Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
2.Ev Yöneticisi Evlerde - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: EVLER (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Forum: 2.Ev (/forumdisplay.php?fid=147)
+---- Konu: 2.Ev Yöneticisi Evlerde (/showthread.php?tid=2338)

1 2 3

2.Ev Yöneticisi Evlerde - nurbanu10 - 10-02-2008 05:01 PM

2.ev boğa burcudur ve doğal yöneticisi venüstür.sahip olduğunuz varlıklara karşı tavrınızı tanımlar.
BİRİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ :Değer yargılarınız kendi hayat tecrübelerinizden oluşmuştur.hayatınızı kendi çabanızla kazanırsınız.Bu yöneticinizin kolay yada zor durumlarıyla belirlenir.
İKİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Güvenliğinizin çoğu kendi kabiliyetiniz ve kaynaklarınızda bulunur.Değerlerinizi sağlıklı şekilde kurmanız sizin için daha iyi olur.kendi endüstrinizle para kazanabilirsiniz ve hayatınızın büyük bölümünü böyle devam ettirebilirsiniz.Ayaklarınız yere sağlam basıyor.
ÜÇÜNCÜ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Değerlerinizi bir şekilde ifade etmektesiniz.Geliriniz iletişim gerektiren bir kariyerden ya da meslekten gelir.Akrabalarınız yada kardeşleriniz para kazanma yeteneğinizde yardımcı olurlar.Seyahat ya da tüketim kazanç yaşamınız için gerekli olabilir.
DÖRDÜNCÜ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Gelirinizi ev dışındaki bir işten sağlarsınız.Emlakçılık ve ev dekorasyonuyla ilgilenebilirsiniz.Ebeveynleriniz hayatınız üstünde güçlü bir etkiye sahiptirler.kendi evinize sahip olmanız çok önemlidir ve kendi kimliğinizi oluşturmanıza yardım eder.
BEŞİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Birçok aktör ya da yazarın haritasında bu konum vardır.Ebeveyn olarak kendi değerinizi bir çocuk aracılığıyla bulabilirsiniz.Değerinizi çocuklarınıza zorlarsınız ya da oğlunuzun/kızınızın başarılarıyla kim olduğunuz hissini kazanırsınız.
ALTINCI EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Parayı daha çok sağlık ,hijyen ve beslenme alanlarından kazanabilirsiniz.
YEDİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ :Para kazanma kapasiteniz bir ortakla yapacağınız işle ortaya çıkabilir.Kamu alanında çalışabilirsiniz.Kendi değeriniz karşı cinsten biriyle olan ilişkinize bağlıdır.Hayatınızı kazanırken hukuki bir takım işler işin içine karışabilir.
SEKİZİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Geliriniz banka gibi bir kaynaktan gelebilir.Cinsellik ,hayatınızı başarılı kılmak için bir başka yol olabilir.Size para miras kalabilir,özellikle gezegen venüs veya jüpiterse.
DOKUZUNCU EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Felsefe,din,fikirler ve idealler değer yargılarınızla iç içedir.Beceri ve kaynaklarınızı tam olarak kullanmak istiyorsanız,yüksek eğitim sizin için bir gerekliliktir.Yaşamınızı dini yayarak kazanabilirsiniz.Uzun mesafeli seyahatler para kazanma şeklinizde ya da değer yargılarınızın değişmesinde önemli rol oynayabilirsiniz.
ONUNCU EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Başarı hissiniz olmazsa kolayca kendi değerinizden şüpheye düşersiniz.geliriniz ebeveynlerinizden birinin çabasıyla desteklenebilir.Hayatınızı hükümet işlerindenve bir uzmanlık alanı aracılığıyla kazanabilirsiniz.
ONBİRİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ :Değerleriniz arkadaşlarınız ve sosyal alandaki başarı yada başarısızlıklarınızla yakından ilintilidir.Gördüğünüz sevgi kendinize verdiğiniz değeri artırır.Geliriniz arkadaşlarınızın etkisi yada kendinizin kurduğu bir işten gelir.
ON İKİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Hayatınızı perde arkasında oynayarak ya da özel bir kuruluştan sağlayabilirsiniz.Gelirinizi hastane gibi bir kuruluştan sağlayabilir,doktor olabilirsiniz.Değerleriniz çok yalnız kaldığınızda ortaya çıkar.İç güçlerinizi yada zaaflarınızı,gerçek değerinizi bulmanız için anlamanız gerekir.

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - Hades - 10-06-2008 01:28 PM

Oğlak ikinci eve girmişse insan ömrü boyunca paraya büyük önem veriri.Haritadaki diğer yıldızlar da durumu destekliyorsa bu tip kendi kafası,gücü,gayreti,sabrı,sebatı ve çalışması sayesinde paraya kavuşacaktır.Parasını tutacak ve biriktirecektir.Ayrıca fırsatları zamanında yerinde değerlendirerek zengin de olabilecektir.Yalnız bu durumda aşırı para hırsıyla birlikte sıkı ellilik de görülebilir. Oğlak burcu 2. evde olan kimse parayı harcamayı hiç istemeyebilir. Hele ikinci eve sert etkili bir yıldız düşmüşse yahut 2. evle bazı yıldızlar çok sert açılar yapıyorsa sıkı ellilik tam cimrilik halini de alabilir. Bu insan kendisi için bile parayı harcayamaz.Zenginde olsa yokluk içnde yaşar.Ayrıca ikinci evdeki oğlak burcu insanın toprak emlak vb. gibi konulardan para kazanmasına da neden olabilir.2. eve düşen oğlak burcuna çok dikkat etmek ve haritayı bir bütün olarak inceledikten sonra bir sonuca varmak gerekir.

Alıntıdır.

Cvp: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - harpy - 06-25-2009 04:38 PM

BİRİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ eğer yargılarınız kendi hayat tecrübelerinizden oluşmuştur.hayatınızı kendi çabanızla kazanırsınız.Bu yöneticinizin kolay yada zor durumlarıyla belirlenir.

İkinci evim kova,uranüs 1. evimde daha yaşım küçük dillere destan bir hayat tecrübesine sahip olmak bana düşmez ama değer yargıları konusu yavaş yavaş oturmaya başladı.

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - mutluluklar - 04-05-2011 10:33 PM

2.ev yoneticim ay , 6.evimde ... benım sağlık yada beslenme alanında çalışmam gerektğinimi gösterir

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - ayşe kara - 04-05-2011 10:57 PM

ONUNCU EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Başarı hissiniz olmazsa kolayca kendi değerinizden şüpheye düşersiniz.geliriniz ebeveynlerinizden birinin çabasıyla desteklenebilir.Hayatınızı hükümet işlerindenve bir uzmanlık alanı aracılığıyla kazanabilirsiniz.

kamulu arkadaşların yerleşimlerini merak ettim.10. ev oğlak veya 10. ev yöneticisi 8. evde dışında yerleşimleri varmı.

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - vatansever - 04-05-2011 11:02 PM

tamda 10.ev yöneticim nerde diye bakıyordum ayşe kara benim haritamda o etki var bak nerdeydi dur bakim doktor sayılırız sonuçta gülücük

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - ayşe kara - 04-05-2011 11:09 PM

(04-05-2011 11:02 PM)vatansever Yazılan:  tamda 10.ev yöneticim nerde diye bakıyordum ayşe kara benim haritamda o etki var bak nerdeydi dur bakim doktor sayılırız sonuçta gülücük

olsa olsa 10. ev yöneticisi 10. evdedir.

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - picachu - 06-20-2011 09:50 PM

ALTINCI EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Parayı daha çok sağlık ,hijyen ve beslenme alanlarından kazanabilirsiniz.

dogrualkis

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - nisan 17 - 06-22-2011 12:51 AM

BİRİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ eğer yargılarınız kendi hayat tecrübelerinizden oluşmuştur.hayatınızı kendi çabanızla kazanırsınız.Bu yöneticinizin kolay yada zor durumlarıyla belirlenir.

birinci ev balık venüsüm burada balıgın yöneticisi neptün ise 9. evde kare yapıyor 1. evimde bulunan 2. yöneticime ..

RE: 2.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE - Mahinur - 06-22-2011 05:57 PM

DÖRDÜNCÜ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ:Gelirinizi ev dışındaki bir işten sağlarsınız.Emlakçılık ve ev dekorasyonuyla ilgilenebilirsiniz.Ebeveynleriniz hayatınız üstünde güçlü bir etkiye sahiptirler.kendi evinize sahip olmanız çok önemlidir ve kendi kimliğinizi oluşturmanıza yardım eder.

YEDİNCİ EVDEKİ İKİNCİ YÖNETİCİ :Para kazanma kapasiteniz bir ortakla yapacağınız işle ortaya çıkabilir.Kamu alanında çalışabilirsiniz.Kendi değeriniz karşı cinsten biriyle olan ilişkinize bağlıdır.Hayatınızı kazanırken hukuki bir takım işler işin içine karışabilir.

İkincisi bana daha çok uyuyor.Zira 7.evdeki yerleşimler,evlilikle itibar görme anlamları taşıyor.