Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: 2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri (/showthread.php?tid=2854)

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - hilal-e - 07-08-2009 11:23 PM

ama benim haritamda 18 derece yok?
nereye bakıcamki? hiç anlayamıyorum bu transitler nasıl çözülür....kaç kere okudum forumda ...yine anlamıyorum:(

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - Luli - 07-09-2009 12:09 AM

hilal-e Yazılan:ama benim haritamda 18 derece yok?
nereye bakıcamki? hiç anlayamıyorum bu transitler nasıl çözülür....kaç kere okudum forumda ...yine anlamıyorum:(
Aşağıdaki iletide belirtmiş olduğum yöntemi, bu kez haritanızda; Oğlak burcunun 15. derecesi ile kesişen alan üzerinden yürütüyoruz:
Alıntı:Öncelikle sizin daima kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yöntem önermek isterim:

Astro.com adresinin giriş sayfasını görüntülediğimizde, sol köşede yer alan bir alanda ''current planets'' yazmakta, örneğin Satürn'ü şu anda haritamızın hangi evinde ağırladığımızı merak ediyoruz diyelim ; ) hemen Satürn'ün hangi burçta ve kaçıncı derecede bulunduğunu kontrol ediyoruz.

16 derece ile Başak.

Natal haritamızda Başak burcu ile kesişen alana bakıyoruz. O alanın 16. derecesi, sizin Satürn'ü misafir ettiğiniz yaşam alanınız oluyor.

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - hilal-e - 07-09-2009 04:12 PM

Aprilios Yazılan:
hilal-e Yazılan:ama benim haritamda 18 derece yok?
Aşağıdaki iletide belirtmiş olduğum yöntemi, bu kez haritanızda; Oğlak burcunun 15. derecesi ile kesişen alan üzerinden yürütüyoruz:
Alıntı:Öncelikle sizin daima kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yöntem önermek isterim:

Astro.com adresinin giriş sayfasını görüntülediğimizde, sol köşede yer alan bir alanda ''current planets'' yazmakta, örneğin Satürn'ü şu anda haritamızın hangi evinde ağırladığımızı merak ediyoruz diyelim ; ) hemen Satürn'ün hangi burçta ve kaçıncı derecede bulunduğunu kontrol ediyoruz.

16 derece ile Başak.

Natal haritamızda Başak burcu ile kesişen alana bakıyoruz. O alanın 16. derecesi, sizin Satürn'ü misafir ettiğiniz yaşam alanınız oluyor.

Gerzekliyimi mazur görün:(
sanırım anladım

ben o derecelerı bulamıyordum harıtamda....meyersem hemen halkanın en dıında dereceler yazıyormuş (linki olan haritamda)

onlara mı bakıcam acaba?.
ya ben bu kadar akılsız deyilimdir aslındadil çýkarma bu sıralar ne olduysa banahımmdil çýkarma

RE: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - sessizgidiş - 07-09-2009 06:12 PM

tutulma benim 12.evimin sonunda gerçekleşmiş.. daha doğrusu asc diyebiliriz sanırım.. 17 derece oğlak çünkü yükselen.peki tutulmaların etkileri hep kötü yönde midir? ben bu iki gündür falan kötü bi etki yaşamadım

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - Luli - 07-09-2009 11:55 PM

hilal-e Yazılan:Gerzekliyimi mazur görün:(
sanırım anladım

ben o derecelerı bulamıyordum harıtamda....meyersem hemen halkanın en dıında dereceler yazıyormuş (linki olan haritamda)

onlara mı bakıcam acaba?.
ya ben bu kadar akılsız deyilimdir aslındadil çýkarma bu sıralar ne olduysa banahımmdil çýkarma
Rica ederim gözkýrpma

İmzanızdaki haritanıza şöyle bir baktığımda, Neptün'ün Oğlak arenasında 7. derecede konumlandığını fark ettim. Yaklaşık 8 derece daha ilerlediğimizde, 15. derecede geçen günkü Ay tutulmasını deneyimlemiş olduğunuzu görüyoruz. Ki, bu yaklaşık olarak 4. evinizin son dereceleri olarak kabul edilebilir.

Bu arada, daha önce ''Satürn Transitleri'' başlığında sorduğunuz bir soruya cevaben belirtmiştim, okumamış olabilirsiniz bu nedenle yeniden belirteyim; Solar Fire astrolojik olayların takibi için oldukça önemli bir program. Uzun zamandır sorunsuz olarak kullanıyorum, size de önerebilirim.

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - hilal-e - 07-10-2009 11:57 AM

Rica ederim

İmzanızdaki haritanıza şöyle bir baktığımda, Neptün'ün Oğlak arenasında 7. derecede konumlandığını fark ettim. Yaklaşık 8 derece daha ilerlediğimizde, 15. derecede geçen günkü Ay tutulmasını deneyimlemiş olduğunuzu görüyoruz. Ki, bu yaklaşık olarak 4. evinizin son dereceleri olarak kabul edilebilir.

Bu arada, daha önce ''Satürn Transitleri'' başlığında sorduğunuz bir soruya cevaben belirtmiştim, okumamış olabilirsiniz bu nedenle yeniden belirteyim; Solar Fire astrolojik olayların takibi için oldukça önemli bir program. Uzun zamandır sorunsuz olarak kullanıyorum, size de önerebilirim.

[/quote]

çok teşekkürler aprillos yardımların içingülücük çiçek

sevgili Aminenin yardımı ilede sonunda anladım nasıl ve neye bakıcağımıverygood,

Solar fire programınada hemen bakıcam şimdi ...teşekkürlergülücük

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - ariess - 07-10-2009 03:23 PM

cok ılgınc bu kadar etkılenegımı tahmın etmıyordum bu tutulmadan karamsar
aılede de sorun yaşattı bana aðla...(
buarada oglak burcu olan 2 arkadasım malesef harıtaları yok , yıllarca suren ılıskısını noktaladı , ötekıde evlılıgınde cok sorun yasıyor. hiç halim yok
inşallah sıkıntı yasayanların sıkıntıları sona erer kısa zamanda melek

Cvp: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - Defnis - 07-19-2009 11:49 PM

Ay tutulması tam 7. evimde gerçekleşti...ve ne yazık kı ilişkimin bittiğini tutulmadan 2 hafta sonra dün şok bir açıklama ile öğrendim :(
bu tutulma böyle kötü haberlere mi gebeydi? hep böyle kötü haber mi verir? bu zamanda verilen kararlar, oluşan durumlar sabit midir? değişmez mi? böyle birşey okumuştum çünkü..
21indeki tutulma ise asc imin üstünde yine..
yardım :(

RE: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - luthi - 07-24-2009 01:31 PM

bende bişi farkettim tutulmadan 1 2 hafta sonra sanki etkileri gelior 2 temmuzda oğlak 15 drecede olan tutulma benimde 7. evime ve ay neptün jüpiter stelyumuna gelio eşimle 2 haftadır kedi köpek gibiyiz resmen alala çok ilginç ya cidden

Cvp: RE: 2009 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri - Defnis - 07-24-2009 02:57 PM

luthi Yazılan:bende bişi farkettim tutulmadan 1 2 hafta sonra sanki etkileri gelior 2 temmuzda oğlak 15 drecede olan tutulma benimde 7. evime ve ay neptün jüpiter stelyumuna gelio eşimle 2 haftadır kedi köpek gibiyiz resmen alala çok ilginç ya cidden

Tutulmalarda başlangıç ve bitişler var ama benim merak ettiğim acaba tutulma esnasındaki alınan kararlar genelde sabit mi oluyor? kimse cevap vermedi buna aðla...( bu tutulmanın o şiddetli etkisi ne zamanlar esas olarak? bu etkiler ne zaman geçiyor? Çok kötü ve mutsuz hissettiğim bir dönemden geçiyorum. herşey ters gidiyor.. Biliyorum Uranüs de tam tepe noktamdan MC den venüse dokunarak geçiyor ama bu kadarı çok fazla geldi. Tutulmalar ile ilgili daha fazla bilgi lütfen....

Luthi sizinki sanırım tutulma etkisi ile genel havada bir elektriklenmedir. üzerinde durma bence..