Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen Akrep - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Yükselen Akrep (/forumdisplay.php?fid=272)
+---- Konu: Yükselen Akrep (/showthread.php?tid=1771)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 11-27-2011 01:52 AM

bakışları bir yılan gibi oluyor... ben yılana benzetiyorum
bir kova nasıl cam gibi elektrik saçan parlak bakan gözlere sahipse,
bir balık nasıl herzaman nemli görünen, hülyalı bakışlara sahipse,
akrepte bir hayli, manyetik ve etkileyici bakıyor... bakışlarıyla sizi ortamdan soyutluyor

RE: Yükselen Akrep - Arkadaş - 11-27-2011 02:18 AM

(11-27-2011 02:03 AM)jupiteria Yazılan:  patronlarımdan birisi yükselen akrep, kendi oğlak, ay yengeç.
kendisi iş arkadaşlığı ile aile arasındaki farkı anlamamamış durumda, iş arkadşalarını ailesi sanıyor, çoluğu çocuğu filan..
üstüne hayatlarını yönlendirmeye kalkıyor..mesela benimle ilgili 10 yıllık kalkınma planları var, ilerde evlenirsem kocamı da o iş yerine aldırmayı planladığını söyledi koptum.w
manyak sanırım :D

koptum.w koptum.w
Güneş oğlak yönetici potansiyeli...
Akrep... kendini kontrol etme, diğer insanları kontrol etme... bunların birinden birini mutlaka yapıyorlar o diğer insanları seçmiş gülücük
Mafyalarında bu mensuptan çıktığı söyleniyor, sahip çıkmak akrepe ait heralde... Güvenilir, sözünü tutan, iradesi sağlam kişiler oluyorlar... adam gibi adam oluyorlar açıkçası gülücük

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 11-27-2011 02:42 AM

(11-27-2011 02:03 AM)jupiteria Yazılan:  patronlarımdan birisi yükselen akrep, kendi oğlak, ay yengeç.
kendisi iş arkadaşlığı ile aile arasındaki farkı anlamamamış durumda, iş arkadşalarını ailesi sanıyor, çoluğu çocuğu filan..
üstüne hayatlarını yönlendirmeye kalkıyor..mesela benimle ilgili 10 yıllık kalkınma planları var, ilerde evlenirsem kocamı da o iş yerine aldırmayı planladığını söyledi koptum.w

off son cümle çok ağır oldu ya!! ucu bana dokundu ne de olsa. patronunla bu üç yerleşimim de aynıymış... demek dışarıdan böyle görünüyoruz?? hehee

RE: Yükselen Akrep - astrosohbet - 11-27-2011 02:49 AM

(11-27-2011 01:52 AM)By!Ceykp Yazılan:  bir kova nasıl cam gibi elektrik saçan parlak bakan gözlere sahipse,
bir balık nasıl herzaman nemli görünen, hülyalı bakışlara sahipse,
akrepte bir hayli, manyetik ve etkileyici bakıyor... bakışlarıyla sizi ortamdan soyutluyor

Hmmmm verygood

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 11-27-2011 09:33 PM

(11-27-2011 04:19 AM)jupiteria Yazılan:  
(11-27-2011 02:42 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  

off son cümle çok ağır oldu ya!! ucu bana dokundu ne de olsa. patronunla bu üç yerleşimim de aynıymış... demek dışarıdan böyle görünüyoruz?? hehee

valla emin ol nasıl gördüğümü tam olarak yzmadım :D sanırım kocası onu bu kontrol manyaklığı yüzünden aldatıyor.. adamcağız kafasını dinliyo bi süre de olsa..
o değil bi de hislerine çok güvenmesi yok mu yükselen akrebin.., madem güveniyosun neden aldattığını çözemedin hala :D bi gün akfam atcak, bi sürü lafı çok pis sokup gitcem yani, ayım başak, merkürpluto kvuşumum akrepte ve koyacağım lafın altından kalkabileceğini de hiç sanmıyorum.. neyse
geçen perşembe sözlü kavga boyutuna geldik, müdür ayırdı , ben hiç üstüne gitmedim onun çünkü güneş tutulması vrdı, kadının yayda gezegenleri var, sanırım ondan gergin diye düşündüm. bu pazartesi aynı konudan konuşucaz, bakalım neler olcak.

ya ben ömrümün sonuna kadar orda çalışmak zorunda mıyım :D

ben yayım kardeşim, ömür boyu bağlılık, aile gibi olma, sonsuza dek birliktelik filan durumları bana ters suna-bak

patronunun o tavrının, onun horoskopuyla alakalı olduğunu hiç sanmıyorum.. patron takımının ruhunda vardır bu durum!

sahibi olduğum yerden ayrılacağım diye son aylarımda benimle hiç konuşmayan, bana soğuk davranan patronlarım oldu.

birinin burcu ikizler, ay burcu oğlaktı..
ötekinin burcu aslan, ay burcu ikizlerdi..

RE: Yükselen Akrep - zdlynise - 12-03-2011 11:29 PM

okuduklarımdan biraz birşeyler çıkardım ama size de sormak istedim .
cevap verirseniz sevinirim.
1. ev akrep , pluto ve mars akrepte kavuşum halinde.. bu nasıl bi etkidir?

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 12-04-2011 12:17 AM

yükselen akrepse ikinci ev yay, üçüncü oğlak.. diye gider. eğer tam bir tatmin istiyorsanız onları da okumalısınız...
kısaca söylemek gerekirse sizi, görüntünüzle- hal hareketlerinizle diğer insanlardan hemen sıyıracak bir yapı verecektir. diğer insanlar için kapalı bir kutu gibi gelebilirsiniz. ömrünüz boyunca bütün insanların ilgisini çekecek davranışlara imza atarsınız. ki hiçbir şey yapmasanız bile durum değişmez!
muhtemelen fiziki yapınızgüçlüdür ve hayatınıızın bir döneminde de olsa kendinizi şiddetle ifade ettiğinizi düşünüyorum. tutkulu ve çalkantılı bir aşk hayatınız olabilir. tekdüzelik de size göre değildir herhalde! iç dünyanız kuvvetle muhtemel çok derindir! ökültizm ve gizemsellik ilginizi çeker, kuvvetli sevgileriniz ve başka insanlardan farklı batığınızı söyledikleri gözleriniz olabilir... diye devam ediyor işte...

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 12-04-2011 06:53 PM

(12-04-2011 01:48 AM)zdlynise Yazılan:  hehe yada ben stelyum ne demek bilmiyorum.. bu da olabilir.gülücük

stelyum, bir burçta en az üç gezegenin bulunmasıdır. aralarında dokuz derecelik açı olması şartıyla...
atıyorum güneş, mekür ve mars aynı burçta olsun...
güneş 5 derece balık, merkür 8 derece balık, mars 11 derece balık olsun..
toplamda 6 derece çıktı(orb) yani 9'u geçmedi.. işte bu bir stelyumdur.
ama bence açı derecesi tutsun ya da tutmasın, bir burçta üç ve fazlası gezegen varsa yine stelyum olur. çünkü o burcun özelliğini fazlasyla taşır..

bu stelyum birinci eve toplanmışsa birinci ev vurgusu, onuncu eve toplanmışsa onuncu ev vurgusu vardır diyoruz.

RE: Yükselen Akrep - bu şarkı yarınlara - 12-05-2011 12:29 AM

veeee bu arada yükselen akrebin ve buradaki mars-pluto kavuşumunun ne olduğunu uygulamalı olarak gördük gülücük yazılarla anlatamazdık bu kadar gülücük

RE: Yükselen Akrep - astrosohbet - 12-05-2011 12:35 AM

(12-05-2011 12:29 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  veeee bu arada yükselen akrebin ve buradaki mars-pluto kavuşumunun ne olduğunu uygulamalı olarak gördük gülücük yazılarla anlatamazdık bu kadar gülücük

Evet kisilik problemi oluyormus, bunu notlarim arasina ekleyecem :}