Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yeniay & Dolunay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ VE AY TUTULMALARI (/forumdisplay.php?fid=168)
+--- Konu: Yeniay & Dolunay (/showthread.php?tid=2523)

RE: Yeniay & Dolunay - Kumsal - 06-26-2017 01:29 AM

Sağolasın Alejandro. Bence ayrı gizli bir sızlanma başlığı açalım gelen giden içini döksün dertli günlerde. Böylece sızlanarak diğerlerinin keyfini kaçırmayız. gülücük

Her şey geçiyor, bu da geçer inşallah. Allah sağlık sıhhat, ağız tadı versin gerisi boş.

RE: Yeniay & Dolunay - BayanKararsız - 06-26-2017 01:41 AM

Teraziler'de benzer durumda,gücümü yeni yeni toplamaya başlamış gibiyim,Allah hepimize yardım etsin.Son birkaç ayda çok zor zamanlar geçirdim.

RE: Yeniay & Dolunay - Kumsal - 06-26-2017 01:46 AM

Doğrudur, amin. Öncü burçlar diyelim genel olarak madem gülücük Jüpiter Terazi'de öncü burçlardaki tetiklenmeyi destekledi. Satürn Oğlak'a geçince gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - BayanKararsız - 06-26-2017 01:53 AM

Kesinlikleee gülücük

Satürn Oğlak'a geçince bana biraz yarayacak gibi gülücük Venüs-Mars-Plüto Akrep'te,Satürn Balık'ta,sadece en başlarda Terazi Merkür'e ve Güneş'e kare yaparak biraz zorlayabilir sanırım.Ama bir Satürn Yay yapmaz galiba,şu an canına yandığımın gezegeni natal Satürn'e kare,Jüpiter ile kavuşumda ve Ay ile zıt :D

Allah hepimizi daha kötülerinden korusun gülücük

Dipnot: Satürn'ün Oğlak'ta Uranüs ve Neptün ile yapacağı kavuşumdan korkmuyor değilim,aynı anda hem natal Güneş'e kare yapacak hem de natal Satürn ile 60'lık olacak.Haklarımızda hayırlısı olsun.

RE: Yeniay & Dolunay - Alejandro - 06-26-2017 03:45 AM

Durun bir dert konusu açmaya yada varsa bulmaya gidiyorum ...

RE: Yeniay & Dolunay - Gulsen - 06-26-2017 06:52 PM

Satürn yayda 4.evimde. Dini inançlarımla alakalı kafam çok karışık. Uzun süredir bu durum vardı ama şu sıralar çözüm getirmeyi çok istiyorum. Ailemizle alakalı uzun süredir sorun olan bir karar çok şükür yakın zamanda verildi ve sonuçlanacak.

Yeniay 10.evimde ve güneşimle kavuşum halindeydi. Gelecekteki mesleğimle alakalj net kararlar almaya çalışıyorum birkaç gündür ve kendimi gaza getiriyorum. Kendimde ve haritamda sevmediğim pek çok şeyi daha rahat kabulleniyorum. Neden bilmiyorum bu yaşım en güzel yaşım olacak gibi hissediyorum. Ertelediğim bazı şeyleri de yerine getirmeye çalışıyorum. Kendi açımdan faydalı bir yeniay olduğunu düşünüyorum.

RE: Yeniay & Dolunay - Libra - 07-09-2017 10:34 PM

http://www.kristindemirci.com/2017-ay-takvimi/
Dursun burada lazım olur gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - Kumsal - 07-15-2017 11:24 PM

Astrolojiye dair ne diyor bu gerizekalı bakışlarına maruz kalmayacağım yer burası olduğundan içimi yine size döküyorum. Yakında 0 derecede yeniay var yükselenime çok yakın.
15 ağustostaki ay tutulması tam 7. evde junomun üstünde, ay düğümlerime, şirona, mc ye, koçtaki gezegenlere güzel açı yapıyor.
Akabindeki ay tutulması da ay-mars kavuşumuma kare.
Düğümler zaten 1-7 aksında.
Bir şeyler olacak ama ne olacak ben de merakla beklemedeyim.

RE: Yeniay & Dolunay - Ahmeedd - 07-16-2017 12:21 AM

Hayatınızın en önemli 1,5 yılını yaşıyorsunuz. Yeni bir siz.

RE: Yeniay & Dolunay - astrosohbet - 07-16-2017 03:27 PM

Kumsal hayrolsun gülücük

bu arada Ay Tutulması 7 Ağustos'ta olacak (15 derece Kova burcunda)