Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yeniay & Dolunay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ VE AY TUTULMALARI (/forumdisplay.php?fid=168)
+--- Konu: Yeniay & Dolunay (/showthread.php?tid=2523)

RE: Yeniay & Dolunay - gullusutcu - 08-08-2010 11:12 PM

ASLAN’DAKİ YENİ AY-AŞKIN DİLEK ZAMANI

(Dileklerinizi dikkat ediniz, ya gerçekleşirse! Onları gerçekten istiyor musunuz?)

10.08.2010 Salı günü -SAAT:06.09

Sabit nitelikte ve ateş özelliğe sahip Aslan burcu arzuladığı konforu, rahatı ve sosyal statüyü elde edene kadar gerekli her türlü çabayı göstermeye hazırdır. Bu istediklerini elde ettikten sonra ise, sadece bu şartları korumaya yetecek kadar çalışmak ister. Tüm elde ettiklerinin tadını çıkarmak ve kral gibi yaşamak isteyen bir burçtur. Bonkör, cömert ve sevmeyi bilen sıcakkanlı Aslan, her zaman saygı görmek ve övülmekten hoşlanır. Bu yüzden tadını çıkartmak istediğimiz, bize zevk verecek, gösteriş arzumuzu, önderlik hevesimizi tatmin edecek isteklerimizi Ay bu burçtayken isteyebiliriz.

Aslan burcu çocuk, hobi ve aşk evi olan 5. evin sahibidir. Bu ev güneş yönetiminde olduğu için, güneşin parlaklığı ve yaratıcı enerjisine sahiptir. Çocuk da bir aşk sonucu yaratılan doğanın bir sanat eseridir. Kendimizi göstermek, özgüvene sahip olmak, tanınmak, parlamak, karizma kazanmak, sanatımızı göstermek, güzel bir aşka sahip olmak, çocuklarımızla ilgi her türlü istek için bu yeni ayı kaçırmamak lazımdır.

Aslan burcunda gerçekleşen yeniayda Aslan enerjisi taşıyan konular, meslekler, organlar, çevre, yönle ilgi dilek ve isteklerimizle ilgili ilk başlangıç adımını atabilir ve yine bu konularla ilgili dua, derin düşünme, olumlamalar yapıp niyette bulunabiliriz.

Aslan burcunun konuları:

Enerji, sıcaklık, coşku, dayanıklılık, cesaret, iyi niyet, soğukkanlılık ve asalet ve gösteriş isteyen işler. Güven, karizma, sahne sanatlarıyla ilgili konular, yöneticilik, idare etme, başta olma ile ilgili konular. Kendine güven, iyi niyet, sabır, açıklık, cömertlik, saygı uyandıran ve sorumluluk gerektiren konular. Diplomasi, eğlence, gece hayatı, şan-şöhret gerektiren konular. Çocukları ve eğitimlerini ilgilendiren konular. Otelcilikle ve eğlence mekânlarıyla ilgili konular. Tüm yaratıcılıkla ve göz önünde olmakla ilgili konular. Tiyatro, gösteri sanatları, yiyecek içecekle ilgili konular.

Meslekleri: Aslanlar çok iyi yönetici ve temsilci olur, sorumluluk gerektiren görevler için uygundurlar, onları kamuda, yönetim görevinde ya da diplomat olarak görebiliriz. Tabi aynı zamanda spor ve sanat, gösteri sanatları, yiyecek içecek mesleklerinde görebiliriz. (Otelcilik, restoran işletmeciliği, aşçılık, eğlence mekânı işletmeciliği).

Yönettiği organlar ve beden bölgeler: Sırt, kalp, mide duvarı, kan dolaşımı, yanlar, kalp kapakçıkları.

Bitkileri: Ayçiçeği, krizantem, papatya, lavanta, maydanoz, anason, nane.

Taşları: Elmas, rubi ve tüm altın rengi içeren taşlar.

Renkler: Sarı, kırmızı sarı karışımı renkler ve turuncu.
Tat: Acı, bitter,
Yönü: Kuzey, Kuzey-Batı.
Gönderen Mukadder Altayli zaman: 8/08/2010 12:19:00 PM 0 yorum

RE: Yeniay & Dolunay - yasemen88 - 08-09-2010 12:15 AM

benim haritamda ne gibi etkileri olacak? açıkçası nasıl bakıldığına dair bir fikrim yok. pek aslan güçlü değil haritamda ama ben de etkilenecek miyim ve nasıl etkileneceğim yardım edebilir misiniz?

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-09-2010 12:20 AM

(08-09-2010 12:15 AM)yasemen88 Yazılan:  benim haritamda ne gibi etkileri olacak? açıkçası nasıl bakıldığına dair bir fikrim yok. pek aslan güçlü değil haritamda ama ben de etkilenecek miyim ve nasıl etkileneceğim yardım edebilir misiniz?

aslan burcunda gerçekleşecek..bu dolunayın sizin hangi evinize düşüp hangi gezegenlerinize açı yaptığına bakabilirsiznizgülücük

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-09-2010 12:34 PM

(08-09-2010 05:36 AM)Sniper Yazılan:  
(08-09-2010 12:20 AM)sessizgidiş Yazılan:  
(08-09-2010 12:15 AM)yasemen88 Yazılan:  benim haritamda ne gibi etkileri olacak? açıkçası nasıl bakıldığına dair bir fikrim yok. pek aslan güçlü değil haritamda ama ben de etkilenecek miyim ve nasıl etkileneceğim yardım edebilir misiniz?

aslan burcunda gerçekleşecek..bu dolunayın sizin hangi evinize düşüp hangi gezegenlerinize açı yaptığına bakabilirsiznizgülücük

Balık tutmayı öğretmek =))

bu arada direk Balık piş ağzıma düş durumundansa nasıl bakılacağını öğrenmeye çalışmanız çok daha iyi olurdu Yasemen..kim olsa size bu konuda yardım eder...

ben de öyle düşündüğüm için yol gösterdim sadece =)

RE: Yeniay & Dolunay - intrinsic - 08-10-2010 04:07 AM

yeni ay ve dolunaylar ve de tutulmalar tam derecesi derecesine bir gezegenime temas etmelerinden nedense hoşlanmıyorum :D
aslan burcundaki yeni ay merkürümün üstünde olacak, olmak üzere hatta..

son iki gündür zihnim uyuşmuş gibiydi, yeni ay olsa da bari resetlensem gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - tiyatral_gitarist - 08-24-2010 01:13 AM

(08-24-2010 12:01 AM)rüzgar1 Yazılan:  Ben birşey sormak istiyorum, bu ay aslan burcunda şuan aslanın gezegeni güneş ve
güneş babayı simgeliyormu; çünkü babamda agresif değişmeler -baş ağrısı- iç sıkıntısı- moral bozukluğu- sinirlilik gözlemliyorum bu ay içinde, güneşin baba olmasından ayında dolunay halinin aslanda olmasından kaynaklı olabilir mi merak ettim?

O halde dünyadaki bütün babaların sıkıntı geçirmesi gerekirdi gülücük
Dolunay ın kendisi zaten bir sıkıntı yaratır ama babanızın haritasında bir noktaya temas ediyorsa bu dedikleriniz olabilir. Yada tamamen başka bir etkide olabilir...

RE: Yeniay & Dolunay - vuslat - 08-24-2010 01:12 PM

ya rakadaşlar bu gün dolunay saat kaçta oluyor biliyormusunuz

RE: Yeniay & Dolunay - gullusutcu - 08-24-2010 02:38 PM

Saat 11:30 Ay Kova Burcunda, Neptün’le birleştikten sonra boşluğa düşüyor.
Saat 17:11 Ay Balık Burcuna giriyor.
Saat 20:03 Ay 1˚ Balık Burcunda/Güneş 1˚ Başak Burcunda. DOLUNAY Fazı.

RE: Yeniay & Dolunay - vuslat - 08-24-2010 03:15 PM

(08-24-2010 02:38 PM)gullusutcu Yazılan:  Saat 11:30 Ay Kova Burcunda, Neptün’le birleştikten sonra boşluğa düşüyor.

çok teşekkür ederim artık hem oruç açarım hem dua ederimgülücük

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-24-2010 04:01 PM

(08-24-2010 03:15 PM)vuslat Yazılan:  
(08-24-2010 02:38 PM)gullusutcu Yazılan:  Saat 11:30 Ay Kova Burcunda, Neptün’le birleştikten sonra boşluğa düşüyor.

çok teşekkür ederim artık hem oruç açarım hem dua ederimgülücük

Aynen öyle :D Dolunay heyecan verici geliyor..sonuçlar ve bitimler..