Cvp: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - astrosohbet - 11-07-2009 04:53 PM

vishne21 Yazılan:siteye yeni üye oldum öncelikle herkezin emeğine yüreğine sağlık...
harika bilgiler edindim amatorce ilgilenmeye başladım ilk kendi haritamla adım atmak istiyorum gerçekten dipsiz kuyu gibi astroloji çektikçe çekiyor beni...
neyse fazla uzatmadan ben 3 ekim 1987 kayseri doğumluyum doğum saatim 04.30 05.00 arası yorumlarınız bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum

hoşgeldiniz , yıldız haritanız şu ( yorumlar ilerleyen zamanlarda gelecektir )

[Resim: whisne.gif]

RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - vishne21 - 11-07-2009 05:22 PM

çok teşşekür ederim kendimi yeniden keşfediyorum gülücük

RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - Dark Lord - 11-07-2009 08:50 PM

birlikte yorumlayalım haa ?! :D:D Mevzuya uranyen dalanların ne kadar daha avantajlı olacaklarını gözlemleyebiliriz gülücük)

RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - KoçAslanı - 11-07-2009 10:42 PM

ben ilk fizikten bahsediyim gülücük mars asc kavuşum var, 1. evde güneş + venüs var.Vücudunuz atletik, güzeldir..Sarışın olabilirsiniz.Koçta güçlü olan Jüpiter venüs karşıtı yapmış buda venüsün etkisini artırabilir.

Cvp: RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - KoçAslanı - 11-07-2009 10:44 PM

Melancholic Yazılan:birlikte yorumlayalım haa ?! :D:D Mevzuya uranyen dalanların ne kadar daha avantajlı olacaklarını gözlemleyebiliriz gülücük)

yorum isteyen, bir ateş elementi olsaydı şöyle olurdu;

"haritamı yorumlarmısınız" :D:D

Cvp: RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - Schatz - 11-07-2009 10:48 PM

Melancholic Yazılan:birlikte yorumlayalım haa ?! :D:D Mevzuya uranyen dalanların ne kadar daha avantajlı olacaklarını gözlemleyebiliriz gülücük)

İmece duymadın hiç bu gün sana yarın Kiraz teyze sana hehee

RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - vishne21 - 11-07-2009 10:53 PM

hımm... teşşekürler yorum için gülücük

RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - vishne21 - 11-07-2009 10:57 PM

bende öğrenmek istiyorum o yüzden birlikte demiştim boş durmuyorum yani araştırıyorum ama kafam çok karıştı yardım istedim gülücük önce evlere bakıyım dedim açılar çıktı açılara bakıyım dedim kişisel gezegenimdi yok burcumdu etkisiydi derken bide şiron ,juno... eklendimi hangisine bakacağımı şaşırdım açıkcası :S

Cvp: RE: haritamı birlikte inceleyelim istiyorum - Schatz - 11-07-2009 10:59 PM

vishne21 Yazılan:bende öğrenmek istiyorum o yüzden birlikte demiştim boş durmuyorum yani araştırıyorum ama kafam çok karıştı yardım istedim gülücük önce evlere bakıyım dedim açılar çıktı açılara bakıyım dedim kişisel gezegenimdi yok burcumdu etkisiydi derken bide şiron ,juno... eklendimi hangisine bakacağımı şaşırdım açıkcası :S

hepsine bak yararlı olurgözkýrpma