Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yeniay & Dolunay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ VE AY TUTULMALARI (/forumdisplay.php?fid=168)
+--- Konu: Yeniay & Dolunay (/showthread.php?tid=2523)

RE: Yeniay & Dolunay - Nâr - 08-07-2010 12:20 PM

kendi işimi kurmak istiyorum hemde çok , güzel fırsatlar yakalamak adına , yeni fikirler vs. bu olumlama iyi gelebilir gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-07-2010 12:22 PM

elbette gülücük ben çok kullanıyorum olumlamaları..ama bunları bilinçaltı düzeyde yapman daha da güzel olur gülücük umarım güzel şeyler olur çiçek

RE: Yeniay & Dolunay - aeon - 08-07-2010 12:22 PM

h.k nini öncü burçlar seminerinin ana konusu , değişim için korkak olmayın , yeni atılımlar yapındı.
zaten kalıcılığı simgeleyen satürn, değişimi başlatacak her planetle , öncü burçlarda açılar içinde .
özetle , sağlıklı riskler her zaman alınabilir.

RE: Yeniay & Dolunay - Mimoza - 08-07-2010 12:50 PM

yeni ay benim 1. evimde gerçeklecek ve güneşimle kavuşum yapacak.bana getirileri neler olabilir acaba? pek anlamadým

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-07-2010 01:00 PM

(08-07-2010 12:50 PM)Revenge Yazılan:  yeni ay benim 1. evimde gerçeklecek ve güneşimle kavuşum yapacak.bana getirileri neler olabilir acaba? pek anlamadým

yeni başlangıçlar diyebiliriz canım..kendini geliştirebilceğin daha da gösterebilceğin yeni fırsatların başlangıcı diyebiliriz gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - Mimoza - 08-07-2010 01:03 PM

(08-07-2010 01:00 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(08-07-2010 12:50 PM)Revenge Yazılan:  yeni ay benim 1. evimde gerçeklecek ve güneşimle kavuşum yapacak.bana getirileri neler olabilir acaba? pek anlamadým

yeni başlangıçlar diyebiliriz canım..kendini geliştirebilceğin daha da gösterebilceğin yeni fırsatların başlangıcı diyebiliriz gülücük

inş öyle olur canımgözkýrpma tşkler yorumuna -aþk

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-07-2010 01:04 PM

(08-07-2010 01:03 PM)Revenge Yazılan:  
(08-07-2010 01:00 PM)sessizgidiş Yazılan:  

inş öyle olur canımgözkýrpma tşkler yorumuna -aþk

ne demek -aþk

RE: Yeniay & Dolunay - sessizgidiş - 08-07-2010 05:54 PM

Arkadaşlar ;

10Ağustos 2010 6:08de 17 derece ASLAN burcunda yeniay gerçekleşiyor.

*Enerji ve Güç veren bir yeniay olacak..

*Yaratıcılık konularında eğilimlerimiz olacak

*Kendimizi toplumsal hayatta daha da gösterme isteiği olacaktır..

yeniayın bulunduğu ev ve yeniayın gezegenlerinize etkisini de gözden kaçırmayın gözkýrpma

bu yeni ay bence umut verici olabilir bu kadar gerilimli açıların yanında..onu takiple 20 ağustos günü venüs-mars kavuşumu olacak gökyüzünde..

24 Ağustos 2010 1 derece balık burcunda ise bir dolunay..ektiklerimizi biçeceğiz gülücük

RE: Yeniay & Dolunay - Terazi - 08-07-2010 07:25 PM

(07-31-2010 03:49 AM)ateskızı Yazılan:  dolunay 12.evimde gerçekleşti.ve ben ne öğrendim?geçmişte görüştüğüm kişinin ewli olduğunu_yani görüştüğümde de ewliymiş_allaha şükür aramızda çok bi şey geçmedi.aramaları kesilmişti birden,meğer ewliymiş adam...sanırım tr uranüs zıt venüsüme,tr pluto kare venüs,tr venüs kare uranüs,tr güneş kare pluto...bunu yaşamamı ve kısa süreli transitlerde_ tr venüs kare uranüs,tr güneş kare pluto gibi_ bugün öğrenmemde pay sahibi.

Bu transit açılarının hepsine bende sahibim şuan. Bende bekliyorum bu aralar böyle gizli birşeylerin ortaya çıkmasını hissediyorum ya zaten şüphelerim vardı.

Bu Uranüs neymiş ya karşıma garip garip insanlar ve olaylar çıkıyor bütün ahlaki değerlerimi sarstılar.
Tr Uranüs - Güneş,Venüs ve Merkürüme 180. Natal haritamda da Uranüs Güneş ve Venüsüme kare. Sonumu hiç hayırlı görmüyorum dil çýkarma

RE: Yeniay & Dolunay - arzu - 08-07-2010 08:31 PM

ben en son akrep burcundaki dolunayda çok ama çok zorlandım ya :(