Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transitler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: Transitler (/showthread.php?tid=21)

RE: Transitler - Alejandro - 07-02-2017 04:12 AM

Canlarım çok sağolun

Capri 18 derece merkürüm koçta , şuanda plüto 18 derece oğlak ....

Ağlamaktan kendimi toparlayamadım. Hayır hic bu kadar ağlamamıştım. Birden ya birden sabahtan beri içimde bir his vardı kötü seyler olcak diyodum annem frlan geçiştirdi

Çok gereksiz bi mevzudan insanlar kalbimi kırıyor. Bide kendimi savunmaya çalışırken bencil oluyomuşum. Benim suçum güvenmek benim suçum fazla sahiplenmek benim suçum her şey...

Bu insanlarla daha 2 yıl önce aynı dertleri paylaştığımız için yakınlaşmadık mı ya , ben evlerinde kalmadım mı yeri geldi para verdim yeri geldi onlar basım beladayken koştular. Ama beni hep bencillik le sucluyolar. Yok ben fazla ilgi istiyomusum. Hırsımdan gözüm dönmüş. Sadece parayı düşündüğüm için insanları kullanıyomuşum. Hak edicek ne yaptım ??
Zaten benim dertlerimden bunalmışlar, ya bunlar nası insanlar ben en güzel günlerimi onlarla geçirirken onların tek amacı çevremden faydalanıp karı kız yapmak , fotoğraflarıma yorum yapıp kız düşürmek , en yakın kız arkadaşlarıma yürümek. Kendime soruyorum nasıl farketmedim ? Nasıl farkediyim o kadar yakındık ki.

RE: Transitler - BayanKararsız - 07-03-2017 01:47 AM

Şu Yengeç transitlerinde eskilere ben bayağı bir gittim.

Eski şarkıları dinliyorum,eski anılardayım (çocukluğumda,oradaki insanlar aklıma gelip duruyor) ve olay ölmüşlerime kadar gitti,onları da özlüyorum. Benim 3 yaşına girmeme 3 gün kala vefat eden rahmetli dedemi bile özlediğimi farkettim :(

RE: Transitler - Alejandro - 07-03-2017 02:15 AM

ya al benden de okadar 2003 e dönücem diye tutturuyorum

Cvp: Transitler - BayanKararsız - 07-03-2017 02:17 AM

(07-03-2017 02:15 AM)Alejandro Yazılan:  ya al benden de okadar 2003 e dönücem diye tutturuyorum

Biz öncü burçları kötü vurdu bu transitler.Bana dönme şansı verseler 2011'e dönerdim ama bu kafayla dönerdim.

RE: Transitler - Alejandro - 07-03-2017 02:24 AM

2011 zor ama yine kurtarılbilir bir yıl olabilir tek rakamlı yılların 2007 ve 2017 dısında güzel geçen yok ...

Cvp: Transitler - BayanKararsız - 07-03-2017 02:45 AM

(07-03-2017 02:24 AM)Alejandro Yazılan:  2011 zor ama yine kurtarılbilir bir yıl olabilir tek rakamlı yılların 2007 ve 2017 dısında güzel geçen yok ...

Benim dönüm noktalarımdan biriymiş,şimdiki aklım olsa aşkımı sonuna kadar yaşar,okulla ilgili hedefimde de kimseyi dinlemeden sonuna kadar yürür ve böyle sürünmezdim.

RE: Transitler - say24 - 07-03-2017 02:49 PM

Konuya Astroloji dışından da bakacak olursak bu yaşlarımız gerçek dostlarımızı seçme yaşımız aslında. Başına gelenlere üzüldüm buna benzer olaylar ben de yaşadım özellikle 2016'da aylarca süren ASC-Tr. Mars retrosu ve üstüne üstlük 2014'ten beri yükselenimde başıma bela olan Tr. Satürn. İnsanlar fazlasıyla nankör ve değer bilmezler böyle insanlar için gözyaşı dökmene bile değmez sen sadece önüne bak ailen ve kıymet bilen arkadaşların sana yeter.

RE: Transitler - cancimini - 07-03-2017 03:34 PM

Şu T-Kareler var ya haritamda beni mahvetti.

O kadar isterdim ki 2010 yazına geri dönmeyi, bütün olumsuzlar sonrasında vurdu kırdı döktü geçti... izi kaldı...Geçende elime eski bir fotoğraf geçti, 2010 yılında çekilmiş. Bugün o aile fotoğrafında 2 kişi eksik... Saçma sapan insanlar hayatıma girdi, çıktı. Kayıplar yaşadım. İş hayatım veya kariyerim diyelim yerinde saydı.. Satürn Oğlak'a geçince belki şansım döner, belki bu sabır testi biter kimbilir? Ama şu var, herşeye rağmen duygusal krizlerle, stresle epey iyi başa çıkan bir insanmışım. Kendi kendimin psikoloğu oldum, yetmedi etrafımın... Bu arada sonu tek rakamlı yılları hiç sevmiyorum.

RE: Transitler - say24 - 07-03-2017 09:59 PM

[Resim: dG881D.png]

Şu haritayı görünce bana birden bir irkilme geldi. Satürn beni 12'den vuracak Ay-Mars karemle T-Kare oluşturacak Tr. Jüpiter'in Güneş'imle yaptığı olumlu açı dışında dışsal gezegenlerin hiç güzel açısı yok şok geçirdim haritayı çıkarınca

2018'de beyaz ışığı görmezsem iyi :D

RE: Transitler - Ahmeedd - 07-03-2017 10:48 PM

Merak etmeyin, jüpiter satürnün enkazını iyi temizler. Unutursunuz bile