Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Davison Haritası - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Davison Haritası (/showthread.php?tid=2120)

1 2 3 4 5 6 7

RE: Davison Haritası - Libra - 06-07-2017 04:12 AM

Burçtaş Benim natalda 7. evde kad var oradan biliyorum
7. evdeki kad evlilik engelleyicisi Evlenmek istenir ama buna ulaşmak güçtür 1. evde gad kendini geliştirme kendini sevme rahata düşkünlük veriyor İlişkinize yorum olarak "bu hali iyi neden bozalım ki evleniriz ya" havasında olup icraat yok demektir
Ayrıca yengeçte oluşu duyguların açıklanma güçlüğü de verir

RE: Davison Haritası - BayanKararsız - 06-07-2017 10:08 AM

Sağ ol Burçtaşım <3

Hal pek iyi değil ama koşullara bağlı olarak evlilik de yok aynen öyle.Ve duyguların açıklanma güçlüğü kesinlikle var,anlatsak bile eksik kalan kafada soru işareti bırakan taraflar 2 taraflı olarak mutlaka var.

Bu arada gece nasıl sersemlemişsem o Ay'ı İkizler olarak görmüşüm,sabah kalktığımda bu işin yükseleni Yay ise ay nasıl İkizler oluyor filan dedim :D Girdim ve düzelttim hatayı,yorumun için teşekkürler gülücük

Bir de başka bir Davison haritasında 1.eve KAD Balık'ta düşerse onu nasıl yorumlayabiliriz?

RE: Davison Haritası - Libra - 06-07-2017 10:21 AM

1 - 7 Ben-Sen olduğu için Kad 1. evde ise yeri geldiğinde bencil olamama olabilir Arkadaşlar aile ne derse o olur İlişkiyi başkaları yönetmesi daha kolay olur Burç olarak bilemedim

Cvp: Davison Haritası - BayanKararsız - 06-09-2017 01:36 AM

(06-07-2017 10:21 AM)Libra Yazılan:  1 - 7 Ben-Sen olduğu için Kad 1. evde ise yeri geldiğinde bencil olamama olabilir Arkadaşlar aile ne derse o olur İlişkiyi başkaları yönetmesi daha kolay olur Burç olarak bilemedim

Sağ ol Burçtaşım gülücük

Cvp: Davison Haritası - Töre - 03-09-2018 03:33 PM

Merhaba, bizim de Davison Haritamızı yorumlayabilecek birileri var mı acaba? İnternet üzerine çok araştırdm ama genelde yabancı kaynak olduğu için zorlandım tam anlayamadım.
Bilenleriniz ve yorumlayabilecek olanlarınız varsa çok memnun olurum.

Davison Haritamız; https://i.hizliresim.com/gOpWWN.jpg

RE: Davison Haritası - Ahmeedd - 03-10-2018 02:25 AM

Çok retrolar var, sık sık değişik konular üzerinde tekrara düşüyorsunuz.

Cvp: Davison Haritası - Töre - 03-10-2018 10:59 AM

(03-10-2018 02:25 AM)Ahmeedd Yazılan:  Çok retrolar var, sık sık değişik konular üzerinde tekrara düşüyorsunuz.

Siz söyleyene kadar dikkatimi çekmemişti evet baya varmış retro konum.. Bu kötü bir şey mi?

RE: Davison Haritası - Ahmeedd - 03-11-2018 01:43 AM

Yerine göre evet.

RE: Davison Haritası - Venüsx - 05-23-2018 02:34 PM

Merhabalar gülücük
Tartışmaların çok olduğu ama birbirinden de vazgeçemeyen bi çiftin Davison Haritasına ne yorum yaparsınız, var mıdır güzel günler bekler mi bizi de gülücük)
[Resim: 5y97Lq.png]

RE: Davison Haritası - Venüsx - 05-24-2018 10:04 PM

Ama soruma niye cevap vermiyorsunuzaðla...