Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
üyelerin analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: VEDİC ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=211)
+---- Forum: Analizler (/forumdisplay.php?fid=180)
+---- Konu: üyelerin analizleri (/showthread.php?tid=2737)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: üyelerin analizleri - kovakızı - 01-22-2009 01:43 AM

Yorum yapan arkadaşa birşey diyemeyiz sonuçta herkese yardım etmeye çalışıyo. Onun da bir hayatı var kolay iş değil. Ama evet farkındayım sırayla gidilmiyo. Aslında bende bende diyip sıkıştırmak yerine beklememiz gerek. Sonuçta hepimiz haritalarımızı ekledik. Biraz bekleyebiliriz öyle değil mi? sıkıştırmaya hiç gerek yok. Valla leda cım ne diyim yorumcu arkadaşın yerinde olmayı hiç istemezdim işi çok zor valla. Yok sen çok beklemezsin bence çünkü sıra sendeydi çoktan geçti

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-22-2009 11:56 AM

nuray esen analizi

sabırlı bir kişiliğin olmalı..özellikle genç yaşlarında almak durumunda olduğun bazı sorumluluklar olmuş..ama bu özverin sayesinde bir çok kişiden yüksek oylar almışsın özellikle aile fertlerinden birinin önüne geçmene adının ondan önce okunmasına sebeb olmuş..mesela kardeşin varsa;nuray ondan daha fedakardır gibi laflar duymuş olabilirsin..karar vermek ve verdiğin kararı uygulamak sana çok görünür..düşünmeden aldığın kararlar yüzünden üzüntü çekebilirsin..hatta öyle ki doğru bir karar aldığın zaman bile şüphe edersin acaba doğru bir şey mi yapıyorum diye..başarısızlıklar seni hayal kırıklığına uğratmaz.akıllı ve yeteneklisin..isteyerek insanları üzmeyi sevmezsin..sempatik ve merhametlisin..adaletsizliğe asla tahammül edemiyorsun..30 yaşından sonra sonraki halin öncekine oranla daha güzel olacak..pozitif anlamda değişmeler 30 yaşından sonra görünüyor..yolculuk yapmayı seversin..arkadaşlarını seçerken dikkatli olmanı tavsiye ederim..çünkü sana sıkıntı verecek insanlarla muhatap olmak zorunda kalabilrsin..ailendeki sorunları çözmek için elinden ne gelirse yapıyorsun eğer senin yapabileceğin bir şey yoksa endişe olayın çok olur..savurgansın..paran olduğu zaman düşünmeden harcıyorsun ve paran bittiğinde ise;keşke diyorsun..geleceğin boyunca para konularında dikkatli olman gerekiyor..mutlu bir evlilik hayatın olmalı..eşinin değer verdiği konularda oldukça dikkatlisin..eve ve bir arabaya sahip olacaksın.kız ve erkek kardeşlerin konusunda sıkıntılı görünüyorsun..insanların tavsiyelerini dinlersin ama eğer senin düşüncene uygun değilse asla yapmazsın..planlı yaşamayı seviyorsun ama her zaman uyamıyorsun..oturup neden başarısız oldum diye düşünüyorsun..arkadaşlıklarını kolay bitirebiliyorsun ve sonra tekrar başlıyor..bunu akrabalarına da yapıyorsun..küçük sebeplerden bile ilişkini kesebilirsin..bir hedefin olduğu zaman yılmadan çalışma ve başarma yeteneğin var..tekrar bir işaret gördüm para biriktirmeni tavsiye ederim..harcama olaylarında biraz tutumlu olman gerekiyor..sağlık konusuna gelince akciğerlerin zayıf olabilir..göğüs ve baş kısmı sağlık sorunu oluşturabilecek potansyel kısımlar..ayrıca yüksek tansiyon da olmabilir..

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-22-2009 12:11 PM

redrosee analizi

hayatın genel anlamda inişler ve çıkışlar ile dolu redrosee.problemli zamanlardan yükseklere çıkış bri anda oluyor..ve bu insanlar arasında kıskançlığa sebep olabilir.genel anlamda şanslı bir insan olabilirsin..aracılık etme yeteneğin var..kişiler arasındaki sorunları çözmekte ve analiz etmekte kabiliyetlisin.bağımsızlığı seversin ve birinin kontrolü altında çalışmayı sevmezsin..gururlusun ve gururuna saygı duyulmasını istersin..mali durumun; senin yeteneğin ve bilgine denk olmayabilir.açgözlü bir doğaya sahip değilsin çünkü..Diğerleri, senin, çok kibirli olduğunu hisseder ve söyler ama gerçekte, sen, çok doğalsın. Sen, çok sağlıklı ve güzel birisin. Sen, hem sözcüklerde hem de senin hareketlerinde iyi kişiliği ifade edeceksin.işlerinin her zaman düzenli, tertipli, ve güzellikle yapılmasını istersin.Sen, diğer insanların kederini paylaşacaksın. Sen, onlara yardım etmeyi seversin. Sen,mal sahibi olacaksın. iyi yiyeceği beğenirsin. Senin,Allah a iyi güvenin var.zor zamanlarda sana yardım etmiş olabilen ve iyi tavsiyeleri vermiş olabilen insanlara minnettarlığını göstereceksin. Sen, dürüst bir kişisin.dikkatli olmalısın.seçtiğiniz arkadaşlar arasında dolandırılma olasılığın var..liderlik için özel bir yeteneğin var.her zaman doğru olanın arkasında durursun..Bu, bir sürü düşmanlar yaratacak. Seni, rakibin çoğunlukla, bencil olarak düşünecek..sende de çok fazla yolculuk görünüyor..eşinde bazı negatif taraflar olduğunu düşünüyorsun yada düşüneceksin..ama sevgiye layık bir eşin var yada olacak..Sen, yaşamda alışılmadık başarı, ilerleme ve şansı bekleyebilirsin..

RE: üyelerin analizleri - sevgiyle - 01-22-2009 12:29 PM

rica etsem banada bakarmısın 20-01-1975 saat 09 :45 istanbul doğum sattim kesin şimdiden teşekkür ederim

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-22-2009 12:35 PM

gülşah analizi

gururuna çok önem verirsin..bunuda hem hal ve tavırlarınla hemde sözlerinle belli edersin.başarıyı yakalamak için bir çok engeller çıkacak karşına..ortak işlerde liderlik yeteneğin olabilir..iyi bir evlilik hayatın olacaktır haritana bakılırsa..senin hobilerine benzeyen ilgi alanları olan bir eşin olacak..yada aynı işi yaptığınız biri olabilir.ama eşinin sağlığı konusunda endişeli olacaksın..muhtemelen bir ara sağlığı iyice bozulacak ve sen öleceğini zannederek çocukların hakkında endişe edeceksin..çok kültürlü insansın. Sevecenlik, merhamet mümkündür. Sen, çekici giysileri giyeceksin, ama pahalı değil..sana zor anlarında yardım eden insanlara minnettarlığını gösterirsin..insanların sonsuz kredileri vardır genelde hayatında..birisine güvendiğin zaman o kişiden asla şüphe etmezsin..Sen, her şeyi güzel ve temiz güzel ve düzgün görmeyi beğenirsin..Sen, bir kararı almadan önce onun hakkında düşüneceksin. Senin kararlarınında, yüksek başarı oranı var. Sen, senle ideolojik farka sahip olan kişilerle çalışmak için senin için zor olur farklı alanlarda iyi olabilirsin. hayatında şu son dönemlerde yaptığın bir hata yüzünden alı konulduğun oldu mu?ya da ne bileyim uzaklaştırıldığın ?ya da insanların senden uzaklaştığı?özür dileseydin yada hatanı kabul etseydin olay senin lehine dönecekmiş biliyor musun..çok az yakın arkadaşın var..paranı riski daha az kalemlere yatır..küçük kusurları bile büyütebiliyorsun ve bunun için tartışabiliyorsun kaçınmanı tavsiye ederim..kariyerin güzel devam edecek..güvendiğin biri yüzünden yaşadığın olay senin kariyerini etkilemiş ama..insanlarla arana biraz mesafe koyman gerekiyor..yeni konuları öğrenmek için oldukça meraklısın..beklemediğin insanlardan yardım görebilirsin..gayretlerib ölçüsündeki başarıyı yakalaycaksın..ne azı ne çoğu..gayretlerinin tam karşılığı..kariyerinde ilerlemeler olacak ve u durum yanlık hesaplamadıysam evliliğinden sonra olacak..

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-22-2009 12:36 PM

sevgiyle Yazılan:rica etsem banada bakarmısın 20-01-1975 saat 09 :45 istanbul doğum sattim kesin şimdiden teşekkür ederim

bugün 3 tane analiz yazdım..yarın inşaallah bir aksilik çıkmazsa diğer haritalara da bakarız..

RE: üyelerin analizleri - sevgiyle - 01-22-2009 01:14 PM

El Auria Yazılan:
sevgiyle Yazılan:rica etsem banada bakarmısın 20-01-1975 saat 09 :45 istanbul doğum sattim kesin şimdiden teşekkür ederim

bugün 3 tane analiz yazdım..yarın inşaallah bir aksilik çıkmazsa diğer haritalara da bakarız..

sabırsızlıkla bekleyeceğim sağol birde vedic haritamı nasıl ekleyebilirim

RE: üyelerin analizleri - baharhan - 01-22-2009 01:53 PM

Merhaba,

Ben de sıraya girebilir miyim ?

İstanbul
11.01.1973, 12:15

Teşekkür ederim...

RE: üyelerin analizleri - redroseee - 01-22-2009 06:26 PM

El Auria Yazılan:redrosee analizi

hayatın genel anlamda inişler ve çıkışlar ile dolu redrosee.problemli zamanlardan yükseklere çıkış bri anda oluyor..ve bu insanlar arasında kıskançlığa sebep olabilir.genel anlamda şanslı bir insan olabilirsin..aracılık etme yeteneğin var..kişiler arasındaki sorunları çözmekte ve analiz etmekte kabiliyetlisin.bağımsızlığı seversin ve birinin kontrolü altında çalışmayı sevmezsin..gururlusun ve gururuna saygı duyulmasını istersin..mali durumun; senin yeteneğin ve bilgine denk olmayabilir.açgözlü bir doğaya sahip değilsin çünkü..Diğerleri, senin, çok kibirli olduğunu hisseder ve söyler ama gerçekte, sen, çok doğalsın. Sen, çok sağlıklı ve güzel birisin. Sen, hem sözcüklerde hem de senin hareketlerinde iyi kişiliği ifade edeceksin.işlerinin her zaman düzenli, tertipli, ve güzellikle yapılmasını istersin.Sen, diğer insanların kederini paylaşacaksın. Sen, onlara yardım etmeyi seversin. Sen,mal sahibi olacaksın. iyi yiyeceği beğenirsin. Senin,Allah a iyi güvenin var.zor zamanlarda sana yardım etmiş olabilen ve iyi tavsiyeleri vermiş olabilen insanlara minnettarlığını göstereceksin. Sen, dürüst bir kişisin.dikkatli olmalısın.seçtiğiniz arkadaşlar arasında dolandırılma olasılığın var..liderlik için özel bir yeteneğin var.her zaman doğru olanın arkasında durursun..Bu, bir sürü düşmanlar yaratacak. Seni, rakibin çoğunlukla, bencil olarak düşünecek..sende de çok fazla yolculuk görünüyor..eşinde bazı negatif taraflar olduğunu düşünüyorsun yada düşüneceksin..ama sevgiye layık bir eşin var yada olacak..Sen, yaşamda alışılmadık başarı, ilerleme ve şansı bekleyebilirsin..
analız ıcın cokkkk tsk ederım çiçek cok begendım cok olumlu bı gozle yorumlanmıs gıbı geldı askçiçek ellerıne saglık :D

RE: üyelerin analizleri - nuray esen - 01-22-2009 10:31 PM

el aurıa cok tesekkur ederım cok mersı