Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transitler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: Transitler (/showthread.php?tid=21)

RE: TRANSİTLER - uranus - 09-02-2009 06:41 PM

gülücük))) yok canim , aslinda evet biraz...gülücük) neyse unutmustum ben halbuki... (t kareler... ) hatırladım şimdi...yazarım bir ara...no problemo...

Cvp: RE: TRANSİTLER - Tuğçe - 09-02-2009 08:05 PM

uranus Yazılan:gülücük))) yok canim , aslinda evet biraz...gülücük) neyse unutmustum ben halbuki... (t kareler... ) hatırladım şimdi...yazarım bir ara...no problemo...

t kareler evet gülücük) venüs vip olarak barış elçisi, sevgi çiçeği olacağım yere ola ola cezalı oldum gülücük) pehh bana..gülücük) teşekkür ederim uranüs..

RE: TRANSİTLER - nadya - 09-02-2009 09:29 PM

Uranüs lütfen banada bakabilir misin ameliyat olma durumum var kesin değil ama belki işte önemli bir dönem yani transitlere yorum yapabilirsen çok sevinirim...

RE: TRANSİTLER - uranus - 09-03-2009 04:18 PM

Sevgili Nadya,
Transitlerin , özellikle Uranus, neptun, Pluton transitlerin hatta Jupiter ve saturn u de buna ilave edebiliriz, hiçbiri seni major olarak etkilemiyor... Ameliyat olacaksan Merkür geri giderken olmamani tavsiye ederim.Cunku ameliyat kararını değiştirtebilecek detaylar ortaya cıkabilir bu aralarda... 5 Eylül - 30 eylül arasında... Ancak cok acil ise o zaman 10 - 20 eylül arası uygun gözüküyor...Cunku transit Mars tam senin saglık evindeki kuzey ay düğümünü tetikleyecek ve ameliyat ol, ya da olma, zaten bedensel gücünü, mucadele gücünü deneyiimleyeceğin ve cok seyler ögrenecegin bir 10 gün gecireceksin... Bu tarihte ameliyat olursan bence cok güzel akar bu enerji ve gerekli deneyimini yasamış olursun... Bence özel bir risk de tasımayacaksın... Tıp da her ameliyat öncesinde doktor hastasına risklerden bahseder, ve bu icok normaldir, ben bunların dısındaki riskten bahsediyorum... yani korkulacak bir sey yok, haritanda venus - pluton sextile açısı bunu cok guzel gösteriyor...Buaçı sana yaşama sevinci, yaşam enerjisi verir... Saturn transiti zaten IC deki chironuna trin açı yapıyor, ameliyat sonrası hemen iyileşirsin, kendini iyileştirirsin, şifa enerjin aktive oluyor cunku...
korkulacak hic bir seyin yok...

sevgiyle kal...

RE: TRANSİTLER - nadya - 09-03-2009 06:25 PM

Teşekkürler Uranüs ameliyat olmayabilirim de ben olursam nasıl olacak diye sormuştum bunun da cevabını vermişsin çok teşekkürler tekrar...

Cvp: TRANSİTLER - Luli - 09-04-2009 01:48 AM

Sevgili Uranus,

Tr. Plüto'ya ilişkin yazmış olduğunuz püf noktalarını, astroloji adına tuttuğum küçük defterime not aldım. Sunduğunuz değerli bilgiler adına teşekkür ediyorum.

Bu yolculuğu 8. evimde ağırlıyorum. Natal Satürn - Uranüs kavuşumu ile kavuşum noktasında durmakta... Ki; özellikle birleşim ve karşıt açılarının son derece etkileyici olduğundan bahsetmiştiniz.

Natal kavuşumun önemli kişisel gezegenlerden olan Güneş - Merkür (12) kavuşumuna üçgen açısı söz konusu, dolayısıyla Tr. Plüto on ikinci evimdeki kişisel kaynaklarımı birebir etkilemekte...

Derinden gelen bu enerjinin yaşatacağı olası süreçler hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

RE: TRANSİTLER - uranus - 09-05-2009 02:28 AM

Sevgili Aprilios,
8. evdeki tr. pluton sizde cok etkileyici gözüküyor...
Oğlak burcu ile ilgili korkularınız gündeme gelirken, burdan cıkaracağınız önemli değişimler sizde , kişiliğinizde, bilincinizde cok olumlu değişimlere sebeb olabilir... Bunları şöyle özetleyebiliriz...
1- Oğlak burcunun korkuları nelerdir? tabii ki zirveye cıkamama, kendini "en iyi "hissedememe korkuları... demek ki kendinize sundugunuz bu tarifi kökten değiştirmeniz gerekiyor... Bunun için bu tur korkularınız ya da kaygılarınız varsa bunlarla yüzleşecek olaylar yaşayabilir, ama sonunda hiç de önemli olmadıklarını anlamış olarak, bu korkularnızdan arınabilirsiniz...
2- Ya kendinize haksızlık yapılırsa... gibi endişeleriniz de olabilir... ve size bir haksızlık yapılabilir bu transit sırasında ve boylece bu korkunuzu da yenmiş olursunuz... nasıl, tabii ki mahkeme olayları sonucunda.. yani mahkemelik bir olay yasayabilirsiniz... ve bu surpriz bir sekilde gelişebilir... ve sonuc iyi cıkar ve bundan sonra da artık şöyle dersiniz : "bana haksızlık yapılsa da önemli degil, yapan kişiye cezasını veririm olur biter... " dersiniz ve bu korkunuzdan uzaklaşmış olursunuz... "hayat güzel" felsefesini ögrenmiş olursunuz...gülücük)

3- Oğlak burcundan birisi ile hic ummadığınız anda tanısırsınız, ona aşık olursunuz , ve o sizi derinden etkileyen birisidir, ve onunla yaşayacağınız olaylar neticesinde zorlansanız, kötü durumlara dusseniz bile sonucta kendinizi cok iyi hissedersiniz, olgunlaşırsınız...Bu kişi sizde gizli kalmış, farkında olmadığınız duygularınızı ortaya cıkartablecek güçte birisi olabilir.. o yuzden kazanclı hissedersiniz ve zorlansanız bile ona sonucta sukredersiniz.

4- Partnerinizin sahip oldukları ile ilgili anlayışınız kökten değişebilir... Şimdiye kadar eşinizin, sevgilinizin sahip olduğu maddesel ya da manevi seylerle ilgili bildiğiniz ve kendinize tarif ettiğiniz anlayısınız değişir... mesela kayınvaldenizle aranız bozuktur, öyle bir olay yaşarsınız ki, tam tersi olur, barısırsınız ve nu cok sevmeye baslarsınız... (olabilecek en kötü şey....hahahahaaa...) ya da partnerinizin sahip oldugu yat batar mesela, siz de boylece, "bu herif her pazar balıga cıkacam ayagına kim bilir ne haltlar karıstırıyor (bihter le behlül misali) düşüncesinden kurtulmuş olursunuz... çok köklü bir değişim işte gülücük))

5- saturn aktive olacağından, maddi konularda cok buyuk kazanclar ya da kayıplar söz konusu olabilir... burda ne tür hedefler koyacağınız önemlidir... Merkur - gunes beraberliğinden dolayı daha cok mantıksal kararlar vermeniz, riske fazla grmemeniz gerekiyor... maddi bir atılım yapmak istiyorsanız yavas ve bir cok seyi irdeleyerek karar vermeniz gerekiyor... zaten bu ay boyunca hic bir kontrata imza atmayınız, herhangi bir seye karar vermeyiniz, sadece projelerinizi geliştiriniz... ekim ayı basından sonra son kararınızı verebilirsiniz...

6- Gunes 12. evde sizin kendinizi saklamanıza yol acar... merkur de orda yazma potansişyerli veriyor... tr. pluton bunlarda köklü değişimler de yaşatır. Öyle bir sey yazar ve ortaya cıkartırsınız ki, artık gözükmeye, tanınmaya baslarsınız... bir de bu olay Uranusun de tetiklenmesiyle cok sürpriz bir sekilde ortaya cıkabilir... Sayet boyle bir projeniz varsa bence eylül ayında bunun detaylarını cok rahat düşünebilirsiniz...

Özetlersek, bu tr. pluton sizin partnerinizin sahip oldukları ile ilgili, miras mahkeme olayları...korkularınız ile ilgili ve düşünce yapınızda (merkur) köklü değişimlere sebeb olacaktır... hazırlıklar size ait... sürec 2 yıl...
kal sevgiyle, saglıkla...

Cvp: RE: TRANSİTLER - Luli - 09-05-2009 03:39 PM

Sevgili Uranus,

Ricamı kırmayıp değerli bilgilerinizi aktarmışsınız. Bu süreç için ayırdığınız zaman ve harcadığınız emek adına çok teşekkür ediyorum, sevgilerimle.

RE: TRANSİTLER - ginka - 09-05-2009 09:54 PM

merkürün geri hareketi beni mahfetti çok asabiyim kardeşimle aram bozuldu off yaa arkadaşlar çok sabırsızım ben ya bu hareket ekimin 6sında mı son buluyor???

Cvp: TRANSİTLER - Mimoza - 09-05-2009 11:00 PM

sevgili uranüs bende transit yorumu istesem ayıp etmiş olurmuyum acaba? utandım