Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen Yay - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Yükselen Yay (/forumdisplay.php?fid=274)
+---- Konu: Yükselen Yay (/showthread.php?tid=1772)

1 2 3 4 5 6

RE: Yükselen Yay - astrosohbet - 07-29-2008 03:21 AM

Beyhan Yazılan:
Alya Yazılan:Beyhan'cım nasıl güzel demişsin. Bu yay burçları her zaman haklı ya. Göz göre göre bir hata yapmışlarsa bile yine kendileri haklı sen haksız çıkarsın. Çok defalar ayı şeyi gözlemledim.

Bu konuda yalnız olmadığıma çok sevindim, bende çok defa gözlemledim Alya ablacım, en çok bu yüzden sorun yaşıyorum zaten yaylarla.

teessüf ederim Alya ve beyhan , biz yaylar gayet dürüst zeki çevik ve ahlaklıyızdır , her zamanda haklıyızdır gülücük)

RE: Yükselen Yay - Angel - 07-29-2008 03:30 AM

Yıldırım Yazılan:
Beyhan Yazılan:
Alya Yazılan:Beyhan'cım nasıl güzel demişsin. Bu yay burçları her zaman haklı ya. Göz göre göre bir hata yapmışlarsa bile yine kendileri haklı sen haksız çıkarsın. Çok defalar ayı şeyi gözlemledim.

Bu konuda yalnız olmadığıma çok sevindim, bende çok defa gözlemledim Alya ablacım, en çok bu yüzden sorun yaşıyorum zaten yaylarla.

teessüf ederim Alya ve beyhan , biz yaylar gayet dürüst zeki çevik ve ahlaklıyızdır , her zamanda haklıyızdır gülücük)

Dürüst, zeki, çevik ve ahlaklı kısmına belki evet diyebiliriz ama "her zaman haklıyızdır" kısmını en son söyleyeceğin insanlardan biri benim bence Yıldırımgülücük Özellikle yaptığınız hataları kabul etmeme gibi bir huyunuz var siz Yaylarıngülücük)

Cvp: Yükselen Yay - astrosohbet - 07-29-2008 03:35 AM

yani böyle çook nadirde olsa , kırk yılda bir olsada hatalar yapabiliriz tabii.
bak bunu kabul edebiliriz belki yani herhalde galiba gülücük gülücük

RE: Cvp: Yükselen Yay - Angel - 07-29-2008 03:46 AM

Yıldırım Yazılan:yani böyle çook nadirde olsa , kırk yılda bir olsada hatalar yapabiliriz tabii.

Biliyorum değişmeyeceksiniz, Ben bizlere sabır diliyorum.gülücük

RE: Yükselen Yay - NinMeSarRa_ - 07-29-2008 05:16 AM

Yaylar hakkında kötü konuşamıyorum,ne de olsa Ay burcum ucu bana dokunacak bir şekilde.gülücük) Üstelik progress haritamda da Ay Yayda.

Yay burcu popularite burcu özellikle de Yükselen yani sosyal hayat söz konusu olunca etkisini daha fazla gösteriyor bu niteliği.Sırf bu yüzden bazı olumsuz özellikleri göze çarpmıyor Yayların.Mesela patavatsızlıkları mesela sorumsuzlukları,çabuk fikir değiştirmeleri ve serseri ruhlu olmaları.

Cvp: Yükselen Yay - gizem kara - 07-29-2008 09:24 AM

benimde yükselenim yay eh biraz patavatsız biraz sabırsız oluruz ama iyi niyetliyizdir,neşeliyizdir .Özgürlüğe düşkünlük evet birde güneş kova ay koç olunca....

Cvp: Yükselen Yay - mislina - 07-29-2008 10:05 AM

tanıdığım bi kaç tane y.yay da su özelliği gördüm mesela bi yere gideceğiz kıyafet dener ve derki bu nasıl durmuş yakışmışmı bende gerçeği söylerim olmamış die sonra bide bunu giyineyim bu nasıl olmuş derim bu daha gsel bunu giy derim ısrarla ilk giydiğinin daha güzel olduğunu söyleyip kendi bildiğini okur o zamn nie soruyon be kardeşim =)) simdi-kızdım
y.yay ların kaşları az burunları kısa kısa ve tombiş hafiften =))gördüğüm kadarı ile

RE: Cvp: Yükselen Yay - Alya - 07-29-2008 02:21 PM

Beyhan Yazılan:
Yıldırım Yazılan:yani böyle çook nadirde olsa , kırk yılda bir olsada hatalar yapabiliriz tabii.

Biliyorum değişmeyeceksiniz, Ben bizlere sabır diliyorum.gülücük

Benim eski eşimin yükseleni yaydı. Yaptığı bütün hatalarda beni şuçlu buldu. Kendisi sütten çıkma ak kaşık oldu hep. Ancak 10 sene dayanabildim. Şu var bir tek merhamet duyguları gelişmiş yayların. Özellikle anne babasına büyüklerine karşı.

Cvp: Yükselen Yay - sundancer - 08-18-2008 12:05 AM

benimde ay burcum ve yukselen burcum yay ama nedense yay ozelligi hiç taşımıyorum yada bana ole geliyor.güneş burcum oğlak oldugu içinmi acaba?yaylarda gördüğüm en iyi özellik özgüvenlerinin cok gelişmiş olması.insanlarla ilişkileride cok iyi.özellikle erkek yaylar cok çapkın oluyorlar.ama ote taraftan gerçekten cok sorumsuz oluyorlar.mesela biryere gideceksiniz ve evin altında yay burcu arkadasınızı bekliyorsunuz.yarım saat yada bir saat beklemeye hazır olmalısnız.yay din burcu derler ama ben hiç dindar bir yay gormedim bu arada..

RE: Cvp: Yükselen Yay - Angel - 08-18-2008 12:13 AM

sundancer Yazılan:benimde ay burcum ve yukselen burcum yay ama nedense yay ozelligi hiç taşımıyorum yada bana ole geliyor.güneş burcum oğlak oldugu içinmi acaba?yaylarda gördüğüm en iyi özellik özgüvenlerinin cok gelişmiş olması.insanlarla ilişkileride cok iyi.özellikle erkek yaylar cok çapkın oluyorlar.ama ote taraftan gerçekten cok sorumsuz oluyorlar.mesela biryere gideceksiniz ve evin altında yay burcu arkadasınızı bekliyorsunuz.yarım saat yada bir saat beklemeye hazır olmalısnız.yay din burcu derler ama ben hiç dindar bir yay gormedim bu arada..

Ayrıca inanılmaz yardımseverdir yaylar,daha öncede söylemiştik forumda pek hatalarını kabullenemezler. Yaydaki özgüvenle Oğlaktaki disiplin ve dürüstlüğü birleştirirsek güçlü bir yönünüz ortaya çıkıyor. Yay erkeklerinin çapkın olduğu konusunda size katılıyorum.