Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transitler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: Transitler (/showthread.php?tid=21)

RE: Transitler - Alejandro - 10-29-2016 12:26 PM

Ev misafir dolu çocuk çocuk 1

Eskiden klasik benden hoşlanmıyodur yeaa diyip geçtiğim 3 kişi şuan yazıp duruor 2

Ve en önemlisi 3 çocukluk aşkım ahahahahha o karşıma çıktı buna hiç şaşırmadım hemen kıza burcunu sordum Yengeç yükselen akrepmiş .. deli bi kızdı şaşırmadım yarın date istiyordu bende şaşkınım

Cvp: Transitler - Libra - 10-29-2016 06:49 PM

(10-29-2016 12:26 PM)Alejandro Yazılan:  Ev misafir dolu çocuk çocuk 1

Eskiden klasik benden hoşlanmıyodur yeaa diyip geçtiğim 3 kişi şuan yazıp duruor 2

Ve en önemlisi 3 çocukluk aşkım ahahahahha o karşıma çıktı buna hiç şaşırmadım hemen kıza burcunu sordum Yengeç yükselen akrepmiş .. deli bi kızdı şaşırmadım yarın date istiyordu bende şaşkınım

Allah bereket versin mi diyelim :D

Cvp: Transitler - Libra - 10-29-2016 06:50 PM

(10-29-2016 01:58 PM)divitsizhokka Yazılan:  İnternetten rahatça bakabilecegimiz bir transit harita linki yokmu?

Astro.com sonra My Astro bilgilerini gir sonra Free Horoscpe sonra Extended Chart Selection sonra Please select a chart type: sonra natal chart end transist

Cvp: Transitler - tülin aktaş - 10-29-2016 06:56 PM

(10-29-2016 11:53 AM)Alejandro Yazılan:  [Resim: Mkm3N2.png]

Şuanki transit haritam bugüne ait ; 5. Evime bakarmısınız vay be inanmıyodum ama cidden şu transit ayın da terazi olmasıyla 5. Evin konuları çok gündeme geldi.

Uygulamanın adını da veriyim applecılar indirsin Timepassages ismi ..

transit jüpiterin natal jüpiterine 150 derecelik açısı mevcut 4 ev ve 10 ev konuların gündemde üstelik transit ay düğümleri tam aynı yönde natalındaki ay düğümlerinle kavuşmuş durumda önemli kadersel değişim dönüşümler var bir başak gibi planlı programlı detaycı bir balık gibi ruhani ,ilahi olanla bağlı dengede bol farkındalıklar olsun.transit mars ve plütonun natalındakilere karesi ortada oralarda 11. ev ve 7.-8. ev konularında gündemde.bu yeni ay 5. evinde gerçekleşiyor konularını biliyorsun senin natal jüpiterine de üçgen açı yapıyor ve güney ay düğümüne de yani geçmiş karmik hayatlardan önüne deneyimler gelebilir zira şu andaki transit jüpiter oraya natal jüp ve gadına 150 lik bedel kaza açısı bakalım neler deneyimleyeceksin konusu belli 10 ev 5. ev konuları gülücük) yine o kısmın tepesinde ki neptün gad chiron transiti can yaksada şifanın orada olduğunu gösteriyor bir nevi yanmış canın terapisi mi desek ;)

Cvp: Transitler - Alejandro - 10-29-2016 07:21 PM

(10-29-2016 06:50 PM)Libra Yazılan:  
(10-29-2016 01:58 PM)divitsizhokka Yazılan:  İnternetten rahatça bakabilecegimiz bir transit harita linki yokmu?

Astro.com sonra My Astro bilgilerini gir sonra Free Horoscpe sonra Extended Chart Selection sonra Please select a chart type: sonra natal chart end transist

Aynen tamda bunu söyleyecektim , en rahat bu ama bu uygulamada haritadaki tüm açıları gösteriyor yani listeleyip yorumluyor bide ingilizce zor bir uygulama mesela plüto açılarında çok hesaplayıcı oluyor ben 7-8 ay zehir gibi konuşuyor dum her lafım laf somar gibiydi meğersem tr plüto merkürüme kare yapıyormuş uygulama o tarihlerde onu gösterdi

Cvp: Transitler - Alejandro - 10-29-2016 07:32 PM

(10-29-2016 06:56 PM)tülin aktaş Yazılan:  
(10-29-2016 11:53 AM)Alejandro Yazılan:  [Resim: Mkm3N2.png]

Şuanki transit haritam bugüne ait ; 5. Evime bakarmısınız vay be inanmıyodum ama cidden şu transit ayın da terazi olmasıyla 5. Evin konuları çok gündeme geldi.

Uygulamanın adını da veriyim applecılar indirsin Timepassages ismi ..

transit jüpiterin natal jüpiterine 150 derecelik açısı mevcut 4 ev ve 10 ev konuların gündemde üstelik transit ay düğümleri tam aynı yönde natalındaki ay düğümlerinle kavuşmuş durumda önemli kadersel değişim dönüşümler var bir başak gibi planlı programlı detaycı bir balık gibi ruhani ,ilahi olanla bağlı dengede bol farkındalıklar olsun.transit mars ve plütonun natalındakilere karesi ortada oralarda 11. ev ve 7.-8. ev konularında gündemde.bu yeni ay 5. evinde gerçekleşiyor konularını biliyorsun senin natal jüpiterine de üçgen açı yapıyor ve güney ay düğümüne de yani geçmiş karmik hayatlardan önüne deneyimler gelebilir zira şu andaki transit jüpiter oraya natal jüp ve gadına 150 lik bedel kaza açısı bakalım neler deneyimleyeceksin konusu belli 10 ev 5. ev konuları gülücük) yine o kısmın tepesinde ki neptün gad chiron transiti can yaksada şifanın orada olduğunu gösteriyor bir nevi yanmış canın terapisi mi desek ;)

Ahh tülin ablam ellerin dert görmesin dökdürmüşsün

Kader !!' Bıktım cektiğim her cezaya "kader" diyip geçmeyi öğrendim şu uzun vadelik süreçte.

5. Ve 10. Ev konuları. 5 gündemde de 10 daha gündemde. İş arayıp duruyorum yok anam bana kimse iş vermiyor. Libranın başını şişirmiştim bir gün acılarımla, kuaföre çırak diye başvuruyorum yok anam boya karıştırmak için de mi deneyim isterler ??

10. Ev de 5. Ev de gündemde 5. Evi çıtlatmıştım 10. Evde böyle artık hayatımda yeni iş yeni aşk istiyorum bu aralar sürekli hayatımı değiştirmeye çalışıyorum. Kendime bir şeyler katmak istiyorum astroloji dışında odaklandığım alanlar olsun istiyorum. 2012 de ne güzel bir satürn transiti yaşamıştım o sene yaptığım yağlı boya tabloları geldi gözümün önüne cizim dersleri almıştım. Hep sürrealist soyut çizerdim. Onlara anlam yüklerdim

Neyse sapmadan yeni aya bir kaç gün kaldı bakalım spora da başlıcam konuştuğum klüp pazarlık yaparsa oda 5. Ev konusuna girebilir mi acaba bence 7. Ev çünkü toplum önünde..

Birde çok doğru söyledin ablacım , 2015 de hayatım değişti her günüm daha kötüye giderken jupiter başağa ve 4. Evime geçti benim hayatım bir değişti dinsel olarakda çok fazla sınandım "kader din plan ruh sınanmak" anahtarlar bunlardı 2015 mayis - hala devam.

Cvp: Transitler - Alejandro - 10-29-2016 07:35 PM

(10-29-2016 06:49 PM)Libra Yazılan:  
(10-29-2016 12:26 PM)Alejandro Yazılan:  Ev misafir dolu çocuk çocuk 1

Allah bereket versin mi diyelim :D

Kızz yok ben ay oğlağım öyle saçma kısa ilişkilere gelemem dediğim gibi 1 tane yahu köre bir göz lazım diğeri varsa tabi :D

Cvp: Transitler - Libra - 10-30-2016 12:02 AM

(10-29-2016 11:08 PM)Nun Yazılan:  Şu tr saturn 5. Evimden elini ayağını bir çekse başka bir şey istemicem, doyamadı tokat atmalara.

Satürn döngüsündeymişsin bundan sonrası yıkıcı değil inşa edici olur umarım

RE: Transitler - Alejandro - 11-02-2016 05:40 PM

Dün iş başvurusu yaptığım yerden aradılar bugün de mülakatım vardı. Hiç şaşırmadım 6. Evimde akeep stelyumu oldu. 6. Evim aşırı kalabalık bu konuların gündeme gelmesine pek şaşırmadım. İlk mülakatım olduğundan ara ara kızardım utandım ama çok zor sorular soruldu allahtan çalışıp gitmiştim önceden.

İşin garip kısmı , kahve alıp ödev yaptığım bir kafede yakınlardaki bir holdingde çalıştığını düşündüğüm biri benimle röpörtaj yaptı. Evinizde balkon sizin icin ne ifade eder felandı. Çok garip bugün röpçrtaj günü sanırım

3. Olarak da okulda yine heyet karşısında ingilizce konuşma sınavım vardı. Bana susurlukta ayran içtin mi diye sordular şok oldum :D.

Bugün müşakat günü resmen astrolojik bir açıklaması vardır umarım

RE: Transitler - Alejandro - 11-02-2016 05:49 PM

Açılara vaktım sırayla yaziyim ;
Jupiter den başlayayım şuan 5. Evimde tamda bugün 11. Evimdeki (görüşmeler burayla ilgili sanırım ) marsıma karşıt , 9.evdeki uranüse (speaking quizimin güzel geçme sebebi sanırım) trine yapmış.

Ve çok tatlı iki venüs açım var bu hafta ;
Venüs suanda kavuşumda olan merkürüm ve satürnüme trine yapmış 11.ev konuları hiddetleniyor

Ay yayda benim 6. Evimde çok fazla açısı var bugün ;
Uranüs ve venüse sekstil yapmış (9ev gezegenlerim bugün güzel açılar almış keşke bölüm geçme sınavım bugün olsaydı )

10. Evdeki Jupiterime kare yapmış muhtemelen mülakat da zor soruların karşısında ecel teri dökme sebebim bu heralde.

Ayrıca 6. Evdeki plüto ile kavuşmuş , çok sinsi işler döndüğünü farketmiştim ...

Ayrıca yine 11. Evdeki marsım trine almış aydan. Mülakatlar ve toplum önünde konuşmakarı destekleyici yönde etkiliyor sanıyorum

gelde böyle bir güne şaşırma :D