Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
YOD Açı Kalıbı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Özel Açı Kalıpları (/forumdisplay.php?fid=203)
+---- Konu: YOD Açı Kalıbı (/showthread.php?tid=2572)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: YOD Açı Kalıbı - Derin - 11-06-2012 10:31 PM

yazdim ama haritaya bakmadan yazdim gülücük simdi bakacam

RE: YOD Açı Kalıbı - Derin - 11-06-2012 10:32 PM

ama o yod tetiklenmiyormus zaten bence jupiter aslana gelince

RE: YOD Açı Kalıbı - ekinoks - 11-06-2012 10:37 PM

(11-06-2012 10:32 PM)Derin Yazılan:  ama o yod tetiklenmiyormus zaten bence jupiter aslana gelince

Yorum için teşekkür ederim derin..2 senem var bakalım..Ne kadar mutevazilik o kadar akış gülücük Özellikle manevi yönde olmasını o kadar çok isterim ki...Aslında birşeyler öğrendikce mütevazi oluyorum sanki fakat yeterli değil biliyorumgülücük)

RE: YOD Açı Kalıbı - ekinoks - 11-06-2012 10:50 PM

(11-06-2012 10:43 PM)Derin Yazılan:  egon zip zip tavan da yapabilir ay aslan :D

aslinda 7.eve ucgen yapcak sonra 7.evin yoneticisine ucgen yapacaaakk hazir tr uranus de orada valla bilemiyorum artik yani makara oh venus de yukselen yoneticisiymis simdiden tebrik mi etsek verygood

valla hiç düşünmemiştim..aklımda hep satürn var..gülücük belki bu süreyi ne kadar mutevazi geçirirsem satürn meyvesini verecekgülücük) himm çok teşekkür ederim farkettirdigin için ciçek2
satürn 9.eve zıt yani 2. evlilik olabilir :D

RE: YOD Açı Kalıbı - Derin - 11-06-2012 11:11 PM

el mel degil o gerilimli bi kalip ama belki de gelecegi sekillendiren ya da olaya damgasini vuran bi kalip

mesla bende merkurlu var dilime vurdugunu dusunuyorum
mesela ekinoksun ay var tamamen bilncalti duygusal belki ailevi manada hissedilebilir
bunlar benim dusuncelerim yanlis da olabilir gülücük

RE: YOD Açı Kalıbı - Derin - 11-06-2012 11:17 PM

en cok istedigim seylerden biri mesela venus ya da merkur uzerinde bi gerilese cok merak ediyorum mars gelrilemesinn sürprizzz

RE: YOD Açı Kalıbı - Derin - 11-06-2012 11:45 PM

haritayi gormeden birsey diyemem ama hos gorsemde bisey diyemeyebilirim :D yorumlamasi zor kendiminkini bile tam olarak cozebilmis degilim bi gezegen gerileme yapsa uzerinde daha net bir kanaate varabilirim

RE: YOD Açı Kalıbı - astrosohbet - 11-29-2012 01:32 PM

Bugün - Yarın ve Cumartesi günü boyunca gökyüzünde Venüs-Mars-Jüpiter üçlüsü arasında Yod görünümü var.

Teorik olarak ; Jüpiterin Venüs-Mars ikilisini 150 derecelik açılarla baskılaması muhtemel.

Venüs-Mars ikilisinin ortak paydası ilişkiler.

Yod hakkında pek gözlemim olmadı nasıl bir etkisi olabilir bilemiyorum, etkiyi hisseden olursa ve dilerse buradan paylaşabilir.

RE: YOD Açı Kalıbı - say24 - 02-09-2015 03:13 AM

Bu açı kalıbı benim haritamda var. Kilit gezegen Plüto.
Plüto Yay 12. evde, 4. evdeki Satürn Boğa'ya ve 7. evdeki Mars Yengeç'e 150'lik açı yapıyor.
Ayrıca o da yetmedi bir de T-Kareye sahibim.. 7. evin sonundaki Güneş Yengeç 2. evdeki Neptün'le zıt, 4. evdeki Satürn Boğa'yla kare açıda. O açı kalıbında da kilit isim Satürn..

RE: YOD Açı Kalıbı - gökyüzü - 02-09-2015 05:59 PM

Yod açı bende de var ama bi işe yaradığını söyleyemeyeceğim