Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yeniay & Dolunay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ VE AY TUTULMALARI (/forumdisplay.php?fid=168)
+--- Konu: Yeniay & Dolunay (/showthread.php?tid=2523)

RE: Yeniay & Dolunay - say24 - 07-16-2017 04:21 PM

@Kumsal Size etkileri güzel olabilir hayatınızda değişim rüzgârları esiyor 2016'dan beri. Ama 2017 ve sonrasında daha fazla hissedeceksiniz.

Ay-Mars kavuşumuna kare yapacağı için duygusal olarak gergin hissedebilir ve sabırsızlığınız artabilir.

RE: Yeniay & Dolunay - Alejandro - 07-16-2017 07:22 PM

Kumsal burçdaş kıskandım seni be bana dolunay vursun sana yeni ay ...

Şaka bi yana oğlak dolunayı tam ayımın üstünde gerçekleşti. Çok zor bir süreçten geçiyorum ama düzeliceğine inanıyorum.

Kumsal bence hayatında güzel değişiklikler olucak.

Astrolojiye dair ne diyo bu kısmına bende katiliyorum ya kimse anlamıyor ev felan diyorum kimin evç diyorlar

RE: Yeniay & Dolunay - say24 - 07-16-2017 08:34 PM

@Alejandro senin yine iyi ben yükselen burçlardan bahsederken "O nasıl oluyor burcum mu yükseliyor" diyen arkadaşlarım oluyordu :(

RE: Yeniay & Dolunay - Alejandro - 07-17-2017 04:36 AM

Benim yükselenim netlerim diyen bir arkadaşım vardı sınav zamanı, burçlar yalan diyene "tabi yalan burçlar diye bisi yok harita var harita" diyorum tabi harita kısmını "vizyon" sahibi insanlara ekliyorum hahah

RE: Yeniay & Dolunay - Kumsal - 07-19-2017 01:39 AM

Atladığım arkadaşım olursa kusura bakmasın gözümden kaçıyor bazen.
@Ahmet: Hayırlısı olsun diyelim. Köklü değişimler olacağı kesin.
@astrosohbet: evet, derece 15 olduğu için 15 ağustos yazmışım. Doğrusu 7 ağustos olmalı. Bu arada ne zaman Berna Keklikler ile ilgili bir şey görsem aklıma sen geliyorsun. Aklımdan hayatta silinmez bu artık. Bir de Berna'nın beyaz saçlı pek hazzetmediğim bir sevgilisi var. gülücük
say24@ tabii yöneticilere falan bakmak lazım,hangi evleri nasıl etkiliyor. ay-mars sadece gerginlik verip gitmeyecek gibi duruyor. Nihayetinde bir güneş tutulması gülücük
@Alealejandro: Salt iyi veya salt kötü transit olmuyor, hayatın marifeti de dalgalar arasında sörf yapabilmek zaten gülücük yaşanan olaylarla büyüyüp, bir yerlere evriliyoruz.

RE: Yeniay & Dolunay - Alejandro - 07-19-2017 11:27 PM

Kumsal sırf merakımdan kusura bakma yükselen ikizlerim , mesajlarının alıntılanmamasını neden istiyorsun özelse mesaj at istersen söylemek istemiyorsan da boşver sordum iste hahaha

RE: Yeniay & Dolunay - Libra - 01-20-2018 09:08 PM

Tutulmalar
2018’de üç Güneş Tutulması ve iki Ay Tutulması olacak. Bu tutulmalardan sadece 27 Temmuz 2018’de gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması ülkemizden izlenebilecek.[/i]

31 Ocak 2018 Tam Ay Tutulması: Kuzey Amerika, Büyük Okyanus, Rusya, Asya ve İskandinavya’nın kuzeyinden gözlenebilecek olan bu tutulma genel zamana* göre 10.49-16.10 arasında gerçekleşecek, ülkemizden gözlenemeyecek.
15 Şubat 2018 Parçalı Güneş Tutulması: Antarktika’nın büyük kısmından ve Güney Amerika’nın güneyinden gözlenebilecek bu tutulma genel zamana göre 18.55’te başlayıp 22.47’de bitecek. Ülkemizden görülemeyecek olan bu tutulmada Ay Güneş’in %60’ını örtecek.
13 Temmuz 2018 Parçalı Güneş Tutulması: Antarktika’nın kuzeyi ve Avustralya’nın güneyinden izlenebilecek bu tutulma genel zamana göre 01.48’de başlayıp 04.13’te sona erecek. Ülkemizden izlenemeyecek bu tutulmada Ay Güneş’in %34’ünü örtecek.
27 Temmuz 2018 Tam Ay Tutulması: Antarktika, Avustralya, Asya, Rusya, Afrika,Avrupa ve Güney Amerika’nın doğusundan gözlenebilecek olan bu tutulma ülkemizden de gözlenebilecek ve saat 20:13’te başlayıp ertesi gün sabaha karşı 02:30’da sona erecek. Tutulmanın maksimumunun gerçekleştiği 22.30-01.13 arasında Ay tamamen kararacak.
11 Ağustos 2018 Parçalı Güneş Tutulması: Kanada’nın en kuzeyi, Grönland, İzlanda, İskandinavya, Rusya ve Kazakistan’ın büyük bir kısmı, Moğolistan ve Çin’in büyük bölümünden izlenebilecek bu tutulma genel zamana göre 08.02-11.30 arasında gerçekleşecek. Ülkemizden
görülemeyecek olan bu tutulmada Ay Güneş’in yaklaşık %75’ini örtecek.

*Genel Zaman: Greenwich Zamanı (Türkiye Bölge Zamanı - 3 saat)

31 Ocak 2018 Tam Ay Tutulması: 16.27 Ankara olarak anın haritasını çıkarttım Yükselen Yengeç oluyor

15 Şubat 2018 Parçalı Güneş Tutulması: 16 Şubat 2018 00.05 Ankara olarak anın haritasını çıkarttım Yükselen Akrep ve kova burcunda merkür ay güneş gad stelyumu var

RE: Yeniay & Dolunay - BayanKararsız - 04-16-2018 06:33 PM

Merhaba arkadaşlar gülücük Bugünkü Yeniay 9.evimde gerçekleşti ve yaklaşık 27,5 dakika farkla GAD'ım üzerinde gerçekleşti,ayrıca önemli açılar da yapıyor gibi,açıları aşağı yazacağım ama ben nasıl etkileyeceğini kestiremediğim için sizlere sormak istedim gülücük Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

GAD ile kavuşum,
Güneş ile 6 orbla zıt,
Ay ile 6 orbla sekstil,
Venüs ile 8 orbla zıt,
Mars ile 150,
Jüpiter ile 135,
Uranüs ile 0 orbla kare,
Neptün ile 4 orbla kare,
Plüto ile 150,
MC ile kavuşum.

Neye yorabiliriz?

RE: Yeniay & Dolunay - Ahmeedd - 04-16-2018 11:47 PM

Bu yeni ayda bir vazgeçiş söz konusu mesleki anlamda. Ama bu her neyse sizi biraz dengesizleştirebilir. Ama bunu kabullenici karşılıyorsunuz.

Cvp: Yeniay & Dolunay - BayanKararsız - 04-17-2018 04:20 AM

(04-16-2018 11:47 PM)Ahmeedd Yazılan:  Bu yeni ayda bir vazgeçiş söz konusu mesleki anlamda. Ama bu her neyse sizi biraz dengesizleştirebilir. Ama bunu kabullenici karşılıyorsunuz.

Teşekkür ederim gülücük Yalnız şu an mesleki anlamda bir şey yok,yükseköğrenimle ilgili olabilir mi bu? Bir de kaygılarımdan kurtulmak olabilir mi?